Hit enter after type your search item
Liga Online

Liga Online programy sportovních utkání, závodů a událostí

MS v hokeji 2021 program Slovensko kompletný rozpis

/
/
/
5 Views

MS v hokeji 2021 začínajú vo Švajčiarsku v piatok 8. mája 2021, finále je na programe v nedeľu 24. mája 2021. MS v hokeji 2021, program, kompletný rozpis Slovenska . Program MS v hokeji 2021 začína v piatok 8. mája 2020. Slováci nastúpia na prvý zápas v sobotu 9. mája od 16:20 proti Dánsku.

MS 2020 v hokeji skupiny

A-skupina (Lausanne): Kanada, Švédsko, Česko, Nemecko, SLOVENSKO, Dánsko, Bielorusko, Veľká Británia

B-skupina (Zürich): Rusko, Fínsko, USA, Švajčiarsko, Lotyšsko, Nórsko, Taliansko, Kazachstan.

 

🏒Mistrovství světa v hokeji 2021 Tabulka🏒

MS v hokeji 2021 zápasy Slovenska

sobota 9. mája 2020 od 16.20: Slovensko – Dánsko

nedeľa 10. mája 2020 od 12.20: Veľká Británia – Slovensko

utorok 12. mája 2020 od 20.20: Bielorusku – Slovensko

štvrtok 14. mája 2020 od 20.20: Švédsko – Slovensko

sobota 16. mája 2020 od 20.20: Slovensko – Česko

nedeľa 17. mája 2020 od 20.20: Nemecko – Slovensko

utorok 19. mája 2020 od 12.20: Slovensko – Kanada

🏒Hokej výsledky  🏒Hokej online 🏒Hokej živě

MS v hokeji 2021 program

Piatok 8.5. 2021

8. mája 2020 16:20 Kanada – Nemecko, Lausanne

8. mája 2020 16:20 Fínsko – USA, Zürich

8. mája 2020 20:20 Švédsko – Česko, Lausanne

8. mája 2020 20:20 Rusko – Švajčiarsko, Zürich

Sobota 9.5. 2021

9. mája 2020 12:20 Nemecko – Veľká Británia, Lausanne

9. mája 2020 12:20 Taliansko – USA, Zürich

9. mája 2020 16:20 SLOVENSKO – Dánsko, Lausanne

9. mája 2020 16:20 Lotyšsko – Nórsko, Zürich

9. mája 2020 20:20 Bielorusko – Česko, Lausanne

9. mája 2020 20:20 Švajčiarsko – Kazachstan, Zürich

Nedeľa 10.5. 2021

10. mája 2020 12:20 Veľká Británia – SLOVENSKO, Lausanne

10. mája 2020 12:20 Rusko – Nórsko, Zürich

10. mája 2020 16:20 Kanada – Dánsko, Lausanne

10. mája 2020 16:20 Kazachstan – Lotyšsko, Zürich

10. mája 2020 20:20 Švédsko – Bielorusko, Lausanne

10. mája 2020 20:20 Fínsko – Taliansko, Zürich


Pondelok 11.5. 2021

11. mája 2020 16:20 Česko – Kanada, Lausanne

11. mája 2020 16:20 USA – Rusko, Zürich

11. mája 2020 20:20 Nemecko – Švédsko, Lausanne

11. mája 2020 20:20 Švajčiarsko – Fínsko, Zürich

MS v hokeji 2020 program

Utorok 12.5. 2021

12. mája 2020 16:20 Veľká Británia – Dánsko, Lausanne

12. mája 2020 16:20 Kazachstan – Nórsko, Zürich

12. mája 2020 20:20 Bielorusko – SLOVENSKO, Lausanne

12. mája 2020 20:20 Taliansko – Lotyšsko, Zürich


Streda 13.5. 2021

​​​​​​13. mája 2020 16:20 Česko – Veľká Británia, Lausanne

13. mája 2020 16:20 USA – Kazachstan, Zürich

13. mája 2020 20:20 Kanada – Bielorusko, Lausanne

13. mája 2020 20:20 Rusko  – Taliansko, Zürich

 

Štvrtok 14.5. 2021

14. mája 2020 16:20 Dánsko – Nemecko, Lausanne

14. mája 2020 16:20 Nórsko – Švajčiarsko, Zürich

14. mája 2020 20:20 Švédsko – SLOVENSKO, Lausanne

14. mája 2020 20:20 Fínsko – Lotyšsko, Zürich


Piatok 15.5. 2021

15. mája 2020 16:20 Nemecko – Bielorusko, Lausanne

15. mája 2020 16:20 Kazachstan – Rusko, Zürich

15. mája 2020 20:20 Veľká Británia – Kanada, Lausanne

15. mája 2020 20:20 Švajčiarsko – Taliansko, Zürich

MS v hokeji 2020 program

Sobota 16.5. 2021

16. mája 2020 12:20 Lotyšsko – USA Hallenstadion, Zürich

16. mája 2020 16:20 Nórsko – Taliansko Hallenstadion, Zürich

16. mája 2020 20:20 Rusko  – Fínsko Hallenstadion, Zürich

16. mája 2020 12:20 Dánsko – Bielorusko Vaudoise aréna, Lausanne

16. mája 2020 16:20 Kanada – Švédsko Vaudoise aréna, Lausanne

16. mája 2020 20:20 SLOVENSKO – Česko Vaudoise aréna, Lausanne


Nedeľa 17.5. 2021

17. mája 2020 16:20 Švédsko – Veľká Británia, Lausanne

17. mája 2020 16:20 Fínsko – Kazachstan, Zürich

17. mája 2020 20:20 Nemecko – SLOVENSKO, Lausanne

17. mája 2020 20:20 Švajčiarsko – Lotyšsko, Zürich

Pondelok 18.5. 2021

18. mája 2020 16:20 Taliansko – Kazachstan, Zürich

18. mája 2020 20:20 USA – Nórsko, Zürich

18. mája 2020 16:20 Bielorusko – Veľká Británia, Lausanne

18. mája 2020 20:20 Česko – Dánsko, Lausanne


Utorok 19.5. 2021

19. mája 2020 12:20 Lotyšsko – Rusko, Zürich

19. mája 2020 16:20 Nórsko – Fínsko, Zürich

19. mája 2020 20:20 USA – Švajčiarsko, Zürich

19. mája 2020 12:20 SLOVENSKO – Kanada, Lausanne

19. mája 2020 16:20 Česko – Nemecko, Lausanne

19. mája 2020 20:20 Dánsko – Švédsko, Lausanne

Štvrtok 21.5. 2020 14:20, 16:20, 18:20 a 20:20 štvrťfinále – Lausanne a Zürich

Sobota 23.5. 2020 14:20 a 18:20 semifinále – Zürich

Nedeľa 24.5. 2020 o 3. miesto od 15:20 a finále od 20:20 – Zürich

This div height required for enabling the sticky sidebar