Moto GP 2024 Live online přenos


moto gp online prenos
moto gp online prenos

Kde sledovat Moto GP přímý přenos zdarma

Mistrovství světa silničních motocyklů – MotoGP je nejprestižnější soutěž sportovních silničních motocyklů. I tento rok na nás čekají nezapomenutelné momenty, které byste měli vidět. Víte kde můžete sledovat Moto GP živě v TV, nebo na internetu?

Možností jak sledovat seriál Mistrovství světa silničních motocyklů je skutečně množství. Nejvíce nadšence pravděpodobně dívá Moto GP přímo přes televizní přenosy. MotoGP se dá ale sledovat i online na internetu v pc, mobilu nebo tabletu.

MotoGP živě v TV

Živé přenosy MotoGP nabízí množství televizních stanic. V Čechách má práva zakoupené pouze stanice Nova, která přenosy vysílá na kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Dostupné jsou však také německý Eurosport či italský SKY.

Moto GP live stream

🏍 Motogp živě 🏍 Moto Gp výsledky

 

Na oficiální stránce motogp.com si můžete koupit službu „VideoPass“, která nabízí záběry jaké v žádné TV neuvidíte. Je to kvůli obrovskému množství kamer, které organizátoři nasadili po celé trati a na motorky závodníků. Kromě několika pohledů si můžete každou sekvenci závodu přehrát znovu. V nabídce je i velký výběr archivních záběrů z těch nejlepších soubojů jezdců. Rozhovory s jezdci a různé analýzy jsou samozřejmostí.

Program MotoGP 2020 kalendář Grand prix zde

Mistrovství světa silničních motocyklů MotoGP je nejprestižnější seriál motocyklových závodů. Již tradičně je rozdělen do několika kategorií, dnes jsou to třídy Moto3, Moto2 a MotoGP. Oficiální název, který používá Mezinárodní motocyklová federace (FIM), zní „FIM Road Racing World Championship Grand Prix“. Jednotlivé závody jsou označovány jako „Grand Prix“ (velká cena).

Jedná se o nejstarší motoristické mistrovství světa, první ročník se konal již v roce 1949 (mistrovství světa formule 1 bylo založeno o rok později). Žádný z českých jezdců toto mistrovství nikdy nevyhrál, ale za nejúspěšnější jezdce mohou být považováni František Šťastný, Gustav Havel, Bohumil Staša a Stanislav Malina (50.–70. léta).

Současnými českými účastníky jsou Jakub Kornfeil a Filip Salač (Moto3) a Karel Abraham (MotoGP).

Previous Mistrovství světa v rallye 2024 WRC program
Next Formule 1 2024 online přenos