Čvc 31, 2019
448 Views

Chance liga program 2019/20

Written by

Přehled účastníků první hokejové Chance ligy pro ročník 2019/20

Chomutov, Motor České Budějovice, Jihlava, Vsetín, Přerov, Havířov, Prostějov, Litoměřice, Frýdek-Místek, Třebíč, Slavia Praha, Poruba, Benátky nad Jizerou, Ústí nad Labem, Kadaň, Sokolov.

Chance Liga 2019/2020 tabulka zde

Chance liga program 2019/20

1. kolo
11.09. 17:30 Benátky n. J. Litoměřice
11.09. 17:30 České Budějovice Třebíč
11.09. 17:30 Chomutov Sokolov
11.09. 17:30 Jihlava Kadaň
11.09. 17:30 Vsetín Frýdek-Místek
11.09. 18:00 Poruba Havířov
11.09. 18:00 Přerov Prostějov
11.09. 18:00 Slavia Praha Ústí nad Labem
2. kolo
14.09. 16:00 Ústí nad Labem Jihlava
14.09. 17:00 Benátky n. J. Slavia Praha
14.09. 17:00 Havířov Vsetín
14.09. 17:00 Kadaň České Budějovice
14.09. 17:00 Litoměřice Frýdek-Místek
14.09. 17:00 Prostějov Chomutov
14.09. 17:00 Sokolov Poruba
14.09. 17:30 Třebíč Přerov
3. kolo
16.09. 17:30 České Budějovice Ústí nad Labem
16.09. 17:30 Frýdek-Místek Havířov
16.09. 17:30 Chomutov Třebíč
16.09. 17:30 Jihlava Benátky n. J.
16.09. 17:30 Poruba Prostějov
16.09. 17:30 Přerov Kadaň
16.09. 17:30 Slavia Praha Litoměřice
16.09. 17:30 Vsetín Sokolov
4. kolo
18.09. 17:30 Benátky n. J. České Budějovice
18.09. 17:30 Kadaň Chomutov
18.09. 17:30 Litoměřice Havířov
18.09. 17:30 Prostějov Vsetín
18.09. 17:30 Slavia Praha Jihlava
18.09. 17:30 Sokolov Frýdek-Místek
18.09. 17:30 Třebíč Poruba
18.09. 17:30 Ústí nad Labem Přerov
5. kolo
21.09. 17:30 České Budějovice Slavia Praha
21.09. 17:30 Frýdek-Místek Prostějov
21.09. 17:30 Havířov Sokolov
21.09. 17:30 Chomutov Ústí nad Labem
21.09. 17:30 Jihlava Litoměřice
21.09. 17:30 Poruba Kadaň
21.09. 17:30 Přerov Benátky n. J.
21.09. 17:30 Vsetín Třebíč
6. kolo
23.09. 17:30 Benátky n. J. Chomutov
23.09. 17:30 Jihlava České Budějovice
23.09. 17:30 Kadaň Vsetín
23.09. 17:30 Litoměřice Sokolov
23.09. 17:30 Prostějov Havířov
23.09. 17:30 Slavia Praha Přerov
23.09. 17:30 Třebíč Frýdek-Místek
23.09. 17:30 Ústí nad Labem Poruba
7. kolo
25.09. 17:30 České Budějovice Litoměřice
25.09. 17:30 Frýdek-Místek Kadaň
25.09. 17:30 Havířov Třebíč
25.09. 17:30 Chomutov Slavia Praha
25.09. 17:30 Poruba Benátky n. J.
25.09. 17:30 Přerov Jihlava
25.09. 17:30 Sokolov Prostějov
25.09. 17:30 Vsetín Ústí nad Labem
8. kolo
28.09. 17:30 Benátky n. J. Vsetín
28.09. 17:30 České Budějovice Přerov
28.09. 17:30 Jihlava Chomutov
28.09. 17:30 Kadaň Havířov
28.09. 17:30 Litoměřice Prostějov
28.09. 17:30 Slavia Praha Poruba
28.09. 17:30 Třebíč Sokolov
28.09. 17:30 Ústí nad Labem Frýdek-Místek
9. kolo
02.10. 17:30 Frýdek-Místek Benátky n. J.
02.10. 17:30 Havířov Ústí nad Labem
02.10. 17:30 Chomutov České Budějovice
02.10. 17:30 Poruba Jihlava
02.10. 17:30 Prostějov Třebíč
02.10. 17:30 Přerov Litoměřice
02.10. 17:30 Sokolov Kadaň
02.10. 17:30 Vsetín Slavia Praha
10. kolo
05.10. 17:30 Benátky n. J. Havířov
05.10. 17:30 České Budějovice Poruba
05.10. 17:30 Jihlava Vsetín
05.10. 17:30 Kadaň Prostějov
05.10. 17:30 Litoměřice Třebíč
05.10. 17:30 Přerov Chomutov
05.10. 17:30 Slavia Praha Frýdek-Místek
05.10. 17:30 Ústí nad Labem Sokolov
11. kolo
07.10. 17:30 Frýdek-Místek Jihlava
07.10. 17:30 Havířov Slavia Praha
07.10. 17:30 Chomutov Litoměřice
07.10. 17:30 Poruba Přerov
07.10. 17:30 Prostějov Ústí nad Labem
07.10. 17:30 Sokolov Benátky n. J.
07.10. 17:30 Třebíč Kadaň
07.10. 17:30 Vsetín České Budějovice
12. kolo
09.10. 17:30 Benátky n. J. Prostějov
09.10. 17:30 České Budějovice Frýdek-Místek
09.10. 17:30 Chomutov Poruba
09.10. 17:30 Jihlava Havířov
09.10. 17:30 Litoměřice Kadaň
09.10. 17:30 Přerov Vsetín
09.10. 17:30 Slavia Praha Sokolov
09.10. 17:30 Ústí nad Labem Třebíč
13. kolo
12.10. 17:30 Frýdek-Místek Přerov
12.10. 17:30 Havířov České Budějovice
12.10. 17:30 Kadaň Ústí nad Labem
12.10. 17:30 Poruba Litoměřice
12.10. 17:30 Prostějov Slavia Praha
12.10. 17:30 Sokolov Jihlava
12.10. 17:30 Třebíč Benátky n. J.
12.10. 17:30 Vsetín Chomutov
14. kolo
16.10. 17:30 Benátky n. J. Kadaň
16.10. 17:30 České Budějovice Sokolov
16.10. 17:30 Chomutov Frýdek-Místek
16.10. 17:30 Jihlava Prostějov
16.10. 17:30 Litoměřice Ústí nad Labem
16.10. 17:30 Poruba Vsetín
16.10. 17:30 Přerov Havířov
16.10. 17:30 Slavia Praha Třebíč
15. kolo
19.10. 17:30 Frýdek-Místek Poruba
19.10. 17:30 Havířov Chomutov
19.10. 17:30 Kadaň Slavia Praha
19.10. 17:30 Prostějov České Budějovice
19.10. 17:30 Sokolov Přerov
19.10. 17:30 Třebíč Jihlava
19.10. 17:30 Ústí nad Labem Benátky n. J.
19.10. 17:30 Vsetín Litoměřice
16. kolo
21.10. 17:30 Frýdek-Místek Vsetín
21.10. 17:30 Havířov Poruba
21.10. 17:30 Kadaň Jihlava
21.10. 17:30 Litoměřice Benátky n. J.
21.10. 17:30 Prostějov Přerov
21.10. 17:30 Sokolov Chomutov
21.10. 17:30 Třebíč České Budějovice
21.10. 17:30 Ústí nad Labem Slavia Praha
17. kolo
23.10. 17:30 České Budějovice Kadaň
23.10. 17:30 Frýdek-Místek Litoměřice
23.10. 17:30 Chomutov Prostějov
23.10. 17:30 Jihlava Ústí nad Labem
23.10. 17:30 Poruba Sokolov
23.10. 17:30 Přerov Třebíč
23.10. 17:30 Slavia Praha Benátky n. J.
23.10. 17:30 Vsetín Havířov
18. kolo
26.10. 17:30 Benátky n. J. Jihlava
26.10. 17:30 Havířov Frýdek-Místek
26.10. 17:30 Kadaň Přerov
26.10. 17:30 Litoměřice Slavia Praha
26.10. 17:30 Prostějov Poruba
26.10. 17:30 Sokolov Vsetín
26.10. 17:30 Třebíč Chomutov
26.10. 17:30 Ústí nad Labem České Budějovice
19. kolo
30.10. 17:30 České Budějovice Benátky n. J.
30.10. 17:30 Frýdek-Místek Sokolov
30.10. 17:30 Havířov Litoměřice
30.10. 17:30 Chomutov Kadaň
30.10. 17:30 Jihlava Slavia Praha
30.10. 17:30 Poruba Třebíč
30.10. 17:30 Přerov Ústí nad Labem
30.10. 17:30 Vsetín Prostějov
20. kolo
02.11. 17:30 Benátky n. J. Přerov
02.11. 17:30 Kadaň Poruba
02.11. 17:30 Litoměřice Jihlava
02.11. 17:30 Prostějov Frýdek-Místek
02.11. 17:30 Slavia Praha České Budějovice
02.11. 17:30 Sokolov Havířov
02.11. 17:30 Třebíč Vsetín
02.11. 17:30 Ústí nad Labem Chomutov
21. kolo
13.11. 17:30 České Budějovice Jihlava
13.11. 17:30 Frýdek-Místek Třebíč
13.11. 17:30 Havířov Prostějov
13.11. 17:30 Chomutov Benátky n. J.
13.11. 17:30 Poruba Ústí nad Labem
13.11. 17:30 Přerov Slavia Praha
13.11. 17:30 Sokolov Litoměřice
13.11. 17:30 Vsetín Kadaň
22. kolo
16.11. 17:30 Benátky n. J. Poruba
16.11. 17:30 Jihlava Přerov
16.11. 17:30 Kadaň Frýdek-Místek
16.11. 17:30 Litoměřice České Budějovice
16.11. 17:30 Prostějov Sokolov
16.11. 17:30 Slavia Praha Chomutov
16.11. 17:30 Třebíč Havířov
16.11. 17:30 Ústí nad Labem Vsetín
23. kolo
18.11. 17:30 Frýdek-Místek Ústí nad Labem
18.11. 17:30 Havířov Kadaň
18.11. 17:30 Chomutov Jihlava
18.11. 17:30 Poruba Slavia Praha
18.11. 17:30 Prostějov Litoměřice
18.11. 17:30 Přerov České Budějovice
18.11. 17:30 Sokolov Třebíč
18.11. 17:30 Vsetín Benátky n. J.
24. kolo
20.11. 17:30 Benátky n. J. Frýdek-Místek
20.11. 17:30 České Budějovice Chomutov
20.11. 17:30 Jihlava Poruba
20.11. 17:30 Kadaň Sokolov
20.11. 17:30 Litoměřice Přerov
20.11. 17:30 Slavia Praha Vsetín
20.11. 17:30 Třebíč Prostějov
20.11. 17:30 Ústí nad Labem Havířov
25. kolo
23.11. 17:30 Frýdek-Místek Slavia Praha
23.11. 17:30 Havířov Benátky n. J.
23.11. 17:30 Chomutov Přerov
23.11. 17:30 Poruba České Budějovice
23.11. 17:30 Prostějov Kadaň
23.11. 17:30 Sokolov Ústí nad Labem
23.11. 17:30 Třebíč Litoměřice
23.11. 17:30 Vsetín Jihlava
26. kolo
27.11. 17:30 Benátky n. J. Sokolov
27.11. 17:30 České Budějovice Vsetín
27.11. 17:30 Jihlava Frýdek-Místek
27.11. 17:30 Kadaň Třebíč
27.11. 17:30 Litoměřice Chomutov
27.11. 17:30 Přerov Poruba
27.11. 17:30 Slavia Praha Havířov
27.11. 17:30 Ústí nad Labem Prostějov
27. kolo
30.11. 17:30 Frýdek-Místek České Budějovice
30.11. 17:30 Havířov Jihlava
30.11. 17:30 Kadaň Litoměřice
30.11. 17:30 Poruba Chomutov
30.11. 17:30 Prostějov Benátky n. J.
30.11. 17:30 Sokolov Slavia Praha
30.11. 17:30 Třebíč Ústí nad Labem
30.11. 17:30 Vsetín Přerov
28. kolo
02.12. 17:30 Benátky n. J. Třebíč
02.12. 17:30 České Budějovice Havířov
02.12. 17:30 Chomutov Vsetín
02.12. 17:30 Jihlava Sokolov
02.12. 17:30 Litoměřice Poruba
02.12. 17:30 Přerov Frýdek-Místek
02.12. 17:30 Slavia Praha Prostějov
02.12. 17:30 Ústí nad Labem Kadaň
29. kolo
04.12. 17:30 Frýdek-Místek Chomutov
04.12. 17:30 Havířov Přerov
04.12. 17:30 Kadaň Benátky n. J.
04.12. 17:30 Prostějov Jihlava
04.12. 17:30 Sokolov České Budějovice
04.12. 17:30 Třebíč Slavia Praha
04.12. 17:30 Ústí nad Labem Litoměřice
04.12. 17:30 Vsetín Poruba
30. kolo
07.12. 17:30 Benátky n. J. Ústí nad Labem
07.12. 17:30 České Budějovice Prostějov
07.12. 17:30 Chomutov Havířov
07.12. 17:30 Jihlava Třebíč
07.12. 17:30 Litoměřice Vsetín
07.12. 17:30 Poruba Frýdek-Místek
07.12. 17:30 Přerov Sokolov
07.12. 17:30 Slavia Praha Kadaň

Nový  hrací systém Chance ligy

Základní část bude rozdělená na dvě části. V první části týmy odehrají dvoukolově každý s každým a po odehraných 30ti kolech pak spolu budou hrát mužstva na prvním až osmém místě, tentokrát čtyřkolově o co nejlepší pozici do play-off. Naopak týmy, které skončily na devátém až šestnáctém místě, taktéž sehrají čtyřkolově každý s každým a budou bojovat o dvě místa do předkola play-off. Po odehrání této fáze bude následovat předkolo, ve kterém se sedmý s desátým a osmý s devátým utkají na tři vítězné zápasy. Dále čtvrtfinále, semifinále a finále se bude hrát standardně na čtyři vítězné duely. Mužstvo, které postoupí přímo do extraligy, budeme nejpozději znát 29. 4. 2020. Zároveň stále platí fakt, že z Chance ligy stále nikdo nesestupuje.

Chance Liga online přímý přenos zdarma

Chance Liga je dostupná ke sledování zdarma na webech sázkových kanceláří Tipsport a Chance.

Article Categories:
Hokej · Program