Šipky online přenosy


sipky online prenosy
sipky online prenosy

Máte rádi šipky ? Šipky jsou stále více a více populárním sportem, zde najdete informace kde je sledovat na internetu. Určitě jste si někdy chtěli podívat  Šipky na počítači , ale nevěděli jste kde hledat live přenosy . A proto jsem se rozhodl, že shromáždím pár zajímavých stránek, kde můžete dívat live stream z různých sportů. Stránek pro online vysílání přes internet je samozřejmě hodně .

 

Kde sledovat PŘÍMÉ PŘENOSY Z ŠIPKOVÝCH TURNAJŮ

Na začátek bych zmínil, že zápasy šipek můžete sledovat na obrazovkách NOVA Sport ,která vlastní práva do roku 2020 . Nejlepší šipkové turnaje jako je Mistrovství světa, Premier League Darts nebo World Cup of Darts můžete sledovat na Nova sport nebo na portálu voyo.

Většinu velkých zahraničních šipkových turnajů lze sledovat online  ŽIVĚ na internetu. Zde jsou odkazy , kde můžete vidět podrobnosti jednotlivých turnajů a odkazy na streamy, kde lze zápasy sledovat v přímém přenosu.

🎯Darts Live 🎯

📺Sledujte šipky na Eurosport živě📺

🎯Šipky na Tv tipsport 🎯

Mistři světa v šipkách

16 Phil Taylor The Power (2 BDO, 14 PDC)
10 Trina Gulliver Zlatá dívka
5 Eric Bristow The Crafty Cockney
5 Raymond van Barneveld Barney (4 BDO, 1 PDC)
4 Lisa Ashton The Lancashire Rose
3 Martin Adams Wolfie
3 Anastasia Dobromyslova Z Ruska s láskou
3 Glen Durrant Duzza
3 John Lowe Old Stoneface
3 John Part Darth Maple (1 BDO, 2 PDC)
3 Michael van Gerwen Mighty Mike
2 Gary Anderson The Flying Scotsman
2 Ted Hankey The Count
2 Adrian Lewis Jackpot
2 Dennis Priestley The Menace (1 BDO, 1 PDC)
2 Scott Waites Scotty 2 Hotty
2 Jocky Wilson Jocky

Nejdůležitější turnaje v šípkách

Mistrovství světa v šipkách : World Championship

World Matchplay

se hraje každoročně od roku 1994 v císařovně Ballroom na Winter Gardens v Blackpoolu . Prvním vítězem , který vyhrál, byl Larry Butler , který porazil Dennise Priestleyho 16-12 a současným držitelem je Rob Cross. Je považován za druhý největší turnaj PDC , což dokládá skutečnost, že celý turnaj byl vyprodán do tří dnů od prodeje vstupenek.

World Grand Prix

je PDC šipky turnaj konal v Dublinu každý říjen. Jeho původním místem byly kasino v Rochesteru v Kalifornii v letech 1998 a 1999 a poté jeden rok až v roce 2000 v hotelu Crosbie Cedars v Rosslare v hrabství Wexford . V roce 2001 se turnaj přesunul dále na sever na Citywest v Dublinu. V roce 2009 se turnaj přesunul z přijímací síně v hlavním hotelu Citywest na nově dokončené větší místo v areálu Citywest Hotel Convention Center. V roce 2012 se turnaj přesunul zpět do přijímací síně pro daný rok a poté se vrátil do Kongresového centra v roce 2013. Když byla v roce 1998 založena World Grand Prix, nahradil předchozí turnaj World Pairs, který probíhal od roku 1995 do roku 1997.

United Kingdom Open

Las Vegas Desert Classic

Premier League Darts

WDF World Championship 

WDF World Masters

WDF World Cup

Mistrovství evropy – European Dart Union

 

Previous Mistrovství světa v šipkách 2024 online
Next F1 Velká cena Mexika 2024 online