Čvn 20, 2019
184 Views

Ms v hokeji 2020 online

Written by

84. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční v roce 2020. Pořadatelem bude Švýcarsko a hrát se bude ve městech Curych a Lausanne. Turnaj probíhá od pátku 8.5.2020 do neděle 24.5.2020 

MS V HOKEJI 2020 ONLINE

Mistrovství světa v hokeji 2020 se hraje klasickým způsobem. Šestnáct týmů je rozděleno do dvou osmičlenných skupin, kde sehrají utkání systémem každý s každým. Po skončení programu základní části se sestaví tabulka vzájemných zápasů; čtyři nejlepší postoupí do čtvrtfinále, pátý až sedmý končí na turnaji, nejhorší osmý tým sestupuje do nižší divize IA.

Složení skupin MS 2020

Skupina A (Lausanne):
Kanada, Švédsko, Česko, Německo, Slovensko, Dánsko, Bělorusko, Velká Británie.

Skupina B (Curych):
Rusko, Finsko, USA, Švýcarsko, Lotyšsko, Norsko, Itálie, Kazachstán.

Mistrovství světa v hokeji 2020 Tabulka online zde

Mistrovství světa 2020 – základní skupina v Lausanne Program Českého týmu 

 

8. května: Švédsko – Česko Sledujte živě zde
9. května: Bělorusko – Česko
11. května: Česko – Kanada
13. května: Česko – Velká Británie
16. května: Slovensko – Česko
18. května: Česko – Dánsko
19. května: Česko – Německo

 

Vstupenky na Ms v hokeji 2020

 

Vstupenky  na základní část se  budou prodávat  od 19 do 179 švýcarských franků (420 – 4 200 Kč), na zápasy vyřazovací části budou stát od 90 do 390 švýcarských franků (2000 – 9000 Kč).

 

Ms v hokeji 2020❱  | Facebook | Instagram | Vstupenky |

 

Konečné pořadí MS 2019 v Bratislavě a Košicích:

1. Finsko
2. Kanada
3. Rusko
4. Česko
5. Švédsko
6. Německo
7. USA
8. Švýcarsko
9. Slovensko
10. Lotyšsko
11. Dánsko
12. Norsko
13. Velká Británie
14. Itálie
15. Francie
16. Rakousko

 

Program Slovenska na MS v hokeji 2020

 

Slovenská hokejová reprezentace se na příštím MS 2020 ve Švýcarsku představí v základní A-skupině v Lausanne s úřadujícími vicemistrem světa Kanaďany, výběrem Česka, Švédska a také týmem Velké Británie.

Dalšími soupeři pravděpodobně budou Německo, Dánsko a nováček v elitní kategorii z Bělorusko. Rozpis Slováků v základní A-skupině v Lausanne Slovenská hokejová reprezentace začne mistrovství světa ve Švýcarsku v květnu 2020 duelem proti výběru Dánska.

 

Sobota 9. května: Slovensko – Dánsko (16.20)

Neděle 10. května: Velká Británie – Slovensko (12.20)

Úterý 12. května: Bělorusko – Slovensko (20.20)

Čtvrtek: 14. května: Švédsko – Slovensko (20.20)

Sobota 16. května: Slovensko – Česko (20.20)

Neděle 17. května: Německo – Slovensko (20.20)

Úterý 19. května: Slovensko – Kanada (12.20)

 

Kompletní program Ms v hokeji 2020

Pátek 8. května:

Skupina A:
16:20 Kanada – Německo,
20:20 Švédsko – Česká republika

Skupina B:
16:20 Finsko – USA,
20:20 Rusko – Švýcarsko.

Sobota 9. května:

Skupina A:
12:20 Německo – Velká Británie,
16:20 Slovensko – Dánsko,
20:20 Bělorusko – Česká republika

Skupina B:
12:20 Itálie – USA,
16:20 Lotyšsko – Norsko,
20:20 Švýcarsko – Kazachstán.

Neděle 10. května:

Skupina A:
12:20 Velká Británie – Slovensko,
16:20 Kanada – Dánsko,
20:20 Švédsko – Bělorusko.

Skupina B:
12:20 Rusko – Norsko,
16:20 Kazachstán – Lotyšsko,
20:20 Finsko – Itálie.

Pondělí 11. května:

Skupina A:
16:20 Česká republika- Kanada,
20:20 Německo – Švédsko.

Skupina B:
16:20 USA – Rusko,
20:20 Švýcarsko – Finsko.

Úterý 12. května:

Skupina A:
16:20 Velká Británie – Dánsko,
20:20 Bělorusko – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Kazachstán – Norsko,
20:20 Itálie – Lotyšsko.

Středa 13. května:

Skupina A:
16:20 Česká republika – Velká Británie,
20:20 Kanada – Bělorusko.

Skupina B:
16:20 USA – Kazachstán,
20:20 Rusko – Itálie.

Čtvrtek 14. května:

Skupina A:
16:20 Dánsko – Německo,
20:20 Švédsko – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Norsko – Švýcarsko,
20:20 Finsko – Lotyšsko.

Pátek 15. května:

Skupina A:
16:20 Německo – Bělorusko,
20:20 Velká Británie – Kanada.

Skupina B:
16:20 Kazachstán – Rusko,
20:20 Švýcarsko – Itálie.

Sobota 16. května:

Skupina A:
12:20 Dánsko – Bělorusko,
16:20 Kanada – Švédsko,
20:20 Slovensko – Česká republika

Skupina B:
12:20 Lotyšsko – USA,
16:20 Norsko – Itálie,
20:20 Rusko – Finsko.

Neděle 17. května:

Skupina A:
16:20 Švédsko – Velká Británie,
20:20 Německo – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Finsko – Kazachstán,
20:20 Švýcarsko – Lotyšsko.

Pondělí 18. května:

Skupina A:
16:20 Bělorusko – Německo,
20:20 Česká republika – Dánsko.

Skupina B:
16:20 Itálie – Kazachstán,
20:20 USA – Norsko.

Úterý 19. května:

Skupina A:
12:20 Slovensko – Kanada,
16:20 Česká republika – Německo
20:20 Dánsko – Švédsko.

Skupina B:
12:20 Lotyšsko – Rusko,
16:20 Norsko – Finsko,
20:20 USA – Švýcarsko.

Středa 20. května – volný den.

Play off:

Čtvrtek 21. května:

14:20 čtvrtfinále (Lausanne),
16:20 čtvrtfinále (Curych),
18:20 čtvrtfinále (Lausanne),
20:20 čtvrtfinále (Curych).

Pátek 22. května – volný den.

Sobota 23. května – Curych:

14:20 semifinále,
18:20 semifinále.

Neděle 24. května – Curych:

15:20 o 3. místo,
20:20 finále.

Article Categories:
Hokej · Ms v hokeji