Říj 28, 2019
1702 Views

Kde sledovat LOH 2021 online přenosy ?

Written by

Kde sledovat Letní olympijské hry 2021 online ? Letní olympijské hry 2021, se budou konat v japonském Tokiu. Slavnostní zahájení proběhne 24. července 2021 a zakončení se uskuteční 9. srpna 2021.

Sportovní vrchol roku 2021 v podobě letních olympijských her je tady a my vám přinášíme článek o tom kde sportovní svátek sledovat v televizi , na internetu či mobilu a tabletu.

Prvním a oficiálním zdrojem informací bude určitě webová stránka olympijských her, kterou naleznete na adrese TOKYO 2021 . Zde objevíte program všech disciplín, informace o stadionech, sportovcích a samozřejmě také výsledky.

🥇🥈🥉TOKYO 2021🥇🥈🥉

Přímé přenosy z LOH  má Česká televize, jinak tomu nebude i u LOH 2021. Na kanálech ČT Sport, ČT2 budeme moci sledovat většinu sportovních závodů   .

LOH 2021 na ČT sport živě

Česká televize vlastní práva na vysílání letních olympijských her a tak jako každé čtyři roky můžeme sledovat zápasy  jak na obrazovkách české televize nebo na  webu  sport.ceskatelevize.cz

📺ČT sport živé vysílání live📺

Eurosport online přenosy

Dalším kanálem je  Eurosport .  Eurosport nabídne veškeré vysílání Eurosportu 1 a 2, a k tomu ještě vedlejší kanály v případě souběžných sportovních přenosů. Eurosport Player nabízí  přístup k programům Eurosportu. Živě lze sledovat  z počítače, mobilu nebo tabletu přímé přenosy z letních olympijských her .

📺 Eurosport 📺

Mezinárodní olympijský výbor

Oficiální stránka pořadatelů nabízí kompletní program, výsledky, tabulku národů, spoustu fotek . Na YouTube kanálu Olympic najdete sestřihy videí  z letošní olympiády .

📺Letní olympijské hry 2021 na youtube📺

LOH 2021 Tokio program

Aktuální program olympijských her naleznete  zde 📺LOH 2021 nebo 📺Tokio 2021 online zde

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor určitě bude informovat jak o českých sportovcích tak i o olympiádě samotné . Oficiální YouTube kanál přinášející rozhovory s českými sportovci Český olympijský tým na Youtube a nebo můžete sledovat webové stránky ČOV Český olympijský výbor .

Article Categories:
Live přenosy · LOH