Čvn 19, 2019
925 Views

Program Ligy Mistrů 2019/2020

Written by

Fotbalisté Slavie Praha se v základní skupině Ligy mistrů utkají s Barcelonou, Borussií Dortmund a Interem Milán.

Losování Ligy Mistrů online zde

Program Slavia Praha v Lize Mistrů

17. září: 18:55 Inter Milán – Slavia Praha,

2. října: 18:55 Slavia Praha – Dortmund,

23. října: 21:00 Slavia Praha – Barcelona,

5. listopadu: 18:55 Barcelona – Slavia Praha,

27. listopadu: 21:00 Slavia Praha – Inter Milán,

10. prosince: 21:00 Dortmund – Slavia Praha.

Základní skupiny Ligy mistrů 2019/2020

Skupina A:
Paris St. Germain (FRA)
Real Madrid (ESP)
Club Bruggy (BEL)
Galatasaray (TUR)

Skupina B:
Bayern Mnichov (GER)
Tottenham Hotspur (ENG)
Olympiakos Pireus (GRE)
CZ Bělehrad (SRB)

Skupina C:
Manchester City (ENG)
Šachťar Doněck (UKR)
Dinamo Záhřeb (CRO)
Atalanta Bergamo (ITA)

Skupina D:
Juventus Turín (ITA)
Atlético Madrid (ESP)
Bayer Leverkusen (GER)
Lokomotiv Moskva (RUS)

Skupina E:
Liverpool FC (ENG)
Neapol SSC (ITA)
Salzburg (AUT)
Genk (BEL)

Skupina F:
Barcelona FC (ESP)
Borussia Dortmund (GER)
Inter Milán (ITA)
SLAVIA PRAHA

Skupina G:
Zenit Petrohrad (RUS)
Benfica Lisabon (POR)
Olympique Lyon (FRA)
Lipsko (GER)

Skupina H:
Chelsea FC (ENG)
Ajax (NED)
Valencia (ESP)
Lille (FRA)

 

Nasazení do losovacích košů pro čtvrteční losování skupin Ligy mistrů:

1. Liverpool, Chelsea, Barcelona, Manchester City, Juventus Turín, Bayern Mnichov, Paris St. Germain, Zenit Petrohrad.

2. Real Madrid, Atlético Madrid, Borussia Dortmund, Neapol, Šachtar Doněck, Tottenham, Ajax Amsterodam, Benfica Lisabon.

3. Olympique Lyon, Bayer Leverkusen, FC Salcburk, Olympiakos Pireus, FC Bruggy, Valencie, Inter Milán, Dinamo Záhřeb.

4. Lokomotiv Moskva, Racing Genk, Galatasaray, RB Lipsko, Slavia Praha, CZ Bělehrad, Atalanta Bergamo, OSC Lille.

 

Výsledky  zápasů Ligy mistrů v základní skupině :

Inter – Slavia 1:1 (90+2. Barella – 63. Olayinka), Lyon – Zenit 1:1 (50. z penalty Depay – 41. Azmoun). Ajax – Lille 3:0 (18. Promes, 50. Álvarez, 62. Tagliafico), Benfica – RB Lipsko 1:2 (84. Seferović – 69. a 79. Werner), Dortmund – Barcelona 0:0Chelsea – Valencia 0:1 (75. Rodrigo), Neapol – Liverpool 2:0 (82. z penalty Mertens, 90+2. Llorente), Salzburg – Genk 6:2 (2., 34. a 45. Håland, 36. Hwang, 45+2. Szoboszlai, 66. Ulmer – 40- Lucumí, 52. Samatta).

 

 

Program 4. předkola Ligy mistrů

(první zápasy 20., nebo 21. srpna, odvety 27., nebo 28. srpna) – poražení do skupiny EL:

Mistrovská část:

Kluž  – Slavia Praha, Dinamo Záhřeb – Rosenborg Trondeim, Young Boys Bern – Crvena zvezda Bělehrad, APOEL Nikósie – Ajax Amsterodam.

Nemistrovská část:

LASK Linec – Club Bruggy, Olympiakos Pireus – Krasnodar.

Los 4. předkola fotbalové Ligy mistrů

(první zápasy 20. a 21. srpna, odvety 27. a 28. srpna):

Mistrovská část:

Kluž (Rum.)/Celtic Glasgow – Slavia Praha, Dinamo Záhřeb/Ferencváros Budapešť – Maribor/Rosenborg Trondheim, Young Boys Bern – Crvena zvezda Bělehrad/FC Kodaň, APOEL Nikósie/Karabach (Ázerb.) – PAOK Soluň/Ajax Amsterodam.

Nemistrovská část:

FC Basilej/LASK Linec – Club Bruggy/Dynamo Kyjev, Istanbul Basaksehir/Olympiakos Pireus – Krasnodar/FC Porto.

Odvetné zápasy 3. předkola Ligy mistrů
——–

Mistrovská část:

Karabach – APOEL Nikósie 0:2 (0:1), první zápas 2:1, postoupil APOEL; Rosenborg Trondheim – Maribor 3:1 (0:1), první zápas 3:1, postoupil Trondheim, Ferencváros Budapešť – Dinamo Záhřeb 0:4 (0:1), první zápas 1:1, postoupilo Dinamo, Ajax Amsterodam – PAOK Soluň 3:2 (1:1), první zápas 2:2, postoupil Ajax; Celtic Glasgow – Kluž 3:4 (0:1), první zápas 1:1, postoupila Kluž; FC Kodaň – Crvena zvezda Bělehrad 1:1 (1:1), na pen. 6:7, první zápas 1:1, postoupila Crvena zvezda.

Nemistrovská část:

Dynamo Kyjev – Club Bruggy 3:3 (1:1), první zápas 0:1, postoupily Bruggy, Ajax Amsterodam – PAOK Soluň 3:2 (1:1), první zápas 2:2, postoupil Ajax; Celtic Glasgow – Kluž 3:4 (0:1), první zápas 1:1, postoupila Kluž; FC Kodaň – Crvena zvezda Bělehrad 1:1 (1:1), na pen. 6:7, první zápas 1:1, postoupila Crvena zvezda.

 

Los 3. předkola fotbalové Ligy mistrů

(první zápasy 6. a 7. srpna, odvety 13. srpna)

Mistrovská část:

Kluž/Maccabi Tel Aviv – Celtic Glasgow/Kalju (Est.), Sutjeska Nikšič (Č. Hora)/APOEL Nikósie – Dundalk (Ir.)/Karabach (Ázerb.), PAOK Soluň – Ajax Amsterodam, Saburtalo Tbilisi/Dinamo Záhřeb – Ferencváros Budapešť/Valletta (Malta), Crvena Zvezda Bělehrad/HJK Helsinky – The New Saints (Wal.)/FC Kodaň, Maribor/AIK Stockholm – BATE Borisov (Běl.)/Rosenborg Trondheim.

Nemistrovská část:

Basaksehir Istanbul – Viktoria Plzeň/Olympiakos Pireus, Krasnodar – FC Porto, Club Bruggy – Dynamo Kyjev, PSV Eindhoven/FC Basilej – LASK Linec.

 

Los 2. předkola Ligy mistrů v Nyonu

(první zápasy 23. a 24. července, odvety 30. a 31. července)


Mistrovská část: 

Maccabi Tel Aviv – FC Astana/Kluž, Borisov (Běl.)/Piast Gliwice – Linfield (Sev. Ir.)/Rosenborg Trondheim, The New Saints (Wal.)/vítěz kvalifikačního turnaje – FC Kodaň, Ludogorec Razgrad (Bulh.)/Ferencváros Budapešť – Dudelange (Luc.)/Valletta, Dundalk (Ir.)/Riga – Partizani (Alb.)/Karabach (Ázerb.), Šeriff Tiraspol/Saburtalo Tbilisi – Dinamo Záhřeb, Celtic Glasgow/FK Sarajevo – Nömme Kalju (Est.)/Škendija Tetovo (Sev. Mak.), Suduva Marijampole (Lit.)/Crvena Zvezda Bělehrad – HJK Helsinky/Tórshavn (Faer. ostr.), Slovan Bratislava/Sutjeska Nikšič (Č. Hora) – APOEL Nikósie, Valur Reykjavík/Maribor – Ararat-Armenia/AIK Stockholm.

Nemistrovská část:


Viktoria Plzeň – Olympiakos Pireus, PSV Eindhoven – FC Basilej.

 

Odvetná utkání 1. předkola fotbalové Ligy mistrů:

Riga – Dundalk (Ir.) 0:0, na pen. 4:5, první zápas 0:0, postoupil Dundalk; Rosenborg Trondheim – Linfield (Sev. Ir.) 4:0 (1:0), první zápas 2:0, postoupil Rosenborg; Karabach (Ázerb.) – Partizani (Alb.) 2:0 (0:0), první zápas 0:0, postoupil Karabach; AIK Stockholm – Ararat-Armenia 3:1 (0:0), první zápas 1:2, postoupil Stockholm; Ludogorec Razgrad (Bulh.) – Ferencváros Budapešť 2:3 (1:2), první zápas 1:2, postoupil Ferencváros; Piast Gliwice – BATE Borisov (Běl.) 1:2 (1:0), první zápas 1:1, postoupil Borisov; Kluž – FC Astana 3:1 (2:1), první zápas 0:1, postoupila Kluž; Maribor – Valur Reykjavík 2:0 (2:0), první zápas 3:0, postoupil Maribor; Sutjeska Nikšič (Č. Hora) – Slovan Bratislava 1:1 (1:1, 0:0), na pen. 3:2, první zápas 1:1, postoupila Sutjeska; Celtic Glasgow – FK Sarajevo 2:1 (1:0), první zápas 3:1, postoupil Celtic.

Program  1. předkola Ligy mistrů 

(první zápasy 9. a 10. července, odvety 16. a 17. července)

Nömme Kalju (Est.) – Škendija Tetovo (Sev. Mak.), Suduva Marijampole (Lit.) – Crvena Zvezda Bělehrad, Ararat-Armenia – AIK Stockholm, FC Astana – Kluž, Ludogorec Razgrad (Bulh.) – Ferencváros Budapešť, Celtic Glasgow – FK Sarajevo, Šeriff Tiraspol – Saburtalo Tbilisi, Dudelange (Luc.) – Valletta, Partizani (Alb.) – Karabach (Ázerb.), Slovan Bratislava – Sutjeska Nikšič (Č. Hora), Linfield (Sev. Ir.) – Rosenborg Trondheim, Valur Reykjavík – Maribor, Dundalk (Ir.) – Riga, The New Saints (Wal.) – vítěz kvalifikačního turnaje, HJK Helsinky – Tórshavn (Faer. ostr.), Borisov (Běl.) – Piast Gliwice.

 

Program předkola Ligy mistrů 


LM – turnaj v Prištině:
Semifinále (25. června):
Feronikeli (Kosovo) – Lincoln Red Imps (Gibr.), Tre Penne (San Mar.) – FC Santa Coloma (And.).
Finále (28. června).

Liga mistrů  2019/20 –  program zápasů 

  • 25./28. června: 0. předkolo
  • 9./17. července: 1. předkolo
  • 23./31. července: 2. předkolo
  • 6./13. srpna: 3. předkolo
  • 20./28. srpna: 4. předkolo
  • 17. září / 11. prosince: Skupinová fáze
  • 18. února / 18. března 2020: Osmifinále 1. zápasy / odvety
  • 7. dubna / 15. dubna: Čtvrtfinále
  • 28. dubna / dne 6. května: Semifinále
  • 30.5.2020: Finále
Article Categories:
Fotbal · Liga mistrů · Program