Úno 6, 2020
409 Views

Premier League Darts 2020 program online přenosy

Written by

Premier League Darts je šipková liga která se hraje každý týden od února do května .Michael van Gerwen  vyhrál  Premier League šestkrát  a to dokonce pětkrát v řadě za sebou . Nový mistr světa Peter Wright je nyní považován za hlavního rivala  van Gerwena   .

 

🎯Darts Live 🎯Šipky na Tv tipsport 🎯

🎯Šipky online 🎯

Premier League Darts 2020: Program

Kolo 1, 6. února
P&J Live, Aberdeen
TV Channel: Sky Sports

Michael Smith proti Glen Durrant
Gary Anderson proti Daryl Gurney
Michael van Gerwen proti Peter Wright
Nathan Aspinall proti John Henderson
Gerwyn Price v Rob Cross

Kolo 2, 13. února
Motorpoint Arena, televizní kanál Nottingham
: Sky Sports (1900 GMT)

Rob Cross v Nathan Aspinall
Gerwyn Price proti Michael Smith
Gary Anderson proti Peter Wright
Glen Durrant – Fallon Sherrock
Daryl Gurney proti Michael van Gerwen

Kolo 3, 20. února
Motorpoint Arena, Cardiff
TV kanál: Sky Sports (1900 GMT)

Peter Wright proti Rob Cross
Jonny Clayton proti Michael Smith
Michael van Gerwen proti Nathan Aspinall
Cena Daryl Gurney v Gerwyn
Glen Durrant proti Gary Anderson

Kolo 4, 27. února
Motorpoint Arena, Dublin
TV Channel: Sky Sports (1900 GMT)

Glen Durrant proti Nathan Aspinall
Rob Cross v Gary Anderson
Daryl Gurney proti Michael Smith
William O’Connor proti Michael van Gerwen
Gerwyn Price v Peter Wright

Kolo 5, 5. března
Westpoint Arena, Exeter
TV kanál: Sky Sports (1900 GMT)

Rob Cross v Daryl Gurney
Gerwyn Price v Glen Durrant
Nathan Aspinall proti Peter Wright
Gary Anderson proti Luke Humphries
Michael Smith proti Michael van Gerwen

Kolo 6. , čtvrtek 12. března
M&S Bank Arena, Liverpoolský
televizní kanál: Sky Sports (1900 GMT)

Michael Smith proti Peter Wright
Daryl Gurney proti Glen Durrant
Gerwyn Price proti Michael van Gerwen
Rob Cross v Stephen Bunting
Gary Anderson proti Nathan Aspinall

Kolo 7.  čtvrtek 19. března
Utilita Arena, Newcastle
TV kanál: Sky Sports (1900 GMT)

Michael Smith proti Gary Anderson
Michael van Gerwen proti Rob Cross
Nathan Aspinall v Gerwyn Price
Chris Dobey proti Daryl Gurney
Peter Wright proti Glen Durrant

Kolo 8  – středa 25. března
Rotterdam Ahoy
TV kanál: Sky Sports (1900 GMT)

Gary Anderson – Gerwyn Price
Nathan Aspinall proti Daryl Gurney
Michael Smith proti Rob Cross
Michael van Gerwen proti Glen Durrant
Peter Wright proti Jeffrey de Zwaan

Soudná noc – čtvrtek 26. března
Rotterdam Ahoy
TV kanál: Sky Sports (1900 GMT)

Glen Durrant proti Rob Cross
Nathan Aspinall proti Michael Smith
Peter Wright proti Daryl Gurney
Michael van Gerwen proti Gary Anderson
Cena Jermaine Wattimena v Gerwyn

Noc 10 – čtvrtek 2. dubna
SSE Arena, Belfast
TV kanál: Sky Sports (1900 GMT)

Noc 11 – čtvrtek 9. dubna,
FlyDSA Arena, Sheffieldský
televizní kanál: Sky Sports (1900 GMT)

Noc 12 – čtvrtek 16. dubna
Manchesterská aréna v Manchesteru

Noc 13 – čtvrtek 23. dubna
Mercedes-Benz Arena, Berlínský
televizní kanál: Sky Sports (1900 GMT)

V noci 14 – Čtvrtek 30. dubna
Arena Birmingham
Televizní kanál: Sky Sports (1900 GMT)

V noci 15 – čtvrtek 7. května
SSE Hydro, Glasgow
TV kanál: Sky Sports (1900 GMT)

Noc 16 – čtvrtek 14. května
První přímá aréna, televizní kanál Leeds
: Sky Sports (1900 GMT)

Play-Off – čtvrtek 21. května
The O2, London
TV Channel: Sky Sports (1900 GMT)

Semifinále (Best of 19 noh)

Finále (to nejlepší z 21 noh)

Historie šipek Premier League

Premier League, milovaná událost pro všechny fanoušky a sázky na šipky, byla zahájena společností Sky Sports v roce 2005 .

Premier League Darts finále a vítězové

2005 – Phil Taylor 16-4 Colin Lloyd
2006 – Phil Taylor 16-6 Roland Scholten
2007 – Phil Taylor 16-8 Terry Jenkins
2008 – Phil Taylor 16-8 James Wade
2009 – James Wade 13-8 Mervyn King
2010 – Phil Taylor 10-8 James Wade
2011 – Gary Anderson 10-4 Adrian Lewis
2012 – Phil Taylor 10-7 Simon Whitlock
2013 – Michael van Gerwen 10-8 Phil Taylor
2014 – Raymond van Barneveld 10-6 Michael van Gerwen
2015 – Gary Anderson 11-7 Michael van Gerwen
2016 – Michael van Gerwen 11-3 Phil Taylor
2017 – Michael van Gerwen 11-10 Peter Wright
2018 – Michael van Gerwen 11-4 Michael Smith
2019 – Michael van Gerwen 11-5 Rob Cross

Article Categories:
Program