Srp 26, 2019
9047 Views

Tenis živě

Written by

Tenis živě – TENISOVÉ PŘENOSY

Podrobný přehled těch nejsledovanějších tenisových  sportovních událostí, zápasů a turnajů, které můžete sledovat z pohodlí domova v TV, nebo online na internetu v počítači, tabletu nebo mobilu. Tenis živé přenosy v televizích i na internetu a každý divák tak může v pohodlí domova sledovat live přenos utkání, které ho zrovna zajímá a které se hraje třeba na druhé straně světa. Stream umožňují sledovat nejvyšší soutěže jako je například Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Davis Cup a mnoho dalších.

Živé přenosy tenisových utkání z celého světa. Online stream libovolného utkání  z vrcholových i nižších turnajů zdrama. Tenis živě .

🎾Tenisové výsledky  🎾 Tenis Online  🎾 Tenis živě

▶️ 📺Sledujte živé přenosy zdarma zde !!📺◀️Přenosy na naší stránce nevysíláme. TV program sportovních přenosů patří webu Tipsport.cz

Australian Open (Grandslam)

Australian Open, The Grand Slam of Asia/Pacific, je jeden ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný v druhé polovině ledna a jediný na jižní polokouli.

Kde sledovat : Tipsport, Fortuna, Chance,Eurosport

French Open / Roland Garros (Grandslam)

French Open, známý pod názvem Roland Garros, je druhý ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu května a června.

Kde sledovat :Eurosport, ČT sport , Tipsport, Fortuna, Chance

Wimbledon (Grandslam)

The Championships, Wimbledon, nebo pouze Wimbledon, je nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj na světě. Představuje třetí ze čtyř událostí nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hranou na přelomu června a července v jihozápadní londýnské části Wimbledon.

Kde sledovat :Nova Sport, Voyo , Tipsport, Fortuna, Nike, Chance

US Open (Grandslam)

US Open, oficiálním názvem United States Open Tennis Championships, známý také pod jmény Flushing MeadowsForest Hills, je poslední ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu srpna a září.

Kde sledovat :Eurosport, Voyo, ČT sport ,Tipsport, Fortuna, Nike, Chance

Davis Cup (muži)

Davis Cup je tenisová soutěž mužských reprezentačních družstev, největší každoročně hraná soutěž v mužském sportu, pořádaná Mezinárodní tenisovou federací.

Kde sledovat :ČT sport ,Tipsport, Fortuna, Chance

Fed Cup (ženy)

Fed Cup je ženská týmová soutěž v tenise, do roku 1995 známá jako Pohár federace, kterou pořádá Mezinárodní tenisová federace. Jedná se o největší mezinárodní týmovou soutěž v ženském světovém sportu hranou v podobě světového poháru v tenise.

Kde sledovat :ČT sport ,Tipsport, Fortuna,  Chance

ATP turnaje (Masters 1000)

Tipsport, Fortuna, Nike, Chance

DIGI GO, Digi Sport

ATP turnaje (Tour 500)

Tipsport, Fortuna, Nike, Chance

DIGI GO, Digi Sport

ATP turnaje (Masters 250)

Tipsport, Fortuna, Nike, Chance, SazkaBet

Sport1

WTA turnaje (WTA Tour)

Tipsport, Fortuna, Nike, Chance, SazkaBet

O2 TV Tenis, DIGI GO, Digi Sport, Sport2

Laver Cup (muži)

Tipsport, Fortuna, Nike, Chance

RTVS, ČT sport

Challenger (muži a ženy)

Tipsport, Nike, Chance

O2 TV Tenis, Sport1

ITF  (muži a ženy)

Tipsport, Fortuna, Nike, Chance, SazkaBet

O2 TV Tenis, Sport2

Article Categories:
Live přenosy