Kde sledovat NHL živě?


Všechny zápasy NHL 2019/20 můžete sledovat v přímém přenosu zdarma na TV Tipsport. Podobně jako na Tipsportu, tak i  Fortuna TV nabízí svým klientům NHL online. Oficiální stránka NHL.com  také nabízí live přenosy ze svých zápasů. Hokejovou NHL můžete sledovat i přes NHL TV

Kde sledovat NHL živě na internetu?

Televize Nova má vysílací práva na NHL . Na stanici Nova Sport 1 jste mohli kromě velkého množství samotných zápasů vidět i každodenní přehled s názvem NHL News. Na volně dostupné stanici Nova Action se vysílá každý pátek jeden zápas z NHL a podobně jako na Nova Sport 1 i NHL news.

🏒Hokej výsledky  🏒Hokej online 🏒Hokej živě

NHL online přenos

Oficiální stránka nejlepší hokejové ligy světa také nabízí online přenosy ze svých zápasů. Zápasy z finále západní a východní konference a také celkové finále o Stanley Cup si nyní můžete prohlédnout za 5 dolarů.

🏒 Statistiky 🏒 Nhl program 🏒 Nhl Výsledky 🏒 Nhl video 🏒 NHL živě

NHL Video sestřihy

Pokud jste některý zápas nestihli, nebo chcete vidět pouze góly a top akce není to problém. Ty nejlepší momenty ze hry si můžete prohlédnout kdykoliv na oficiálním YouTube kanály NHL, nebo na oficiálních stránkách NHL.com. Tyto stránky jsou pravidelně aktualizovány a proto vám určitě nic podstatného neujde

Nová sezóna, která bude nést pořadové číslo 103. a začne 4. října 2019 prestižním zápasem v Praze .

O Stanley Cup bude hrát opět 31 týmů, z nichž každý odehraje 82 zápasů. Základní část NHL nabídne celkem 1271 zápasů – 82 na jeden tým. Po základní části následuje play-off , do kterého postoupí 8 týmů z každé konference.

Sezóna je rozdělená na dvě části (základní část ,play off)  , v základní části odehraje každý hokejový tým 82 zápasů a 8 nejlepších v každé konferenci postoupí do play off.  Ve vyřazovací části hraje v každé konferenci 1. tým s 8. týmem, 2. s 7., 3. s 6. a 4. s 5. týmem. Hraje se na 4 vítězné zápasy. Vítězové obou konferencí sehrají finále play off (opět na 4 vítězné zápasy) o Stanley Cup (česky Stanleyův pohár).

Letošního ročníku NHL se účasní tyto týmy

Anaheim Ducks, Arizona Coyotes, Boston Bruins, Buffalo Sabres, Calgary Flames, Carolina Hurricanes, Colorado Avalanche, Columbus Blue Jackets, Dallas Stars, Detroit Red Wings, Edmonton Oilers, Florida Panthers, Chicago Blackhawks, Los Angeles Kings, Minnesota Wild, Montreal Canadiens, Nashville Predators, New Jersey Devils, New York Islanders, New York Rangers, Ottawa Senators, Philadelphia Flyers, Pittsburgh Penguins, San Jose Sharks, St. Louis Blues, Tampa Bay Lightning, Toronto Maple Leafs, Vancouver Canucks, Vegas Golden Knights, Washington Capitals, Winnipeg Jets.

 

Seznam českých hráčů v NHL v sezóně 2019/2020:  Radko Gudas, Libor Šulák, Lukáš Sedlák, Michael Frolík, Michal Kempný, Jakub Vrána, Ondřej Kaše, Roman Polák, Martin Frk, Tomáš Hertl, Pavel Zacha, Vladimír Sobotka, Ondřej Palát, Dominik Simon, Martin Nečas,Radek Faksa, Radim Šimek, Jakub Voráček, Andrej Šustr, David Pastrňák, David Krejčí, Jan Rutta, Tomáš Nosek, Filip Chytil, Jan Kovář, Dmitrij Jaškin, David Kämpf, Martin Hanzal, Jakub Jeřábek.

 

Previous F1 Velká cena Japonska 2024 online
Next Mistrovství světa v malém fotbalu 2019 - program