Čvn 4, 2020
511 Views

NHL Předkolo play-off online přenos

Written by

Sezóna NHL 2019/20 se přesouvá rovnou do play-off. Kdo s kým a jakým stylem bude hrát? Do play – off na základě tabulky postupuje 24 týmů – 12 z každé konference. 

Pro dalších sedm mužstev sezóna NHL 2019/20 končí. Celá play off  NHL se bude hrát  systémem jaký je znám třeba u Tipsport Extralig.  . První čtyři týmy z obou konferencí postoupí podle bodového zisku přímo do 2. kolo play-off a ostatní budou hrát předkolo play off

Z Východní konference nejdou do předkola Boston, Tampa Bay, Washington, Philadelphie, a z Východní konference pak St. Louis, Colorado, Vegas a Dallas.

Play off letos nebudou hrát hokejisté Anaheimu, Los Angeles, San Jose, Buffala, New Jersey, Ottawy a Detroitu.

 

NHL Předkolo play-off

Východní konference: Pittsburgh – Montreal, Carolina – New York Rangers, New York Islanders – Florida, Toronto – Columbus.

Západní konference: Edmonton – Chicago, Nashville – Arizona, Vancouver – Minnesota, Calgary – Winnipeg.

 

NHL play-off živě 

Živé vysílání NHL Playoffs znamená, že máte přístup ke kvalitním hokejovým zápasům, kdykoli se konají. V dubnu začíná v NHl play off  a první zápasy   Východní konference a Západní konference, kde si fanoušci hokeje mohou vybrat mezi zápasy, které chtějí sledovat. Když se přihlásíte ke svému sázkovému účtu a kliknete na odkaz Živé vysílání, uvidíte nejnovější plán spolu s zápasy, ke kterým máte okamžitý přístup.

🏒Hokej výsledky  🏒Hokej online 🏒Hokej živě

Stream Stanley Cup Live

Zápasy Stanley Cupu rozhodují o tom, kdo bude korunován šampiony Národní hokejové ligy v konkrétní sezóně. Obvykle se hrají na alternativních místech a mnoho bookmakerů zabezpečuje obchody s poskytovateli práv, aby zajistili, že jejich zákazníci mohou získat přístup ke hrám. Zápasy jsou vždy špičkové a je tu skvělá příležitost vsadit a sledovat akci, přičemž kurzy se neustále mění podle toho, co se děje na kluzišti.

Živé vysílání NHL

Živé vysílání NHL je něco, co je k dispozici v průběhu sezóny. To znamená, že můžete sledovat své oblíbené týmy každý týden, nebo můžete jednoduše sledovat co nejvíce NHL her, jak je to možné, s obrovským počtem zápasů, které se konají každý herní týden. Mobilní zákazníci jsou schopni streamovat akci NHL, když jsou na cestách, se zvukovými komentáři doprovázejícími živé obrázky, abyste z této služby mohli získat maximum.

 Živý přenos ledního hokeje do svého mobilu

Pokud jde o sledování sportu, jako je lední hokej, často není nutné mít televizní předplatné. Díky různým dostupným online živým přenosům se zákazníci mohou přihlásit ke svému účtu a přistupovat k akci od začátku do konce. To se týká soutěží ledního hokeje, takže můžete vsadit na In-Play i streamování ve vysokém rozlišení na mobilu s doprovodem zvukového komentáře.

 

 

Article Categories:
NHL