Čvn 26, 2019
8463 Views

Živě Liga mistrů online přenos

Written by

Liga mistrů  UEFA Champions League je prestižní fotbalová soutěž pořádaná Evropskou fotbalovou asociací (UEFA) pro nejlepší kluby evropských lig. Spolu s jihoamerickým Pohárem osvoboditelů je pohár z této soutěže nejslavnější klubovou trofejí na světě. Současným držitelem je anglický klub Liverpool FC, který ve finále 1. června 2019 porazil Tottenham Hotspur 2:0. Ligu mistrů nelze zaměňovat s Evropskou ligou, dříve Pohárem UEFA, druhou nejlepší evropskou klubovou soutěží. Vítěz LM postupuje na Mistrovství světa ve fotbale klubů a na začátku následující sezony hraje proti vítězi Evropské ligy utkání o evropský Superpohár.  Živě zápasy Ligy mistrů sledují tisíce lidí a další velké množství lidí sleduje sestřihy utkání.

FC Viktoria Plzeň vs Inter Milán Kde sledovat play off Ligy mistrů živě?

 

⚽Fotbal živě⚽TV online

Liga mistrů : Kde sledovat dnešní zápasy? TV a online  zdarma

Společnost O2 Tv se stala držitelem kompletních práv na Ligu mistrů pro slovenský trh, kde bude také zajišťovat výhradní distribuci obsahu. To znamená, že od sezony 2019/20 fanoušci fotbalu už nemohou sledovat zápasy UEFA Ligy mistrů jako v posledních letech.

Sázková kancelář Tipsport začala nabízet svým klientům zcela novou možnost jak sledovat Ligu mistrů živém přenosu. Pokud máte u Tipsportu účet, tak si můžete pustit při všech setkáních český audio živý komentář.

Tipsport kromě fotbalových audio komentářích také spustil „mluvící“ live tracker. Je to graficky znázorněn přehled toho nejdůležitějšího, co se na hřišti odehrává. Tracker přehrává i zvukové upozornění při zásadních situacích. Objeví se při gólech, střelách do tyčky, penaltách, červených kartách atd.

⚽Fotbal výsledky ⚽Fotbal online⚽Fotbal živě⚽TV online ⚽Onlajny Fotbal

Liga mistrů UEFA livestream

Alexander Ceferino, předseda evropského fotbalového řídícího orgánu UEFA potvrdil, že chystá spuštění vlastní streamingové služby. UEFA by měla v nadcházejících šesti měsících spustí vlastní OTT platformu, která se pracovně jmenuje UEFA TV.

OTT platforma by měla být dostupná i mimo Evropu a Severní Ameriku, přičemž klubový turnaj Liga mistrů UEFA pravděpodobně nebude na platformě k dispozici až do roku 2021 s ohledem na stávající smlouvy podepsané s vysílacími organizacemi.

 

Live výsledky z Ligy mistrů

Nejlepším zdrojem sportovních výsledků a statistik pro široké spektrum sportů je bezkonkurenčně livesport.cz. Stejně to platí i fotbalových zápasů Ligy mistrů, kde u každého zápasu najdete kompletní statistiky týmů, hráčů, tabulky, H2H a předzápasové a live kurzy na daný zápas a daleko víc.

Article Categories:
Fotbal · Liga mistrů