Čvn 20, 2019
3721 Views

Ms v hokeji 2022 online

Written by

84. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční v roce 2022. Pořadatelem bude Finsko  a hrát se bude ve městech v Tampere a v Helsinkách  . Turnaj probíhá od pátku 13.5.2022 do neděle 29.5.2022

MS V HOKEJI 2022 ONLINE

Mistrovství světa v hokeji 2022 se hraje klasickým způsobem. Šestnáct týmů je rozděleno do dvou osmičlenných skupin, kde sehrají utkání systémem každý s každým. Po skončení programu základní části se sestaví tabulka vzájemných zápasů; čtyři nejlepší postoupí do čtvrtfinále, pátý až sedmý končí na turnaji, nejhorší osmý tým sestupuje do nižší divize IA.

Skupina A (Helsinky): Kanada,  Německo, Švýcarsko, Slovensko, Dánsko, Kazachstán, Itálie, Francie

Skupina B (Tampere): Finsko, USA, Česko, Švédsko, Lotyšsko, Norsko, Rakousko, Velká Británie

Kompletní program českých hokejistů na MS 2022

sobota 14. května (15:20), Česko – Velká Británie

neděle 15. května (19:20), Česko – Švédsko

úterý 17. května (15:20), Česko – Rakousko

čtvrtek 19. května (19:20), Česko – Lotyšsko

sobota 21. května (19:20), Česko – Norsko

pondělí 23. května (15:20), USA – Česko

úterý 24. května (19:20), Finsko – Česko

 

ZÁPASY SLOVENSKA NA MS 2022

13.5.  Francúzsko – SLOVENSKO 15:20
14.5.  SLOVENSKO -Nemecko 19:20
16.5.  SLOVENSKO – Kanada 15:20
18.5.  Švajčiarsko – SLOVENSKO 19:20
20.5.  Kazachstan – SLOVENSKO 19:20
21.5.  Taliansko – SLOVENSKO 19:20
24.5.  SLOVENSKO – Dánsko 15:20

 

Program mistrovství světa 2022

SKUPINA A

13. května 15:20, Francie – Slovensko
13. května 19:20, Německo – Kanada

14. května 11:20, Dánsko – Kazachstán
14. května 15:20, Švýcarsko – Itálie
14. května 19:20, Slovensko – Německo

15. května 11:20, Itálie – Kanada
15. května 15:20, Francie – Kazachstán
15. května 19:20, Dánsko – Švýcarsko

16. května 15:20, Slovensko – Kanada
16. května 19:20, Francie – Německo

17. května 15:20, Itálie – Dánsko
17. května 19:20, Švýcarsko – Kazachstán

18. května 15:20, Francie – Itálie
18. května 19:20, Švýcarsko – Slovensko

19. května 15:20, Německo – Dánsko
19. května 19:20, Kanada – Kazachstán

20. května 15:20, Německo – Itálie
20. května 19:20, Kazachstán – Slovensko

21. května 11:20, Dánsko – Francie
21. května 15:20, Kanada – Švýcarsko
21.května 19:20, Itálie – Slovensko

22. května 15:20, Kazachstán – Německo
22. května 19:20, Švýcarsko – Francie

23. května 15:20, Kazachstán – Itálie
23. května 19:20, Kanada – Dánsko

24. května 11:20, Německo – Švýcarsko
24. května 15:20, Slovensko – Dánsko
24. května 19:20, Kanada – Francie

SKUPINA B

13. května 15:20, USA – Lotyšsko
13. května 19:20, Finsko – Norsko

14. května 11:20, Švédsko – Rakousko
14. května 15:20, Česko – Velká Británie
14. května 19:20, Lotyšsko – Finsko

15. května 11:20, Norsko – Velká Británie
15. května 15:20, Rakousko – USA
15. května 19:20, Česko – Švédsko

16. května 15:20, Lotyšsko – Norsko
16. května 19:20, Finsko – USA

17. května 15:20, Česko – Rakousko
17. května 19:20, Švédsko – Velká Británie

18. května 15:20, Norsko – Rakousko
18. května 19:20, Finsko – Švédsko

19. května 15:20, Velká Británie – USA
19. května 19:20, Česko – Lotyšsko

20. května 15:20, Velká Británie – Finsko
20. května 19:20, Lotyšsko – Rakousko

21. května 11:20, USA – Švédsko
21. května 15:20, Rakousko – Finsko
21. května 19:20, Norsko – Česko

22. května 15:20, Velká Británie – Lotyšsko
22. května 19:20, Švédsko – Norsko

23. května 15:20, USA – Česko
23. května 19:20, Rakousko – Velká Británie

24. května 11:20, Švédsko – Lotyšsko
24. května 15:20, USA – Norsko
24. května 19:20, Finsko – Česko

ČTVRTFINÁLE

26. května 15:20, Helsinky
26. května 15:20, Tampere
26. května 19:20, Helsinky
26. května 19:20, Tampere

SEMIFINÁLE

28. května 13:20, Tampere
28. května 17:20, Tampere

ZÁPAS O BRONZ

29. května 14:20, Tampere

ZÁPAS O ZLATO

29. května, 19:20, Tampere

 

 

Složení skupin MS 2021

 

A-skupina: Rusko ,Švédsko ,Česko ,Švýcarsko , Slovensko  ,Dánsko ,Bělorusko ,Velká Británie

B-skupina: Kanada ,Finsko ,USA ,Německo ,Lotyšsko ,Norsko ,Itálie ,Kazachstán

Mistrovství světa v hokeji 2021 Tabulka online zde

Mistrovství světa 2021 – základní skupina v Lausanne Program Českého týmu 

 

Program českého týmu na MS v hokeji 2021:

Pátek 21. května:
15:15 Rusko – Česko

Sobota 22. května:
19:15  Česko– Švýcarsko

Pondělí 24. května:
19:15 Česko – Bělorusko

Čtvrtek 27. května:
19:15 Švédsko – Česko

Sobota 29. května:
11:15 Česko – Velká Británie

Pondělí 31. května:
15:15 Česko – Dánsko

Úterý 1. června:
15:15 Slovensko – Česko

 

Vstupenky na Ms v hokeji 2021

 

Vstupenky  na základní část se  budou prodávat  od 19 do 179 švýcarských franků (420 – 4 200 Kč), na zápasy vyřazovací části budou stát od 90 do 390 švýcarských franků (2000 – 9000 Kč).

 

Ms v hokeji 2021❱  | Facebook | Instagram | Vstupenky |

 

Konečné pořadí MS 2019 v Bratislavě a Košicích:

1. Finsko
2. Kanada
3. Rusko
4. Česko
5. Švédsko
6. Německo
7. USA
8. Švýcarsko
9. Slovensko
10. Lotyšsko
11. Dánsko
12. Norsko
13. Velká Británie
14. Itálie
15. Francie
16. Rakousko

 

Program Slovenska na MS v hokeji 2021

 

Slovenská hokejová reprezentace se na příštím MS 2021 ve Švýcarsku představí v základní A-skupině v Lausanne s úřadujícími vicemistrem světa Kanaďany, výběrem Česka, Švédska a také týmem Velké Británie.

Dalšími soupeři pravděpodobně budou Německo, Dánsko a nováček v elitní kategorii z Bělorusko. Rozpis Slováků v základní A-skupině v Lausanne Slovenská hokejová reprezentace začne mistrovství světa ve Švýcarsku v květnu 2021 duelem proti výběru Dánska.

 

 

Kompletní program Ms v hokeji 2021

 

PROGRAM MS 2021

pátek 21. května:

A-skupina: 15.15 Rusko – Česko19.15 Bělorusko – SR
B-skupina: 15.15 Německo – Itálie, 19.15 Kanada – Lotyšsko

sobota 22. května:

A-skupina: 11.15 Dánsko – Švédsko, 15.15 V. Británie – Rusko, 19.15 Česko – Švýcarsko
B-skupina: 11.15 Norsko – Německo, 15.15 Finsko – USA, 19.15 Lotyšsko – Kazachstán

neděle 23. května:

A-skupina: 11.15 V. Británie – SR, 15.15 Švédsko – Bělorusko, 19.15 Dánsko – Švýcarsko
B-skupina: 11.15 Norsko – Itálie, 15.15 Kazachstán – Finsko, 19.15 Kanada – USA

pondělí 24. května:

A-skupina: 15.15 SR – Rusko, 19.15 Česko – Bělorusko
B-skupina: 15.15 Lotyšsko – Itálie, 19.15 Německo – Kanada

úterý 25. května:

A-skupina: 15.15 V. Británie – Dánsko, 19.15 Švýcarsko – Švédsko
B-skupina: 15.15 USA – Kazachstán, 19.15 Finsko – Norsko

středa 26. května:

A-skupina: 15.15 Rusko – Dánsko, 19.15 Bělorusko – V. Británie
B-skupina: 15.15 Kazachstán – Německo, 19.15 Kanada – Norsko

čtvrtek 27. května:

A-skupina: 15.15 Švýcarsko – SR, 19.15 Švédsko – Česko
B-skupina: 15.15 USA – Lotyšsko, 19.15 Finsko – Itálie

pátek 28. května:

A-skupina: 15.15 Švédsko – V. Británie, 19.15 Dánsko – Bělorusko
B-skupina: 15.15 Kazachstán – Kanada, 19.15 Lotyšsko – Norsko

sobota 29. května:

A-skupina: 11.15 Česko – V. Británie, 15.15 Švýcarsko – Rusko, 19.15 Slovensko – Dánsko
B-skupina: 11.15 Itálie – Kazachstán, 15.15 Norsko – USA, 19.15 Německo – Finsko

neděle 30. května:

A-skupina: 15.15 Bělorusko – Švýcarsko, 19.15 Švédsko – SR
B-skupina: 15.15 Itálie – Kanada, 19.15 Finsko – Lotyšsko

pondělí 31. května:

A-skupina: 15.15 Česko – Dánsko, 19.15 Rusko – Švédsko
B-skupina: 15.15 USA – Německo, 19.15 Norsko – Kazachstán

úterý 1. června:

A-skupina: 11.15 Švýcarsko – V. Británie, 15.15 SR – Česko, 19.15 Rusko – Bělorusko
B-skupina: 11.15 Kanada – Finsko, 15.15 Itálie – USA, 19.15 Německo – Lotyšsko

středa 2. června – volný den

čtvrtek 3. června:

čtvrtfinále: 15.15, 19.15

pátek 4. června – volný den

Sobota 5. června:

semifinále: 13.15, 17.15

neděle 6. června:

14.15 o bronz
19.15 finále

Article Categories:
Hokej · Ms v hokeji