Srp 26, 2019
22167 Views

Hokej živě

Written by

Hokej živě : Podrobný přehled těch nejsledovanějších hokejových sportovních událostí, zápasů, lig a turnajů, které můžete sledovat z pohodlí domova v TV, nebo online na internetu v počítači, tabletu nebo mobilu.Živé přenosy z hokeje v televizích i na internetu a každý divák tak může v pohodlí domova sledovat live přenos utkání, které ho zrovna zajímá a které se hraje třeba na druhé straně světa. Stream umožňují sledovat nejvyšší soutěže jako je například NHL, KHL, Extraliga, Ms v hokeji , Světový pohár a mnoho dalších.

Hokej živě -HOKEJOVÉ PŘENOSY

🏒Hokej výsledky  🏒MS v hokeji živě ◀️ 🏒Hokej živě

▶️ 📺Sledujte živé přenosy zdarma zde !!📺◀️

Hokejové tabulky
🥅Extraliga, 🥅1. liga Chance , 🥅MS v hokeji 2023, 🥅NHL, 🥅Champions Hockey League, 🥅 KHL , 🥅Švédská hokejová liga ,🥅 Finsko Liiga 

Přenosy na naší stránce nevysíláme. TV program sportovních přenosů patří webu Tipsport.cz

Mistrovství světa v ledním hokeji

Mistrovství světa v ledním hokeji je soutěž mužských reprezentačních mužstev členských zemí Mezinárodní federace ledního hokeje.

PLAY 📟RÁDIO ŽIVĚ: Poslouchejte hokej živě na stanici Rádiožurnál zdarma !! zde⏪

Kde sledovat :ČT sport, Youtube ,Tipsport, Fortuna, Chance

Extraliga (1. česká hokejová liga)

Extraliga ledního hokeje je nejvyšší soutěž v ledním hokeji, která je pořádána na území České republiky. Tato soutěž vznikla v sezoně 1993/94 jako nástupce Československé hokejové ligy. Od základní části sezóny 2010/11 nesla soutěž název Tipsport Extraliga.

Kde sledovat :

🏒Tipsport Tv   🏒Čt Sport   🏒O2 tv Sport    🏒Hokejka Tv

NHL

National Hockey League je profesionální soutěž v ledním hokeji, které se účastní kluby ze Spojených států amerických a Kanady. Je považována za nejprestižnější ligu světa. Hraje ji 31 mužstev, která jsou rozdělena do dvou konferencí, východní a západní.

Kde sledovat :Nova Sport, Voyo ,Tipsport, Fortuna,  Chance

KHL

Kontinentální hokejová liga je mezinárodní profesionální hokejová liga. Byla založena v roce 2008 a navazuje na svého předchůdce, ruskou superligu. V současnosti je považovaná za prémiovou ligu v Evropě a Asii a za druhou nejlepší hokejovou ligu na světě.

Kde sledovat :Sport1, Sport2 ,Tipsport, Fortuna,  Chance, SazkaBet

VHL

Vyšší hokejová liga je druhou nejvyšší mezinárodní hokejovou ligou v Eurasii. Vznikla v roce 1992. Přestože je liga řízena Ruským hokejovým svazem, ligy se mohou účastnit i zahraniční týmy. Před vznikem Kontinentální ligy vítězové Vyšší ligy postupovali do Ruské superligy.

Kde sledovat :Sport1, Sport2 ,Tipsport, Fortuna,  Chance, SazkaBet

Hokejová Liga mistrů (CHL)

Hokejová liga mistrů je evropská mezinárodní hokejová soutěž, jejíž první ročník se konal v sezóně 2014/2015, a kterou pořádá akciová společnost Champions Hockey League.

Kde sledovat : Tipsport, Fortuna, Chance
Sport1, Sport2

Eliserien

Svenska hockeyligan, v letech 1975-2013 pod názvem Elitserien i ishockey, je nejvyšší hokejová soutěž ve Švédsku. V současnosti ji hraje 14 týmů. Poprvé se pod názvem Elitserien hrála v sezóně 1975-76, historie švédského hokejového šampionátu ale trvá už od roku 1922.

Kde sledovat : Tipsport, Fortuna, Nike, Chance
sport2

Světový pohár v ledním hokeji (World Cup of Hockey)

Světový pohár v ledním hokeji je mezinárodní hokejový turnaj. Jeho první ročník byl pořádán v roce 1996. Světový pohár se stal nástupcem Kanadského poháru, který byl nepravidelně konán mezi lety 1976 až 1991. Turnaj Světového poháru se zatím konal třikrát. Poprvé v roce 1996, kdy jej získala reprezentace Spojených států amerických a dále v letech 2004 a 2016, kdy jej získala kanadská reprezentace. Světový pohár organizuje NHL, na rozdíl od Mistrovství světa a turnajů na Zimních olympijských hrách, které organizuje IIHF.

Kde sledovat :ČT sport ,Tipsport, Fortuna, Chance

Chance liga (2. česká hokejová liga)

1. česká hokejová liga, od sezóny 2018/2019 nazývaná podle svého titulárního partnera Chance liga, je druhá nejvyšší hokejová soutěž v České republice. 0d sezóny 2019/2020 dva vítězové semifinále play-off soutěže automaticky postupují a nahrazují dva poslední týmy extraligy ledního hokeje.

Kde sledovat :ČT sport ,Tipsport,Chance

Article Categories:
Live přenosy