Bře 29, 2024
141 Views

EURO 2024 program TV live . Kdy hrají Češi?

Written by

Skupina A: Německo, Skotsko, Maďarsko, Švýcarsko.

Skupina B: Španělsko, Chorvatsko, Itálie, Albánie.

Skupina C: Slovinsko, Dánsko, Srbsko, Anglie.

Skupina D: vítěz play off A, Nizozemsko, Rakousko, Francie.

Skupina E: Belgie, Slovensko, Rumunsko, vítěz play off B.

Skupina F: Turecko, vítěz play off C, Portugalsko, Česko.

Kdy hrají Češi

Skupina F

18. června: Portugalsko – Česko (Lipsko)

22. června: Baráž C – Česko (Hamburk)

26. června: Česko – Turecko (Hamburk)

Los mistrovství Evropy 2024

Skupina A
14. června 21:00: Německo – Skotsko (Mnichov)
15. června: Maďarsko – Švýcarsko (Kolín nad Rýnem)
19. června: Skotsko – Švýcarsko (Kolín), Německo – Maďarsko (Stuttgart)
23. června: Švýcarsko – Německo (Frankfurt), Skotsko – Maďarsko (Stuttgart)

Skupina B
15. června: Španělsko – Chorvatsko (Berlín), Itálie – Albánie (Dortmund)
19. června: Chorvatsko – Albánie (Hamburk)
20. čevrna: Španělsko – Itálie (Gelsenkirchen)
24. června: Albánie – Španělsko (Düsseldorf), Chorvatsko – Itálie (Lipsko)

Skupina C
16. června: Srbsko – Anglie (Gelsenkirchen), Slovinsko – Dánsko(Stuttgart)
20. června: Dánsko – Anglie (Frankfurt), Slovinsko – Srbsko (Mnichov)
25. června: Anglie – Slovinsko (Kolín), Dánsko – Srbsko (Mnichov)

Skupina D
16. června: Baráž A – Nizozemsko (Hamburk)
17. června: Rakousko – Francie (Düsseldorf)
21. června: Baráž A – Rakousko (Berlín), Nizozemsko – Francie (Lipsko)
25. června: Nizozemsko – Rakousko (Berlín), Francie – Baráž A (Dortmund)

Skupina E
17. června: Belgie – Slovensko (Frankfurt), Rumunsko – Baráž B (Mnichov)
21. června: Slovensko – Baráž B (Düsseldorf)
22. června: Belgie – Rumunsko (Kolín)
26. června: Slovensko – Rumunsko (Frankfurt), Baráž B – Belgie (Stuttgart)

Skupina F
18. června: Turecko – Baráž C (Dortmund), Portugalsko – Česko (Lipsko)
22. června: Turecko – Portugalsko (Dortmund), Baráž C – Česko (Hamburk)
26. června: Baráž C – Portugalsko (Gelsenkirchen), Česko – Turecko (Hamburk)

Osmifinále
29. června: 1A – 2C (Dortmund), 2A – 2B (Berlín)
30. června: 1B – 3ADEF (Kolín), 1C – 3DEF (Gelsenkirchen)
1. července: 1F – 3ABC (Frankfurt), 2D – 2E (Düsseldorf)
2. července: 1E – 3ABCD (Mnichov), 1D – 2F (Lipsko)

čtvrtfinále
5. července: 1B/3ADEF – 1A/2C (Stuttgart), 1F/3ABC – 2D/2E (Hamburk)
6. července: 1E/3ABCD – 1D/2F (Lipsko), 1C/3DEF – 2A/2B (Düsseldorf)

semifinále
9. července 21:00: čtvrtfinále 1 – čtvrtfinále 2 (Mnichov)
10. července 21:00: čtvrtfinále 3 – čtvrtfinále 4 (Dortmund)

finále
14. července 21:00 (Berlín)

 

Article Categories:
Euro 2024   · Fotbal