Čvc 16, 2019
2940 Views

Fortuna liga 2022/2023 tabulka

Written by

Fortuna liga Tabulka 2022/2023

V letošním ročníku se můžete těšit na tyto týmy: 1.FC Slovácko, 1.FC PříbramAC Sparta Praha, Bohemians Praha 1905FC Baník Ostrava, FC Fastav Zlín, FC Slovan Liberec, FC Victoria Plzeň, FK Jablonec, FK Mladá Boleslav, FK Teplice, MFK Karviná, SK Dynamo České Budějovice, SK Sigma Olomouc, SK Slavia Praha a Slezský FC Opava.

1. česká fotbalová liga 2021/2022 rozlosování a termíny
12. – 15. červenec 2021 → zápasy 1. kola / start podzimní části
14. – 16. prosinec 2021 → zápasy 20. kola / konec podzimní části
21. – 23. února 2022 → zápasy 21. kola / start jarní části
25. duben 2022 → zápasy 30. kola / konec základní části
4. – 25. května 2022 → zápasy nadstavbové části
27. květen – 2. červen 2022 → baráž o Evropskou ligu ao zácharanu

Aktuální tabulka Fortuna Ligy 2022/2023

1. kolo, 30. 7. 2022
Pardubice – Dynamo České Budějovice
FC Hradec Králové – SK Slavia Praha
AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec
FK Teplice – FC Viktoria Plzeň
FC Zbrojovka Brno – 1. FC Slovácko
FK Jablonec – Bohemians Praha 1905
FC Baník Ostrava – SK Sigma Olomouc
FC FASTAV Zlín – FK Mladá Boleslav

2. kolo, 6. 8. 2022
SK Dynamo České Budějovice – AC Sparta Praha
1. FC Slovácko – FC Hradec Králové
FC Slovan Liberec – FK Teplice
FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice
SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno
FK Mladá Boleslav – FK Jablonec
SK Slavia Praha – FC FASTAV Zlín
Bohemians Praha 1905 – FC Baník Ostrava

3. kolo, 13 .8. 2022
FC Baník Ostrava – FC FASTAV Zlín
FK Jablonec – SK Slavia Praha
FK Teplice – Bohemians Praha 1905
AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc
FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň
FC Zbrojovka Brno – FK Mladá Boleslav
FK Pardubice – FC Slovan Liberec
SK Dynamo České Budějovice – 1. FC Slovácko

4. kolo, 20. 8. 2022
FC FASTAV Zlín – FK Jablonec
FC Baník Ostrava – FK Teplice
FC Slovan Liberec – SK Dynamo České Budějovice
FC Viktoria Plzeň – FC Zbrojovka Brno
SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko
FK Mladá Boleslav – AC Sparta Praha
SK Slavia Praha – FK Pardubice
Bohemians Praha 1905 – FC Hradec Králové

5. kolo, 27. 8. 2022
FK Jablonec – FC Baník Ostrava
FK Teplice – FC FASTAV Zlín
AC Sparta Praha – Bohemians Praha 1905
FC Hradec Králové – SK Sigma Olomouc
FC Zbrojovka Brno – SK Slavia Praha
FK Pardubice – FK Mladá Boleslav
SK Dynamo České Budějovice – FC Viktoria Plzeň
1. FC Slovácko – FC Slovan Liberec

6. kolo, 31. 8. 2022 (vložené kolo)
SK Slavia Praha – FK Teplice
FK Jablonec – AC Sparta Praha
FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové
FC Baník Ostrava – FC Zbrojovka Brno
FC FASTAV Zlín – FK Pardubice
Bohemians Praha 1905 – SK Dynamo České Budějovice
FC Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko
SK Sigma Olomouc – FC Slovan Liberec

7. kolo, 3. 9. 2022
AC Sparta Praha – FC FASTAV Zlín
FC Hradec Králové – FC Baník Ostrava
FK Teplice – FK Jablonec
FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň
FK Pardubice – SK Sigma Olomouc
SK Dynamo České Budějovice – FK Mladá Boleslav
1. FC Slovácko – SK Slavia Praha
FC Zbrojovka Brno – Bohemians Praha 1905

8. kolo, 10. 9. 2022
FC FASTAV Zlín – FC Zbrojovka Brno
FC Baník Ostrava – FK Pardubice
FK Jablonec – FC Hradec Králové
FK Teplice – AC Sparta Praha
SK Sigma Olomouc – FC Viktoria Plzeň
FK Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko
SK Slavia Praha – SK Dynamo České Budějovice
Bohemians Praha 1905 – FC Slovan Liberec

9. kolo, 17. 9. 2022
AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava
FC Hradec Králové – FC FASTAV Zlín
FC Zbrojovka Brno – FK Teplice
FK Pardubice – Bohemians Praha 1905
SK Dynamo České Budějovice – SK Sigma Olomouc
1. FC Slovácko – FK Jablonec
FC Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav
FC Viktoria Plzeň – SK Slavia Praha

10. kolo, 1. 10. 2022
FC FASTAV Zlín – 1. FC Slovácko
FC Baník Ostrava – SK Dynamo České Budějovice
FK Jablonec – FC Zbrojovka Brno
FK Teplice – FK Pardubice
AC Sparta Praha – FC Hradec Králové
FK Mladá Boleslav – SK Sigma Olomouc
SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec
Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň

11. kolo, 8. 10. 2022
FC Hradec Králové – FK Teplice
FC Zbrojovka Brno – AC Sparta Praha
FK Pardubice – FK Jablonec
SK Dynamo České Budějovice – FC FASTAV Zlín
1. FC Slovácko – Bohemians Praha 1905
FC Slovan Liberec – FC Baník Ostrava
FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav
SK Sigma Olomouc – SK Slavia Praha

12. kolo, 15. 10. 2022
FC FASTAV Zlín – FC Slovan Liberec
FC Baník Ostrava – 1. FC Slovácko
FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň
FK Teplice – SK Dynamo České Budějovice
AC Sparta Praha – FK Pardubice
FC Hradec Králové – FC Zbrojovka Brno
SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav
Bohemians Praha 1905 – SK Sigma Olomouc

13. kolo, 22. 10. 2022
SK Sigma Olomouc – FC FASTAV Zlín
FC Viktoria Plzeň – FC Baník Ostrava
SK Dynamo České Budějovice – FC Hradec Králové
1. FC Slovácko – FK Teplice
SK Slavia Praha – AC Sparta Praha
FK Pardubice – FC Zbrojovka Brno
FC Slovan Liberec – FK Jablonec
FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905

14. kolo, 29. 10. 2022
FC Zbrojovka Brno – FC Slovan Liberec
FC Hradec Králové – FK Pardubice
AC Sparta Praha – 1. FC Slovácko
FK Jablonec – SK Dynamo České Budějovice
FC FASTAV Zlín – FC Viktoria Plzeň
FK Teplice – SK Sigma Olomouc
FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav
Bohemians Praha 1905 – SK Slavia Praha

15. kolo, 5. 11. 2022
SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava
Bohemians Praha 1905 – FC FASTAV Zlín
SK Sigma Olomouc – FK Jablonec
FK Mladá Boleslav – FK Teplice
FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha
FC Slovan Liberec – FC Hradec Králové
SK Dynamo České Budějovice – FC Zbrojovka Brno
1. FC Slovácko – FK Pardubice

16. kolo, 12. 11. 2022
AC Sparta Praha – SK Dynamo České Budějovice
FC Hradec Králové – 1. FC Slovácko
FK Teplice – FC Slovan Liberec
FK Pardubice – FC Viktoria Plzeň
FC Zbrojovka Brno – SK Sigma Olomouc
FK Jablonec – FK Mladá Boleslav
FC Baník Ostrava – Bohemians Praha 1905
FC FASTAV Zlín – SK Slavia Praha

17. kolo, 28. 1. 2023
FC FASTAV Zlín – FC Baník Ostrava
SK Slavia Praha – FK Jablonec
Bohemians Praha 1905 – FK Teplice
SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
FC Viktoria Plzeň – FC Hradec Králové
FK Mladá Boleslav – FC Zbrojovka Brno
FC Slovan Liberec – FK Pardubice
1. FC Slovácko – SK Dynamo České Budějovice

18. kolo, 4. 2. 2023
FK Jablonec – FC FASTAV Zlín
FK Teplice – FC Baník Ostrava
SK Dynamo České Budějovice – FC Slovan Liberec
FC Zbrojovka Brno – FC Viktoria Plzeň
1. FC Slovácko – SK Sigma Olomouc
AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav
FK Pardubice – SK Slavia Praha
FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905

19. kolo, 11. 2. 2023
FC Baník Ostrava – FK Jablonec
FC FASTAV Zlín – FK Teplice
Bohemians Praha 1905 – AC Sparta Praha
SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové
SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno
FK Mladá Boleslav – FK Pardubice
FC Viktoria Plzeň – SK Dynamo České Budějovice
FC Slovan Liberec – 1. FC Slovácko

20. kolo, 18. 2. 2023
FK Teplice – SK Slavia Praha
AC Sparta Praha – FK Jablonec
FC Hradec Králové – FK Mladá Boleslav
FC Zbrojovka Brno – FC Baník Ostrava
FK Pardubice – FC FASTAV Zlín
SK Dynamo České Budějovice – Bohemians Praha 1905
1. FC Slovácko – FC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc

21. kolo, 25. 2. 2023
FC FASTAV Zlín – AC Sparta Praha
FC Baník Ostrava – FC Hradec Králové
FK Jablonec – FK Teplice
FC Viktoria Plzeň – FC Slovan Liberec
SK Sigma Olomouc – FK Pardubice
FK Mladá Boleslav – SK Dynamo České Budějovice
SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko
Bohemians Praha 1905 – FC Zbrojovka Brno

22. kolo, 4. 3. 2023
FC Zbrojovka Brno – FC FASTAV Zlín
FK Pardubice – FC Baník Ostrava
FC Hradec Králové – FK Jablonec
AC Sparta Praha – FK Teplice
FC Viktoria Plzeň – SK Sigma Olomouc
1. FC Slovácko – FK Mladá Boleslav
SK Dynamo České Budějovice – SK Slavia Praha
FC Slovan Liberec – Bohemians Praha 1905

23. kolo, 11. 3. 2023
FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha
FC FASTAV Zlín – FC Hradec Králové
FK Teplice – FC Zbrojovka Brno
Bohemians Praha 1905 – FK Pardubice
SK Sigma Olomouc – SK Dynamo České Budějovice
FK Jablonec – 1. FC Slovácko
FK Mladá Boleslav – FC Slovan Liberec
SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň

24. kolo, 18. 3. 2023
1. FC Slovácko – FC FASTAV Zlín
SK Dynamo České Budějovice – FC Baník Ostrava
FC Zbrojovka Brno – FK Jablonec
FK Pardubice – FK Teplice
FC Hradec Králové – AC Sparta Praha
SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav
FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha
FC Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905

25. kolo, 1. 4. 2023
FK Teplice – FC Hradec Králové
AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno
FK Jablonec – FK Pardubice
FC FASTAV Zlín – SK Dynamo České Budějovice
Bohemians Praha 1905 – 1. FC Slovácko
FC Baník Ostrava – FC Slovan Liberec
FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň
SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc

26. kolo, 8. 4. 2023
FC Slovan Liberec – FC FASTAV Zlín
1. FC Slovácko – FC Baník Ostrava
FC Viktoria Plzeň – FK Jablonec
SK Dynamo České Budějovice – FK Teplice
FK Pardubice – AC Sparta Praha
FC Zbrojovka Brno – FC Hradec Králové
FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha
SK Sigma Olomouc – Bohemians Praha 1905

27. kolo, 15. 4. 2023
FC FASTAV Zlín – SK Sigma Olomouc
FC Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň
FC Hradec Králové – SK Dynamo České Budějovice
FK Teplice – 1. FC Slovácko
AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
FC Zbrojovka Brno – FK Pardubice
FK Jablonec – FC Slovan Liberec
Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav

28. kolo, 22. 4. 2023
FC Slovan Liberec – FC Zbrojovka Brno
FK Pardubice – FC Hradec Králové
1. FC Slovácko – AC Sparta Praha
SK Dynamo České Budějovice – FK Jablonec
FC Viktoria Plzeň – FC FASTAV Zlín
SK Sigma Olomouc – FK Teplice
FK Mladá Boleslav – FC Baník Ostrava
SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905

29. kolo, 26. 4. 2023
FC FASTAV Zlín – Bohemians Praha 1905
FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha
FK Jablonec – SK Sigma Olomouc
FK Teplice – FK Mladá Boleslav
AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň
FC Hradec Králové – FC Slovan Liberec
FC Zbrojovka Brno – SK Dynamo České Budějovice
FK Pardubice – 1. FC Slovácko

30. kolo, 29. 4. 2023
SK Dynamo České Budějovice – FK Pardubice
1. FC Slovácko – FC Zbrojovka Brno
FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha
FC Viktoria Plzeň – FK Teplice
SK Sigma Olomouc – FC Baník Ostrava
FK Mladá Boleslav – FC FASTAV Zlín
SK Slavia Praha – FC Hradec Králové
Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/los-fortuna-liga-rocnik-2022-2023.A220622_123036_fotbal_min

Day 1
Viktoria Plzen Mlada Boleslav 24.07.2021
Hradec Kralové Bohemians 24.07.2021
Zlin Slavia Praga 24.07.2021
Pardubice Karviná 24.07.2021
Slovan Liberec Slovácko 24.07.2021
Sparta Prague Sigma 24.07.2021
Dynamo ČB Teplice 24.07.2021
FK Jablonec Banik 24.07.2021
Day 2
Banik Zlin 31.07.2021
Bohemians Viktoria Plzen 31.07.2021
Karviná Hradec Kralové 31.07.2021
Mlada Boleslav FK Jablonec 31.07.2021
Sigma Pardubice 31.07.2021
Slovan Liberec Sparta Prague 31.07.2021
Slovácko Dynamo ČB 31.07.2021
Teplice Slavia Praga 31.07.2021
Day 3
Viktoria Plzen Slovácko 07.08.2021
Hradec Kralové Slovan Liberec 07.08.2021
Zlin Teplice 07.08.2021
Pardubice Mlada Boleslav 07.08.2021
Slavia Praga Sigma 07.08.2021
Sparta Prague Karviná 07.08.2021
Dynamo ČB Banik 07.08.2021
FK Jablonec Bohemians 07.08.2021
Day 4
Banik Pardubice 14.08.2021
Bohemians Sparta Prague 14.08.2021
Karviná Zlin 14.08.2021
Mlada Boleslav Slavia Praga 14.08.2021
Sigma Dynamo ČB 14.08.2021
Slovan Liberec Viktoria Plzen 14.08.2021
Slovácko Hradec Kralové 14.08.2021
Teplice FK Jablonec 14.08.2021
Day 5
Viktoria Plzen Karviná 21.08.2021
Zlin Sigma 21.08.2021
Mlada Boleslav Teplice 21.08.2021
Pardubice Bohemians 21.08.2021
Slavia Praga Banik 21.08.2021
Sparta Prague Hradec Kralové 21.08.2021
Dynamo ČB Slovan Liberec 21.08.2021
FK Jablonec Slovácko 21.08.2021
Day 6
Banik Mlada Boleslav 28.08.2021
Bohemians Teplice 28.08.2021
Hradec Kralové Viktoria Plzen 28.08.2021
Karviná Slavia Praga 28.08.2021
Sigma FK Jablonec 28.08.2021
Slovan Liberec Zlin 28.08.2021
Slovácko Pardubice 28.08.2021
Sparta Prague Dynamo ČB 28.08.2021
Day 7
Viktoria Plzen Sparta Prague 11.09.2021
Zlin Bohemians 11.09.2021
Mlada Boleslav Sigma 11.09.2021
Pardubice Slovan Liberec 11.09.2021
Slavia Praga Slovácko 11.09.2021
Teplice Banik 11.09.2021
Dynamo ČB Hradec Kralové 11.09.2021
FK Jablonec Karviná 11.09.2021
Day 8
Bohemians Slavia Praga 18.09.2021
Viktoria Plzen Dynamo ČB 18.09.2021
Hradec Kralové Pardubice 18.09.2021
Karviná Teplice 18.09.2021
Sigma Banik 18.09.2021
Slovan Liberec Mlada Boleslav 18.09.2021
Slovácko Zlin 18.09.2021
Sparta Prague FK Jablonec 18.09.2021
Day 9
Banik Bohemians 25.09.2021
Zlin Sparta Prague 25.09.2021
Mlada Boleslav Slovácko 25.09.2021
Pardubice Viktoria Plzen 25.09.2021
Slavia Praga Hradec Kralové 25.09.2021
Teplice Sigma 25.09.2021
Dynamo ČB Karviná 25.09.2021
FK Jablonec Slovan Liberec 25.09.2021
Day 10
Bohemians Sigma 02.10.2021
Viktoria Plzen Zlin 02.10.2021
Hradec Kralové FK Jablonec 02.10.2021
Karviná Mlada Boleslav 02.10.2021
Slovan Liberec Banik 02.10.2021
Slovácko Teplice 02.10.2021
Sparta Prague Slavia Praga 02.10.2021
Dynamo ČB Pardubice 02.10.2021
Day 11
Banik Slovácko 16.10.2021
Zlin Hradec Kralové 16.10.2021
Mlada Boleslav Bohemians 16.10.2021
Pardubice Sparta Prague 16.10.2021
Sigma Karviná 16.10.2021
Slavia Praga Slovan Liberec 16.10.2021
Teplice Viktoria Plzen 16.10.2021
FK Jablonec Dynamo ČB 16.10.2021
Day 12
Viktoria Plzen FK Jablonec 23.10.2021
Hradec Kralové Teplice 23.10.2021
Karviná Banik 23.10.2021
Pardubice Zlin 23.10.2021
Slovan Liberec Sigma 23.10.2021
Slovácko Bohemians 23.10.2021
Sparta Prague Mlada Boleslav 23.10.2021
Dynamo ČB Slavia Praga 23.10.2021
Day 13
Banik Sparta Prague 30.10.2021
Bohemians Karviná 30.10.2021
Zlin Dynamo ČB 30.10.2021
Mlada Boleslav Hradec Kralové 30.10.2021
Sigma Slovácko 30.10.2021
Slavia Praga Viktoria Plzen 30.10.2021
Teplice Slovan Liberec 30.10.2021
FK Jablonec Pardubice 30.10.2021
Day 14
Viktoria Plzen Sigma 06.11.2021
Hradec Kralové Banik 06.11.2021
Zlin FK Jablonec 06.11.2021
Karviná Slovácko 06.11.2021
Pardubice Slavia Praga 06.11.2021
Slovan Liberec Bohemians 06.11.2021
Sparta Prague Teplice 06.11.2021
Dynamo ČB Mlada Boleslav 06.11.2021
Day 15
Banik Viktoria Plzen 20.11.2021
Bohemians Dynamo ČB 20.11.2021
Karviná Slovan Liberec 20.11.2021
Mlada Boleslav Zlin 20.11.2021
Sigma Hradec Kralové 20.11.2021
Slavia Praga FK Jablonec 20.11.2021
Slovácko Sparta Prague 20.11.2021
Teplice Pardubice 20.11.2021
Day 16
Viktoria Plzen Bohemians 27.11.2021
Hradec Kralové Karviná 27.11.2021
Zlin Banik 27.11.2021
Pardubice Sigma 27.11.2021
Slavia Praga Teplice 27.11.2021
Sparta Prague Slovan Liberec 27.11.2021
Dynamo ČB Slovácko 27.11.2021
FK Jablonec Mlada Boleslav 27.11.2021
Day 17
Banik Dynamo ČB 04.12.2021
Bohemians FK Jablonec 04.12.2021
Karviná Sparta Prague 04.12.2021
Mlada Boleslav Pardubice 04.12.2021
Sigma Slavia Praga 04.12.2021
Slovan Liberec Hradec Kralové 04.12.2021
Slovácko Viktoria Plzen 04.12.2021
Teplice Zlin 04.12.2021
Day 18
Viktoria Plzen Slovan Liberec 11.12.2021
Hradec Kralové Slovácko 11.12.2021
Zlin Karviná 11.12.2021
Pardubice Banik 11.12.2021
Slavia Praga Mlada Boleslav 11.12.2021
Sparta Prague Bohemians 11.12.2021
Dynamo ČB Sigma 11.12.2021
FK Jablonec Teplice 11.12.2021
Day 19
Banik Slavia Praga 18.12.2021
Bohemians Pardubice 18.12.2021
Hradec Kralové Sparta Prague 18.12.2021
Karviná Viktoria Plzen 18.12.2021
Sigma Zlin 18.12.2021
Slovan Liberec Dynamo ČB 18.12.2021
Slovácko FK Jablonec 18.12.2021
Teplice Mlada Boleslav 18.12.2021
Day 20
Viktoria Plzen Hradec Kralové 05.02.2022
Zlin Slovan Liberec 05.02.2022
Mlada Boleslav Banik 05.02.2022
Pardubice Slovácko 05.02.2022
Slavia Praga Karviná 05.02.2022
Teplice Bohemians 05.02.2022
Dynamo ČB Sparta Prague 05.02.2022
FK Jablonec Sigma 05.02.2022
Day 21
Banik Teplice 12.02.2022
Bohemians Zlin 12.02.2022
Hradec Kralové Dynamo ČB 12.02.2022
Karviná FK Jablonec 12.02.2022
Sigma Mlada Boleslav 12.02.2022
Slovan Liberec Pardubice 12.02.2022
Slovácko Slavia Praga 12.02.2022
Sparta Prague Viktoria Plzen 12.02.2022
Day 22
Banik Sigma 19.02.2022
Zlin Slovácko 19.02.2022
Mlada Boleslav Slovan Liberec 19.02.2022
Pardubice Hradec Kralové 19.02.2022
Slavia Praga Bohemians 19.02.2022
Teplice Karviná 19.02.2022
Dynamo ČB Viktoria Plzen 19.02.2022
FK Jablonec Sparta Prague 19.02.2022
Day 23
Bohemians Banik 26.02.2022
Viktoria Plzen Pardubice 26.02.2022
Hradec Kralové Slavia Praga 26.02.2022
Karviná Dynamo ČB 26.02.2022
Sigma Teplice 26.02.2022
Slovan Liberec FK Jablonec 26.02.2022
Slovácko Mlada Boleslav 26.02.2022
Sparta Prague Zlin 26.02.2022
Day 24
Banik Slovan Liberec 05.03.2022
Zlin Viktoria Plzen 05.03.2022
Mlada Boleslav Karviná 05.03.2022
Pardubice Dynamo ČB 05.03.2022
Sigma Bohemians 05.03.2022
Slavia Praga Sparta Prague 05.03.2022
Teplice Slovácko 05.03.2022
FK Jablonec Hradec Kralové 05.03.2022
Day 25
Bohemians Mlada Boleslav 12.03.2022
Viktoria Plzen Teplice 12.03.2022
Hradec Kralové Zlin 12.03.2022
Karviná Sigma 12.03.2022
Slovan Liberec Slavia Praga 12.03.2022
Slovácko Banik 12.03.2022
Sparta Prague Pardubice 12.03.2022
Dynamo ČB FK Jablonec 12.03.2022
Day 26
Banik Karviná 19.03.2022
Bohemians Slovácko 19.03.2022
Zlin Pardubice 19.03.2022
Mlada Boleslav Sparta Prague 19.03.2022
Sigma Slovan Liberec 19.03.2022
Slavia Praga Dynamo ČB 19.03.2022
Teplice Hradec Kralové 19.03.2022
FK Jablonec Viktoria Plzen 19.03.2022
Day 27
Viktoria Plzen Slavia Praga 02.04.2022
Hradec Kralové Mlada Boleslav 02.04.2022
Karviná Bohemians 02.04.2022
Pardubice FK Jablonec 02.04.2022
Slovan Liberec Teplice 02.04.2022
Slovácko Sigma 02.04.2022
Sparta Prague Banik 02.04.2022
Dynamo ČB Zlin 02.04.2022
Day 28
Banik Hradec Kralové 09.04.2022
Bohemians Slovan Liberec 09.04.2022
Mlada Boleslav Dynamo ČB 09.04.2022
Sigma Viktoria Plzen 09.04.2022
Slavia Praga Pardubice 09.04.2022
Slovácko Karviná 09.04.2022
Teplice Sparta Prague 09.04.2022
FK Jablonec Zlin 09.04.2022
Day 29
Viktoria Plzen Banik 16.04.2022
Hradec Kralové Sigma 16.04.2022
Zlin Mlada Boleslav 16.04.2022
Pardubice Teplice 16.04.2022
Slovan Liberec Karviná 16.04.2022
Sparta Prague Slovácko 16.04.2022
Dynamo ČB Bohemians 16.04.2022
FK Jablonec Slavia Praga 16.04.2022
Day 30
Banik FK Jablonec 23.04.2022
Bohemians Hradec Kralové 23.04.2022
Karviná Pardubice 23.04.2022
Mlada Boleslav Viktoria Plzen 23.04.2022
Sigma Sparta Prague 23.04.2022
Slavia Praga Zlin 23.04.2022
Slovácko Slovan Liberec 23.04.2022
Teplice Dynamo ČB 23.04.2022

Article Categories:
Fotbal · Tabulky online