Čvc 2, 2019
9270 Views

TV Tipsport online

Written by

TV Tipsport – Sportovní online přenosy živě a zdarma

Sledujte  přenosy  na TV Tipsport live streamu dostupné stovky sportovních přenosů zdama, je jen na Vás jaký si vyberete.

TV Tipsport je jedinečná online sportovní televize s bohatým programem přímých přenosů sportovních soutěží z celého světa.

Dnešní kompletní program sportovních přenosů naleznete zde.⬇⚽🏒🎾⬇

⚽Fotbal dnes program    🏒Hokej dnes program    🎾Tenis Program dnes

Livestream na TV Tipsport sledovat?

FOTBAL ▸ Sledujte fotbalové přenosy živě a online ›
1. české, německé, španělské, italské, francouzské nebo nizozemské fotbalové ligy

HOKEJ ▸ Sledujte hokejové přenosy živě a online ›
české Tipsport extraligy, NHL, KHL či švédské Elitserien

TENIS ▸ Sledujte tenisové přenosy živě a online ›
tenisových turnajů ATP a WTA (Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Davis Cup, Fed Cup a jiné)

DALŠÍ SPORTY ▸ Sledujte sportovní přenosy živě a online ›
florbalové Tipsport Superligy, házená, volejbal, baseball, futsal a jiné

Jak si mohu pustit TV Tipsport?

K jejímu sledování musíte mít uživatelské konto u Tipsportu. Pokud máte aktivní dočasné uživatelské konto, můžete sledovat přenosy pouze po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci Bonus 50 000 Kč + 150 Kč zdarma  a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Majitelům trvalého konta jsou videopřenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč (platí pro všechny streamy s výjimkou 1. české fotbalové ligy).

Podmínka sledování streamů z 1. české fotbalové ligy: Přenosy z této soutěže můžete sledovat pouze v případě, že jste si vsadili v den zápasu nebo předchozí den (přičemž sázka může být v libovolné výši), anebo pokud máte na kontě zůstatek ve výši alespoň 100 Kč.

Jak sledovat TV Tipsport?

Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Přenosy, na které jsou k dispozici live kurzy, budou vysílány v sekci LIVE.

Pro sledování živých přenosů se nejdříve zaregistrujte. Pro nové hráče 150 Kč zdarma!

Jaké sporty mohu na TV Tipsport sledovat?

Tipsport Extraliga ,Slovenská Tipsport Liga ,KHL ,zámořská NHL ,zámořská NBA ,české 1. Liga

španělská Primera División / La Liga , italská Serie A , turnaje  ATP a WTA – Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open, Davis Cup, Fed Cup a další tenisové turnaje  a mnoho dalších sportů jako házená, basketbal, volejbal, šipky, florbal, stolní tenis ,baseball .

Stačí se jen přihlásit do internetového sázení  , zvolit záložku TV a vybrat si v TV programu zápas, který chcete sledovat. Přenosy, na které jsou k dispozici Live kurzy, budou vysílány v sekci LIVE.

V prostřední části stránky se pak zobrazí okno s přímým přenosem z daného utkání. V případě přenosů z české hokejové Tipsport extraligy je navíc možné okno s přenosem zvětšit na celou obrazovku počítače.

 

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Tv Online