Zář 29, 2019
7492 Views

Mistrovství světa v hokeji 2024 Tabulka

Written by

Sledujte tabulky Ms v hokeji 2024. 86. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční v roce 2024. Pořadatelem bude Česká republika  . Turnaj probíhá od pátku 11.5.2024 do neděle 27.5.2024.Čeští hokejisté vstoupí do mistrovství světa 2024

AKCE MS :Po celou dobu konání MS nabízí TIPSPORT  všem nově registrovaným hráčům jedinečný bonus 500 Kč zdarma a všechny zápasy na TV Tipsport. !!!!!!!⏬⏬

Celé MS na TV Tipsport s bonusem 500 Kč!

Skupina A


Standings provided by Sofascore

Skupina B


Standings provided by Sofascore

Datum a čas Fáze Zápas Dějiště
12. května, 15:20 skupina A Finsko – USA Tampere Deck Arena
12. května, 15:20 skupina B Slovensko – ČESKO Arena Riga
12. května, 19:20 skupina A Švédsko – Německo Tampere Deck Arena
12. května, 19:20 skupina B Lotyšsko – Kanada Arena Riga
13. května, 11:20 skupina A Francie – Rakousko Tampere Deck Arena
13. května, 11:20 skupina B Švýcarsko – Slovinsko Arena Riga
13. května, 15:20 skupina A Maďarsko – Dánsko Tampere Deck Arena
13. května, 15:20 skupina B Norsko – Kazachstán Arena Riga
13. května, 19:20 skupina A Německo – Finsko Tampere Deck Arena
13. května, 19:20 skupina B Slovensko – Lotyšsko Arena Riga
14. května, 11:20 skupina A USA – Maďarsko Tampere Deck Arena
14. května, 11:20 skupina B Slovinsko – Kanada Arena Riga
14. května, 15:20 skupina A Francie – Dánsko Tampere Deck Arena
14. května, 15:20 skupina B Norsko – Švýcarsko Arena Riga
14. května, 19:20 skupina A Švédsko – Rakousko Tampere Deck Arena
14. května, 19:20 skupina B ČESKO – Kazachstán Arena Riga
15. května, 15:20 skupina A Německo – USA Tampere Deck Arena
15. května, 15:20 skupina B Slovensko – Kanada Arena Riga
15. května, 19:20 skupina A Finsko – Švédsko Tampere Deck Arena
15. května, 19:20 skupina B ČESKO – Lotyšsko Arena Riga
16. května, 15:20 skupina A Dánsko – Rakousko Tampere Deck Arena
16. května, 15:20 skupina B Slovinsko – Norsko Arena Riga
16. května, 19:20 skupina A Francie – Maďarsko Tampere Deck Arena
16. května, 19:20 skupina B Švýcarsko – Kazachstán Arena Riga
17. května, 15:20 skupina A USA – Rakousko Tampere Deck Arena
17. května, 15:20 skupina B Lotyšsko – Norsko Arena Riga
17. května, 19:20 skupina A Finsko – Francie Tampere Deck Arena
17. května, 19:20 skupina B Kanada – Kazachstán Arena Riga
18. května, 15:20 skupina A Maďarsko – Švédsko Tampere Deck Arena
18. května, 15:20 skupina B ČESKO – Slovinsko Arena Riga
18. května, 19:20 skupina A Dánsko – Německo Tampere Deck Arena
18. května, 19:20 skupina B Švýcarsko – Slovensko Arena Riga
19. května, 15:20 skupina A Maďarsko – Finsko Tampere Deck Arena
19. května, 15:20 skupina B Lotyšsko – Slovinsko Arena Riga
19. května, 19:20 skupina A Rakousko – Německo Tampere Deck Arena
19. května, 19:20 skupina B Kazachstán – Slovensko Arena Riga
20. května, 11:20 skupina A USA – Dánsko Tampere Deck Arena
20. května, 11:20 skupina B Norsko – ČESKO Arena Riga
20. května, 15:20 skupina A Rakousko – Finsko Tampere Deck Arena
20. května, 15:20 skupina B Kanada – Švýcarsko Arena Riga
20. května, 19:20 skupina A Švédsko – Francie Tampere Deck Arena
20. května, 19:20 skupina B Kazachstán – Lotyšsko Arena Riga
21. května, 15:20 skupina A Německo – Maďarsko Tampere Deck Arena
21. května, 15:20 skupina B Slovinsko – Slovensko Arena Riga
21. května, 19:20 skupina A USA – Francie Tampere Deck Arena
21. května, 19:20 skupina B ČESKO – Švýcarsko Arena Riga
22. května, 15:20 skupina A Dánsko – Švédsko Tampere Deck Arena
22. května, 15:20 skupina B Kanada – Norsko Arena Riga
22. května, 19:20 skupina A Rakousko – Maďarsko Tampere Deck Arena
22. května, 19:20 skupina B Kazachstán – Slovinsko Arena Riga
23. května, 11:20 skupina A Německo – Francie Tampere Deck Arena
23. května, 11:20 skupina B Slovensko – Norsko Arena Riga
23. května, 15:20 skupina A Švédsko – USA Tampere Deck Arena
23. května, 15:20 skupina B Kanada – ČESKO Arena Riga
23. května, 19:20 skupina A Finsko – Dánsko Tampere Deck Arena
23. května, 19:20 skupina B Švýcarsko – Lotyšsko Arena Riga

Rozpis zápasů play off MS v hokeji 2023

Datum a čas Fáze Dějiště
25. května, 15:20 čtvrtfinále Tampere Deck Arena
25. května, 15:20 čtvrtfinále Arena Riga
25. května, 19:20 čtvrtfinále Tampere Deck Arena
25. května, 19:20 čtvrtfinále Arena Riga
27. května, 13:20 semifinále Tampere Deck Arena
27. května, 17:20 semifinále Tampere Deck Arena
28. května, 14:20 zápas o 3. místo Tampere Deck Arena
28. května, 19:20 finále Tampere Deck Arena

Program Ms v hokeji 2022

Program mistrovství světa
SKUPINA A

13. května 15:20, Francie – Slovensko
13. května 19:20, Německo – Kanada

14. května 11:20, Dánsko – Kazachstán
14. května 15:20, Švýcarsko – Itálie
14. května 19:20, Slovensko – Německo

15. května 11:20, Itálie – Kanada
15. května 15:20, Francie – Kazachstán
15. května 19:20, Dánsko – Švýcarsko

16. května 15:20, Slovensko – Kanada
16. května 19:20, Francie – Německo

17. května 15:20, Itálie – Dánsko
17. května 19:20, Švýcarsko – Kazachstán

18. května 15:20, Francie – Itálie
18. května 19:20, Švýcarsko – Slovensko

19. května 15:20, Německo – Dánsko
19. května 19:20, Kanada – Kazachstán

20. května 15:20, Německo – Itálie
20. května 19:20, Kazachstán – Slovensko

21. května 11:20, Dánsko – Francie
21. května 15:20, Kanada – Švýcarsko
21.května 19:20, Itálie – Slovensko

22. května 15:20, Kazachstán – Německo
22. května 19:20, Švýcarsko – Francie

23. května 15:20, Kazachstán – Itálie
23. května 19:20, Kanada – Dánsko

24. května 11:20, Německo – Švýcarsko
24. května 15:20, Slovensko – Dánsko
24. května 19:20, Kanada – Francie

SKUPINA B

13. května 15:20, USA – Lotyšsko
13. května 19:20, Finsko – Norsko

14. května 11:20, Švédsko – Rakousko
14. května 15:20, Česko – Velká Británie
14. května 19:20, Lotyšsko – Finsko

15. května 11:20, Norsko – Velká Británie
15. května 15:20, Rakousko – USA
15. května 19:20, Česko – Švédsko

16. května 15:20, Lotyšsko – Norsko
16. května 19:20, Finsko – USA

17. května 15:20, Česko – Rakousko
17. května 19:20, Švédsko – Velká Británie

18. května 15:20, Norsko – Rakousko
18. května 19:20, Finsko – Švédsko

19. května 15:20, Velká Británie – USA
19. května 19:20, Česko – Lotyšsko

20. května 15:20, Velká Británie – Finsko
20. května 19:20, Lotyšsko – Rakousko

21. května 11:20, USA – Švédsko
21. května 15:20, Rakousko – Finsko
21. května 19:20, Norsko – Česko

22. května 15:20, Velká Británie – Lotyšsko
22. května 19:20, Švédsko – Norsko

23. května 15:20, USA – Česko
23. května 19:20, Rakousko – Velká Británie

24. května 11:20, Švédsko – Lotyšsko
24. května 15:20, USA – Norsko
24. května 19:20, Finsko – Česko

ČTVRTFINÁLE

26. května 15:20, Helsinky
26. května 15:20, Tampere
26. května 19:20, Helsinky
26. května 19:20, Tampere

SEMIFINÁLE

28. května 13:20, Tampere
28. května 17:20, Tampere

ZÁPAS O BRONZ

29. května 14:20, Tampere

ZÁPAS O ZLATO

29. května, 19:20, Tampere

 

Article Categories:
Hokej · Hokej tabulky · Ms v hokeji