Srp 1, 2019
5990 Views

Formule 1 2021 online přenos

Written by

Kde sledovat Formuli 1 živě?

F1 je skutečně velmi atraktivní soutěž pro diváky, a proto je jasné, že existuje mnoho způsobů, jak ji sledovat. Jezdců F1 si můžete prohlédnout v televizních přenosech, na různých streamovacích službách, ale i na mobilu.

Formule 1 a televizní stanice Sport 1 a Sport 2 tvoří už čtyři roky nerozlučnou dvojici, kterou fanoušci monopostů milují.

Program Formule 1 každé velké ceny již tradičně na kanálech začíná čtvrtečními a pátečními tréninky na kanály Sport 1. Samotný přenos přes víkend následně vysílá Sport 2. Již klasicky před každým závodem můžeme vidět televizní studio, kde zkušení komentátoři podrobně analyzují formu jezdců či trať samotné Grand Prix.

Sledování průběhu závodů Formule 1 zdarma je dostupné i u českých sázkových kanceláří jako je Tipsport tv , fortuna tv a další .

▶️ 📺Sledujte živé přenosy zdarma zde !!📺◀️

Formule 1 program , kalendář závodů 2021

28. března – Bahrajn (Sakhir)
18. dubna – Itálie (Imola) *
2. května – TBC (TBC)
9. května – Španělsko (Barcelona)
23. května – Monako (Monako)
6. června – Ázerbájdžán (Baku)
13. června – Kanada (Montreal)
27. června – Francie (Le Castellet)
4. července – Rakousko (Spielberg)
18. července – Velká Británie (Silverstone)
1. srpna – Maďarsko (Budapešť)
29. srpna – Belgie (Spa)
5. září – Nizozemsko (Zandvoort)
12. září – Itálie (Monza)
26. září – Rusko (Soči)
3. října – Singapur (Singapur)
10. října – Japonsko (Suzuka)
24. října – USA (Austin)
31. října – Mexiko (Mexico City)
7. listopadu – Brazílie (Sao Paulo)
21. listopadu – Austrálie (Melbourne) *
5. prosince – Saúdská Arábie (Džidda) **
12. prosince – Abú Dhabí (Abú Dhabí)

Přímý přenos Formule 1 můžete sledovat i na množství zahraničních televizí ať už placených nebo bez poplatku.V Anglii si jezdců F1 můžete vychutnat na stanici Sky Sports F1 nebo na Channel 4. Ten vysílá však jen deset velkých cen živě.V Německu kvalifikaci Formule 1 vysílá kanál RTL.

 

Formule 1 livestream

 

Oficiální stránka Formule 1 přináší svým fanouškům F1 TV. Tato online televize, nabízí kompletní přenos z každé velké ceny i s podrobnými statistikami.

🏎F1 TV Sleduj Formule 1 zde🏎

F1 live stream na Amazon Prime

Společnost Amazon se loni dohodla na spuštění oficiální televize Formule 1 – F1 TV, přímo na jejich prémiové streamovací službě Amazon Prime.

Sezóna Formule 1 2019 je 70. sezónou Mistrovství světa Formule 1, závodní série pořádané pod hlavičkou Mezinárodní automobilové federace (FIA). Účastní se jí dvacet jezdců a deset týmů. V kalendáři sezóny je vypsáno 21 závodů.

Article Categories:
Formule 1