Zář 29, 2019
22 Views

Mistrovství světa v hokeji 2020 Tabulka

Written by

Sledujte tabulky Ms v hokeji 2020. 84. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční v roce 2020. Pořadatelem bude Švýcarsko a hrát se bude ve městech Curych a Lausanne. Turnaj probíhá od pátku 8.5.2020 do neděle 24.5.2020 .Čeští hokejisté vstoupí do mistrovství světa 2020 ve Švýcarsku duelem proti Švédsku.Postupně pak budeme hrát proti Bělorusku,Kanadě ,Velké Británii, Slovensku , Dánsku a Německu

Skupina A

Standings provided by Sofascore LiveScore

Skupina B

Standings provided by Sofascore LiveScore

Program Ms v hokeji 2020

Pátek 8. května:

Skupina A:
16:20 Kanada – Německo,
20:20 Švédsko – ČR.

Skupina B:
16:20 Finsko – USA,
20:20 Rusko – Švýcarsko.

Sobota 9. května:

Skupina A:
12:20 Německo – Velká Británie,
16:20 Slovensko – Dánsko,
20:20 Bělorusko – ČR.

Skupina B:
12:20 Itálie – USA,
16:20 Lotyšsko – Norsko,
20:20 Švýcarsko – Kazachstán.

Neděle 10. května:

Skupina A:
12:20 Velká Británie – Slovensko,
16:20 Kanada – Dánsko,
20:20 Švédsko – Bělorusko.

Skupina B:
12:20 Rusko – Norsko,
16:20 Kazachstán – Lotyšsko,
20:20 Finsko – Itálie.

Pondělí 11. května:

Skupina A:
16:20 ČR – Kanada,
20:20 Německo – Švédsko.

Skupina B:
16:20 USA – Rusko,
20:20 Švýcarsko – Finsko.

Úterý 12. května:

Skupina A:
16:20 Velká Británie – Dánsko,
20:20 Bělorusko – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Kazachstán – Norsko,
20:20 Itálie – Lotyšsko.

Středa 13. května:

Skupina A:
16:20 ČR – Velká Británie,
20:20 Kanada – Bělorusko.

Skupina B:
16:20 USA – Kazachstán,
20:20 Rusko – Itálie.

Čtvrtek 14. května:

Skupina A:
16:20 Dánsko – Německo,
20:20 Švédsko – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Norsko – Švýcarsko,
20:20 Finsko – Lotyšsko.

Pátek 15. května:

Skupina A:
16:20 Německo – Bělorusko,
20:20 Velká Británie – Kanada.

Skupina B:
16:20 Kazachstán – Rusko,
20:20 Švýcarsko – Itálie.

Sobota 16. května:

Skupina A:
12:20 Dánsko – Bělorusko,
16:20 Kanada – Švédsko,
20:20 Slovensko – ČR.

Skupina B:
12:20 Lotyšsko – USA,
16:20 Norsko – Itálie,
20:20 Rusko – Finsko.

Neděle 17. května:

Skupina A:
16:20 Švédsko – Velká Británie,
20:20 Německo – Slovensko.

Skupina B:
16:20 Finsko – Kazachstán,
20:20 Švýcarsko – Lotyšsko.

Pondělí 18. května:

Skupina A:
16:20 Bělorusko – Německo,
20:20 ČR – Dánsko.

Skupina B:
16:20 Itálie – Kazachstán,
20:20 USA – Norsko.

Úterý 19. května:

Skupina A:
12:20 Slovensko – Kanada,
16:20 ČR – Německo,
20:20 Dánsko – Švédsko.

Skupina B:
12:20 Lotyšsko – Rusko,
16:20 Norsko – Finsko,
20:20 USA – Švýcarsko.

Středa 20. května – volný den.

Play off:

Čtvrtek 21. května:

14:20 čtvrtfinále (Lausanne),
16:20 čtvrtfinále (Curych),
18:20 čtvrtfinále (Lausanne),
20:20 čtvrtfinále (Curych).

Pátek 22. května – volný den.

Sobota 23. května – Curych:

14:20 semifinále,
18:20 semifinále.

Neděle 24. května – Curych:

15:20 o 3. místo,
20:20 finále.

Article Categories:
Hokej · Hokej tabulky · Ms v hokeji