Čvn 22, 2019
490 Views

Evropská liga Online

Written by

Fotbalisté Slovanu Bratislava si v základní skupině K Evropské ligy zahrají s Besiktasem Istanbul, Bragou a Wolverhamptonem.

 

Los základních skupin Evropské ligy

Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, Dudelange.

Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö, Lugano.

Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.

Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linec.

Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Rennes, Kluž.

Skupina F: Arsenal, Frankfurt, Lutych, Guimaraes.

Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers.

Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espaňol Barcelona, Ferencváros Budapešť.

Skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Etienne, Olexandrija.

Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Istanbul Basaksehir, Wolfsberg.

Skupina K: Besiktas Istanbul, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.

Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan Bělehrad, Alkmaar.

Los 4. předkola Evropské fotbalové ligy

(22. a 29. srpna):

Mistrovská část:

Maccabi Tel Aviv/Suduva Marijampole (Lit.) – Dinamo Záhřeb/Ferencváros Budapešt, Crvena zvezda Bělehrad/FC Kodaň – Riga FC/HJK Helsinky, Kluž/Celtic Glasgow – Šeriff Tiraspol/AIK Stockholm, Ararat-Armenia/Saburtalo Tbilisi – Dudelange (Luc.)/Kalju (Est.), Ludogorec Razgrad/The New Saints (Wales) – Maribor/Rosenborg Trondheim, Sutjeska Nikšič (Č. Hora)/Linfield (Sev. Ir.). – APOEL Nikósie/Karabach, Slovan Bratislava/Dundalk (Ir.) – PAOK Soluň/Ajax Amsterodam, Astana/Valletta – Sarajevo/BATE Borisov.

Nemistrovská část:

Universitatea Craiova/AEK Atény – Sparta Praha/Trabzonspor, FCSB (Rum.)/Mladá Boleslav – Ventspils (Lot.)/Vitória Guimaraes, Mariupol (Ukr.)/Alkmaar (Niz.) – Antverpy/Plzeň, FC Turín/Soligorsk (Běl.) – Pjunik Jerevan/Wolverhampton, Legia Varšava/Atromitos (Řec.) – Midtjylland/Glasgow Rangers, Feyenoord Rotterdam/Dinamo Tbilisi – Norrköping (Švéd.)/Hapoel Beerševa, AEK Larnaka/Gent – Rijeka/Aberdeen, Haugesund (Nor.)/PSV Eindhoven – Austria Vídeň/Apollon Limassol, Lucern/Espaňol Barcelona – CSKA Sofia/Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad/Malatyaspor (Tur.) – Molde/Aris Soluň, Bröndby Kodaň/Braga – Thun (Švýc.)/Spartak Moskva, Malmö/Zrinjski Mostar – Neftči Baku/Jehuda Tel Aviv, Lokomotiv Plovdiv/Štrasburk – Vaduz/Eintracht Frankfurt.

 

Živé online přenosy z  Evropská ligy 2019/2020 můžete sledovat na Čt sport živě

Přenosy Evropské ligy můžete zdarma sledovat na internetu  prostřednictvím na webu České televize.

Evropská liga 2019/2020 program a výsledky

Article Categories:
Evropská liga · Fotbal · Sport online