Čvn 20, 2019
1802 Views

NHL online

Written by

NHL 2019/20: Program, důležité termíny

Nová sezóna, která bude nést pořadové číslo 103. začne 4. října 2019 prestižním zápasem v Praze.

NHL 2019/2020: program zápasů, rozlosování online

National Hockey League NHL je profesionální soutěž v ledním hokeji, které se účastní kluby ze Spojených států amerických a Kanady. Je považována za nejprestižnější ligu světa.

Hraje ji 31 mužstev, která jsou rozdělena do dvou konferencí, východní a západní. Obě konference jsou ještě rozděleny celkem na čtyři divize, každá po dvou. Ve východní konferenci jsou divize atlantická a metropolitní. V západní konferenci jsou divize pacifická a centrální. V každé divizi je osm týmů, pouze centrální divize zahrnuje sedm klubů.

NHL 2019/2020 – týmy

Anaheim Ducks,Arizona Coyotes,Boston Bruins,Buffalo Sabres,Calgary Flames,Carolina Hurricanes,Colorado Avalanche,Columbus Blue Jackets,Dallas Stars,Detroit Red Wings,Edmonton Oilers,Florida Panthers,Chicago Blackhawks,Los Angeles Kings,Minnesota Wild,Montreal Canadiens,Nashville Predators,New Jersey Devils,New York Islanders,New York Rangers,Ottawa Senators,Philadelphia Flyers,Pittsburgh Penguins,San Jose Sharks,St. Louis Blues,Tampa Bay Lightning,Toronto Maple Leafs,Vancouver Canucks,Vegas Golden Knights,Washington Capitals,Winnipeg Jets

NHL ❱ Off. web nhl | Statistiky | Nhl program | Nhl Výsledky | Nhl video | NHL živě

 

Sezóna je rozdělena na dvě části. První je tzv. základní část, v níž každé družstvo odehraje 82 utkání. Po skončení základní části nastává druhé kolo, tzv. play off. Do playoff postupuje osm nejlepších družstev z každé konference. Poté se hrají série na 4 vítězná utkání. Spolu s přerozdělením klubů do nových divizí se od sezony 2013-14 poprvé hrálo play off NHL podle nového formátu. Vyřazovací série se vrátily k rozdělení podle divizí, ovšem s přidáním systému divokých karet.

Do play off postupují tři nejlepší celky z každé divize (celkem 12 týmů). Zbylá čtyři místa doplní držitelé tzv. divokých karet, jimiž jsou další dva nejlepší týmy z každé konference podle počtu bodů. Příslušnost k divizi v jejich případě nehraje roli. V rámci jedné konference tak mohou do play off postoupit jen tři týmy z jedné divize, zatímco z té druhé by jich v tom případě postoupilo pět.

Nasazení držitelů divokých karet do play off bude záviset na zisku bodů v základní části. Vítěz divize s největším počtem bodů se střetne s držitelem divoké karty s menším počtem bodů. Vítěz divize s menším počtem bodů se střetne s tím držitelem divoké karty, který má více bodů. Mužstva na druhé a třetí příčce v divizi budou v prvním kole play off hrát proti sobě.

NHL  týmy  2020

Anaheim Ducks, Arizona Coyotes, Boston Bruins, Buffalo Sabres, Calgary Flames, Carolina Hurricanes, Colorado Avalanche, Columbus Blue Jackets, Dallas Stars, Detroit Red Wings, Edmonton Oilers, Florida Panthers, Chicago Blackhawks, Los Angeles Kings, Minnesota Wild, Montreal Canadiens, Nashville Predators, New Jersey Devils, New York Islanders, New York Rangers, Ottawa Senators, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, San Jose Sharks, St. Louis Blues, Tampa Bay Lightning, Toronto Maple Leafs, Vancouver Canucks, Vegas Golden Knights, Washington Capitals, Winnipeg Jets.

 

Kde sledovat NHL online na internetu?

Televize Nova má vysílací práva na NHL do konce této sezóny. Předpokládá se však, že budou prodloužené, protože si získala své fanoušky. Na stanici Nova Sport 1 jste mohli kromě velkého množství samotných zápasů vidět i každodenní přehled s názvem NHL News. Na volně dostupné stanici Nova Action se vysílá každý pátek jeden zápas z NHL a podobně jako na Nova Sport 1 i NHL news.

NHL online přenos

Oficiální stránka nejlepší hokejové ligy světa také nabízí online přenosy ze svých zápasů. Zápasy z finále západní a východní konference a také celkové finále o Stanley Cup si nyní můžete prohlédnout za 5 dolarů.

NHL Video sestřihy

Pokud jste některý zápas nestihli, nebo chcete vidět pouze góly a top akce není to problém. Ty nejlepší momenty ze hry si můžete prohlédnout kdykoliv na oficiálním YouTube kanály NHL, nebo na oficiálních stránkách NHL.com. Tyto stránky jsou pravidelně aktualizovány a proto vám určitě nic podstatného neujde

Article Categories:
Hokej · NHL