Čvn 19, 2019
325 Views

Tipsport Extraliga program

Written by

Tipsport Extraliga program 2019/2020

V letošním ročníku se můžete těšit na tyto týmy: HC Sparta PrahaHC Škoda PlzeňHC VERVA Litvínov , HC Kometa Brno,BK Mladá Boleslav ,HC Dynamo Pardubice,Mountfield HK , Bílí Tygři Liberec, HC VÍTKOVICE RIDERA , HC Olomouc,HC Oceláři Třinec , Rytíři Kladno, HC Energie Karlovy Vary a PSG Berani Zlín

Extraliga tabulka 2019/2020 zde

Extraliga Play off 2020 program zde

Sledujte Tipsport extraliga živě

🏒Tipsport Tv   🏒Čt Sport   🏒O2 tv Sport    🏒Hokejka Tv

 

Program základní části Tipsport extraligy 2019-20

Pátek 13. září – 1. kolo:
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – PSG Berani Zlín

Neděle 15. září – 2. kolo:
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
PSG Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 20. září – 3. kolo:
Mountfield HK – HC Škoda Plzeň
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno
HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – Bílí Tygři Liberec

Neděle 22. září – 4. kolo:
HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín
HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
Rytíři Kladno – HC VÍTKOVICE RIDERA

Pátek 27. září – 5. kolo:
Mountfield HK – HC Sparta Praha
HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov – Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

Neděle 29. září – 6. kolo:
HC Sparta Praha – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – PSG Berani Zlín
HC Dynamo Pardubice – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav

Pátek 4. října – 7. kolo:
Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Neděle 6. října – 8. kolo:
HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov – Mountfield HK

Pátek 11. října – 9. kolo:
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – HC Kometa Brno
Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec

Neděle 13. října – 10. kolo:
HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – PSG Berani Zlín
BK Mladá Boleslav – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 18. října – 11. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC VERVA Litvínov
PSG Berani Zlín – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Mountfield HK

Neděle 20. října – 12. kolo:
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Olomouc
BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno
Mountfield HK – PSG Berani Zlín
HC Energie Karlovy Vary – HC VÍTKOVICE RIDERA

Pátek 25. října – 13. kolo:
Rytíři Kladno – HC VERVA Litvínov
HC Olomouc – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – Mountfield HK

Neděle 27. října – 14. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA
Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary

Úterý 29. října – 15. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice

Pátek 1. listopadu – 16. kolo:
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha
Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec – HC VÍTKOVICE RIDERA

Neděle 3. listopadu – 17. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Oceláři Třinec
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE RIDERA – Rytíři Kladno

Pátek 15. listopadu – 18. kolo:
HC Sparta Praha – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
Rytíři Kladno – PSG Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 17. listopadu – 19. kolo:
HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha
HC Olomouc – Rytíři Kladno
PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
Mountfield HK – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Pátek 22. listopadu – 20. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
HC VERVA Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Dynamo Pardubice – PSG Berani Zlín
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Neděle 24. listopadu – 21. kolo:
Rytíři Kladno – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
Mountfield HK – HC VERVA Litvínov

Úterý 26. listopadu – 22. kolo:
BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – PSG Berani Zlín

Pátek 29. listopadu – 23. kolo:
Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK

Neděle 1. prosince – 24. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Sparta Praha – PSG Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – Rytiři Kladno
Mountfield HK – HC Olomouc

Pátek 6. prosince – 25. kolo:
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav
PSG Berani Zlín – Mountfield HK
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 8. prosince – 26. kolo:
HC VERVA Litvínov – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – HC Olomouc
BK Mladá Boleslav – PSG Berani Zlín
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA

Středa 18. prosince – 27. kolo:
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – PSG Berani Zlín

Pátek 20. prosince – 28. kolo:
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
PSG Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 22. prosince – 29. kolo:
Mountfield HK – HC Škoda Plzeň
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno
HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – Bílí Tygři Liberec

Čtvrtek 26. prosince – 30. kolo:
HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín
HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
Rytíři Kladno – HC VÍTKOVICE RIDERA

Sobota 28. prosince – 31. kolo:
Mountfield HK – HC Sparta Praha
HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov – Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

Pondělí 30. prosince – 32. kolo:
HC Sparta Praha – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – PSG Berani Zlín
HC Dynamo Pardubice – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav

Pátek 3. ledna – 33. kolo:
Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Neděle 5. ledna – 34. kolo:
HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov – Mountfield HK

Pátek 10. ledna – 35. kolo:
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – HC Kometa Brno
Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec

Neděle 12. ledna – 36. kolo:
HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – PSG Berani Zlín
BK Mladá Boleslav – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 17. ledna – 37. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC VERVA Litvínov
PSG Berani Zlín – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Mountfield HK

Neděle 19. ledna – 38. kolo:
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Olomouc
BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno
Mountfield HK – PSG Berani Zlín
HC Energie Karlovy Vary – HC VÍTKOVICE RIDERA

Pátek 24. ledna – 39. kolo:
Rytíři Kladno – HC VERVA Litvínov
HC Olomouc – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – Mountfield HK

Neděle 26. ledna – 40. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA
Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary

Úterý 28. ledna – 41. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice

Pátek 31. ledna – 42. kolo:
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha
Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec – HC VÍTKOVICE RIDERA

Neděle 2. února – 43. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Oceláři Třinec
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE RIDERA – Rytíři Kladno

REPREZENTAČNÍ PŘESTÁVKA
Středa 12. února – 44. kolo:
HC Sparta Praha – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
Rytíři Kladno – PSG Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 14. února – 45. kolo:
HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha
HC Olomouc – Rytíři Kladno
PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
Mountfield HK – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Neděle 16. února – 46. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
HC VERVA Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Dynamo Pardubice – PSG Berani Zlín
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Pátek 21. února – 47. kolo:
Rytíři Kladno – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
Mountfield HK – HC VERVA Litvínov

Neděle 23. února – 48. kolo:
BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – PSG Berani Zlín

Pátek 28. února – 49. kolo:
Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK

Neděle 1. března – 50. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Sparta Praha – PSG Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – Rytiři Kladno
Mountfield HK – HC Olomouc

Úterý 3. března – 51. kolo:
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav
PSG Berani Zlín – Mountfield HK
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 6. března – 52. kolo:
HC VERVA Litvínov – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – HC Olomouc
BK Mladá Boleslav – PSG Berani Zlín
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA

Article Categories:
Extraliga · Hokej · Program