Čvn 19, 2019
72 Views

Program Evropské Ligy

Written by

Los základních skupin Evropské ligy

Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, Dudelange.

Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö, Lugano.

Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.

Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linec.

Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Rennes, Kluž.

Skupina F: Arsenal, Frankfurt, Lutych, Guimaraes.

Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers.

Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espaňol Barcelona, Ferencváros Budapešť.

Skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Etienne, Olexandrija.

Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Istanbul Basaksehir, Wolfsberg.

Skupina K: Besiktas Istanbul, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.

Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan Bělehrad, Alkmaar.

Odvetná utkání 4. předkola Evropské ligy

 

Mistrovská část

Karabach – Linfield (Sev. Ir.) 2:1 (1:0), první zápas 2:3, postoupil Karabach, Riga FC – FC Kodaň 1:0 (0:0), první zápas 1:3, postoupila Kodaň; AIK Stockholm – Celtic Glasgow 1:4 (1:2), první zápas 0:2, postoupil Celtic; Apollon Limassol – PSV Eindhoven 0:4 (0:0), první zápas 0:3, postoupil PSV; BATE Borisov – Astana 2:0 (1:0), první zápas 0:3, postoupila Astana; PAOK Soluň – Slovan Bratislava 3:2 (0:1), první zápas 0:1, postoupil Slovan.

Nemistrovská část

Jehuda Tel Aviv – Malmö 0:1 (0:1), první zápas 0:3, postoupilo Malmö; Molde – Partizan Bělehrad 1:1 (0:0), první zápas 1:2, postoupil Partizan; Luhansk (Ukr.) – Espaňol Barcelona 2:2 (0:1), první zápas 1:3, postoupil Espaňol, Spartak Moskva – Braga 1:2 (0:2), první zápas 0:1, postoupila Braga; Trabzonspor – AEK Atény 0:2 (0:2), první zápas 3:1, postoupil Trabzonspor; Hapoel Beerševa – Feyenoord Rotterdam 0:3 (0:0), první zápas 0:3, postoupil Feyenoord.

Los 4. předkola Evropské fotbalové ligy

(22. a 29. srpna):

Mistrovská část:

Maccabi Tel Aviv/Suduva Marijampole (Lit.) – Dinamo Záhřeb/Ferencváros Budapešt, Crvena zvezda Bělehrad/FC Kodaň – Riga FC/HJK Helsinky, Kluž/Celtic Glasgow – Šeriff Tiraspol/AIK Stockholm, Ararat-Armenia/Saburtalo Tbilisi – Dudelange (Luc.)/Kalju (Est.), Ludogorec Razgrad/The New Saints (Wales) – Maribor/Rosenborg Trondheim, Sutjeska Nikšič (Č. Hora)/Linfield (Sev. Ir.). – APOEL Nikósie/Karabach, Slovan Bratislava/Dundalk (Ir.) – PAOK Soluň/Ajax Amsterodam, Astana/Valletta – Sarajevo/BATE Borisov.

Nemistrovská část:

Universitatea Craiova/AEK Atény – Sparta Praha/Trabzonspor, FCSB (Rum.)/Mladá Boleslav – Ventspils (Lot.)/Vitória Guimaraes, Mariupol (Ukr.)/Alkmaar (Niz.) – Antverpy/Plzeň, FC Turín/Soligorsk (Běl.) – Pjunik Jerevan/Wolverhampton, Legia Varšava/Atromitos (Řec.) – Midtjylland/Glasgow Rangers, Feyenoord Rotterdam/Dinamo Tbilisi – Norrköping (Švéd.)/Hapoel Beerševa, AEK Larnaka/Gent – Rijeka/Aberdeen, Haugesund (Nor.)/PSV Eindhoven – Austria Vídeň/Apollon Limassol, Lucern/Espaňol Barcelona – CSKA Sofia/Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad/Malatyaspor (Tur.) – Molde/Aris Soluň, Bröndby Kodaň/Braga – Thun (Švýc.)/Spartak Moskva, Malmö/Zrinjski Mostar – Neftči Baku/Jehuda Tel Aviv, Lokomotiv Plovdiv/Štrasburk – Vaduz/Eintracht Frankfurt.

Výsledky  3. předkola Evropské ligy:

Mistrovská část:

Astana – Valletta (Malta) 5:1 (3:0), Šeriff Tiraspol – AIK Stockholm 1:2 (0:2), Maccabi Tel Aviv – Suduva Marijampole (Lit.) 1:2 (0:1), Ludogorec Razgrad (Bulh.) – The New Saints (Wales) 5:0 (3:0), FK Sarajevo – BATE Borisov (Běl.) 1:2 (0:1), Dudelange (Luc.) – Kalju (Est.) 3:1 (2:1).

Nemistrovská část:

AEK Larnaka – Gent 1:1 (0:1), Pjunik Jerevan – Wolverhampton 0:4 (0:2), Universitatea Craiova (Rum.) – AEK Atény 0:2 (0:0), Bröndby Kodaň – Braga 2:4 (1:2), Ventspils (Lot.) – Vitória Guimaraes (Portug.) 0:3 (0:1), Thun – Spartak Moskva 2:3 (0:2), Neftči Baku – Jehuda Tel Aviv 2:2 (1:2), Molde (Nor.) – Aris Soluň (Řec.) 3:0 (2:0), Malmö – Zrinjski Mostar (Bosna) 3:0 (1:0), Haugesund (Nor.) – PSV Eindhoven 0:1 (0:1), Mariupol – Alkmaar 0:0, Feyenoord Rotterdam – Dinamo Tbilisi 4:0 (1:0), CSKA Sofia – Luhansk (Ukr.) 1:1 (1:1), Lokomotiv Plovdiv (Bulh.) – Štrasburk 0:1 (0:1), Norrköping (Švéd.) – Hapoel Beer Ševa (Izr.) 1:1 (0:0), Midtjylland (Dán.) – Glasgow Rangers 2:4 (0:1), Rijeka – Aberdeen 2:0 (0:0), Austria Vídeň – Apollon Limassol 1:2 (1:1), Vaduz – Eintracht Frankfurt 0:5 (0:3), Partizan Bělehrad – Malatyaspor (Tur.) 3:1 (1:0), Lucern – Espaňol Barcelona 0:3 (0:1), Legia Varšava – Atromitos (Řec.) 0:0, FC Turín – Soligorsk (Běl.) 5:0 (2:0).FCSB – Mladá Boleslav 0:0,Antverpy – Plzeň 1:0 (29. Rodrigues).Sparta – Trabzonspor 2:2 (16. Costa, 68. Kanga – 84. Ekuban, 89. Sorloth).

Los 3. předkola fotbalové Evropské ligy

(první zápasy 8. srpna, odvety 15. srpna):

Program 3. předkola Evropské ligy

(první zápasy 8. srpna, odvety 15. srpna):

Mistrovská část:

Maccabi Tel Aviv – Suduva Marijampole (Lit.), Ararat-Armenia – Saburtalo Tbilisi, FK Sarajevo – BATE Borisov (Běl.), Dudelange (Luc.) – Kalju (Est.), Slovan Bratislava – Dundalk (Ir.), Astana – Valletta (Malta), Riga FC – HJK Helsinki, Šeriff Tiraspol – AIK Stockholm, Ludogorec Razgrad (Bulh.) – The New Saints (Wales), APOEL Nikósie – Linfield (Sev. Ir.).

Nemistrovská část:

Antverpy – PlzeňSparta Praha – Trabzonspor (Tur.), FCSB (Rum.) – Mladá Boleslav, Mariupol (Ukr.) – Alkmaar (Niz.), AEK Larnaka – Gent (Belg.), Neftči Baku – Jehuda Tel Aviv, Legia Varšava – Atromitos (Řec.), Norrköping (Švéd.) – Hapoel Beerševa, Feyenoord Rotterdam – Dinamo Tbilisi, Molde (Nor.) – Aris Soluň (Řec), Midtjylland (Dán.) – Glasgow Rangers, Malmö – Zrinjski Mostar (Bosna), FC Turín – Soligorsk (Běl.), Bröndby Kodaň – Braga, Austria Vídeň – Apollon Limassol, Universitatea Craiova (Rum.) – AEK Atény, Haugesund (Nor.) – PSV Eindhoven, Vaduz – Eintracht Frankfurt,Thun (Švýc.) – Spartak Moskva, Rijeka (Chorv.) – Aberdeen, Lokomotiv Plovdiv (Bulh.) – Štrasburk, Partizan Bělehrad – Malatyaspor (Tur.), Pjunik Jerevan – Wolverhampton (Angl.), Ventspils (Lotyš.) – Vitória Guimaraes (Portug.), Lucern – Espaňol Barcelona, CSKA Sofia – Luhansk (Ukr.).

Možní soupeři M. Boleslavi: FC Turín/Soligorsk (Běl.), Ventspils (Lot.)/Guimaraes (Portug.), Austria Vídeň/Apollon Limassol, Midtjylland (Dán.)/Glasgow Rangers.

Možní soupeři Sparty: Craiova (Rum.)/AEK Atény, Rijeka/Aberdeen, CSKA Sofia/Luhansk (Ukr.), Norrköping/Hapoel Beer Ševa.

Možní soupeři Plzně: Thun (Švýc.)/Spartak Moskva, Molde (Nor.)/Aris Soluň, Lokomotiv Plovdiv (Bulh.)/Štrasburk, Mariupol (Ukr.)/Alkmaar (Niz.), Neftči Baku/Jehuda Tel Aviv.

 

Program  2. předkola Evropské ligy

Odvetná utkání 2. předkola Evropské ligy:

——–

Mistrovská část:

FC Astana – Santa Coloma 4:1 (1:1), První zápas: 0:0, postoupila Astana; Riga FC – Piast Gliwice 2:1 (1:1), první zápas 2:3, postoupila Riga; Šeriff Tiraspol – Partizani (Alb.) 1:1 (0:1), první zápas 1:0, postoupil Tiraspol; Ludogorec Razgrad – Valur Reykjavík 4:0 (2:0), první zápas: 1:1, postoupil Ludogorec; Linfield (Sev. Ir.) – Tórshavn (Faer. ostr.) 1:0 (1:0), první zápas: 2:2, postoupil Linfield.

Nemistrovská část:

Kajrat Almaty – Hapoel Beerševa (Izr.) 1:1 (1:0), První zápas: 0:2, postoupila Beerševa; Viitorul Konstanta – Gent 2:1 (0:1), První zápas: 3:6, postoupil Gent; Kuopio (Fin.) – Legia Varšava 0:0, první zápas 0:1, postoupila Legia; Luhansk (Ukr.) – Budučnost Podgorica 1:0 (1:0), první zápas 3:1, postoupil Luhansk; Debrecín – FC Turín 1:4 (0:2), první zápas 0:3, postoupil Turín; Häcken (Švéd.) – Alkmaar 0:3 (0:1), první zápas 0:0, postoupil Alkmaar; Levski Sofia – AEK Larnaka (Kypr) 0:4 (0:2), první zápas 0:3, postoupila Larnaka; AEL Limassol – Aris Soluň 0:1 (0:1), první zápas: 0:0, postoupil Aris; Atromitos (Řec.) – Dunajská Streda 3:2 (2:0), první zápas: 2:1, postoupil Atromitos; Dinamo Tbilisi – Gabala (Ázerb.) 3:0 (0:0), první zápas: 2:0, postoupilo Tbilisi; Liepaja (Lot.) – Norrköping (Švéd.) 0:1 (0:0), první zápas: 0:2, postoupil Norrköping; Klaksvík (Faer. ostr.) – Lucern 0:1 (0:1), první zápas: 0:1, postoupil Lucern; Maccabi Haifa – Štrasburk 2:1 (2:1), první zápas: 1:3, postoupil Štrasburk; Malmö – Domžale (Slovin.) 3:2 (2:2), první zápas: 2:2, postoupilo Malmö; Neftči Baku – Tula (Rus.) 3:0 (0:0), první zápas: 1:0, postoupil Neftči; Universitatea Craiova (Rum.) – Honvéd Budapešť 0:0, na pen. 3:1, první zápas: 0:0, postoupila Craiova; Apollon Limassol – Shamrock Rovers (Ir.) 3:1 po prodl. (1:0), první zápas: 1:2, postoupil Limassol; Vaduz – Fehérvár (Maď.) 2:0 po prodl. (0:0), první zápas: 0:1, postoupil Vaduz; Zrinjski Mostar (Bos.) – Utrecht 2:1 po prodl. (0:1), první zápas: 1:1, postoupil Mostar; Niederkorn (Luc.) – Glasgow Rangers, první zápas: 0:2, postoupili Rangers; Esbjerg (Dán.) – Soligorsk (Běl.) 0:0, první zápas: 0:2, postoupil Soligorsk; Gzira (Mal.) – Ventspils (Lot.) 2:2 (1:0), první zápas: 0:4, postoupil Ventspils; Olimpija Lublaň – Malatyaspor (Tur.) 0:1 (0:0), první zápas: 2:2, postoupil Malatyaspor; Bröndby – Gdaňsk 4:1 po prodl. (1:0), první zápas: 1:2, postoupilo Bröndby; Eintracht Frankfurt – Flora (Est.) 2:1 (1:1), první zápas: 2:1, postoupil Frankfurt; FCSB (Rum.) – Alaškert (Arm.) 2:3 (1:3), první zápas: 3:0, postoupil FCSB; Štýrský Hradec – Haugesund (Nor.) 2:1 (1:0), první zápas: 0:2, postoupil Haugesund; Aberdeen – Sačchere (Gruz.) 5:0 (2:0), První zápas: 1:1, postoupil Aberdeen; Trnava – Lokomotiv Plovdiv 3:1 (1:0), první zápas: 0:2, postoupil Plovdiv; Partizan Bělehrad – Connah’s Quay (Wal.) 3:0 (0:0), první zápas: 1:0, postoupil Partizan; Guimaraes (Portug.) – Jeunesse Esch (Luc.) 4:0 (1:0), první zápas: 1:0, postoupilo Guimaraes; Crusaders (Sev. Ir.) – Wolverhampton 1:4 (1:3), první zápas: 0:2, postoupil Wolverhampton; Stjarnan (Isl.) – Espaňol Barcelona 1:3 (0:1), první zápas: 0:4, postoupil Espaňol; Osijek – CSKA Sofia 1:0 po prodl. (1:0), na pen. 3:4, první zápas: 0:1, postoupila Sofia.

 

Odvetná utkání 1. předkola Evropské ligy

Tobol Kostanaj (Kaz.) – Jeunesse Esch (Luc.) 1:1, první zápas 0:0, postoupil Esch; Kajrat Almaty – Široki Brijeg (Bos.) 2:1, první zápas 2:1, postoupilo Almaty; FK Makedonija – Alaškert (Arm.) 0:3, první zápas 1:3, postoupil Alaškert; Teuta (Alb.) – Ventspils (Lot.) 1:0, první zápas 0:3, postoupil Ventspils; Inter Turku – Bröndby 2:0, první zápas 1:4, postoupilo Bröndby; Rovaniemi – Aberdeen 1:2, první zápas 1:2, postoupil Aberdeen; Riga – Olimpija Lublaň 0:2, první zápas 3:2, postoupila Lublaň; Craiova 1948 – Sabail (Ázerb.) 3:2, první zápas 3:2, postoupila Craiova; Levadia Tallinn – Stjarnan (Isl.) 3:2 po prodl., první zápas 1:2, postoupil Stjarnan; Dinamo Minsk – Liepaja (Lot.) 1:2, první zápas 1:1, postoupila Liepaja; Levski Sofia – Ružomberok 2:0, první zápas 2:0, postoupil Levski; Haugesund (Nor.) – Cliftonville (Sev. Ir.) 5:1, první zápas 1:0, postoupil Haugesund; Petrocub-Hincesti (Mold.) – AEK Larnaka 0:1, první zápas 0:1, postoupila Larnaka; Apollon Limassol – Žalgiris Kaunas 4:0, první zápas 2:0, postoupil Limassol; Žalgiris Vilnius – Honvéd Budapešť 1:1, první zápas 1:3, postoupil Honvéd; Neftči Baku – Nisporeni (Mold.) 6:0, první zápas 3:0, postoupilo Baku; Zrinjski Mostar (Bos.) – Akademija Panděv (Sev. Mak.) 3:0, první zápas 3:0, postoupil Mostar; Milsami Orhei (Mold.) – FCSB (Rum.) 1:2, první zápas 1:2, postoupil FCSB; Torpedo Kutaisi (Gruz.) – Šymkent (Kaz.) 0:2, první zápas 0:1, postoupil Šymkent; Vaduz – Breidablik (Isl.) 2:1, první zápas 0:0, postoupil Vaduz; Cracovia Krakov – Dunajská Streda 2:2 po prodl., první zápas 1:1, postoupila Dunajská Streda; Hapoel Beerševa – Laci (Alb.) 1:0, první zápas 1:1, postoupila Beerševa; Engordany (And.) – Dinamo Tbilisi 0:1, první zápas 0:6, postoupilo Dinamo; Progres (Luc.) – Cork 1:2, první zápas 2:0, postoupil Progres; Norrköping – Saint Patrick’s (Ir.) 2:1, první zápas 2:0, postoupil Norrköping; Hibernians (Mal.) – Soligorsk (Běl.) 0:1, první zápas 0:1, postoupil Soligorsk; Fehérvár – Zeta (Č. Hora) 0:0, první zápas 5:1, postoupil Fehérvár; B36 Tórshavn (Faer. ostr.) – Crusaders (Sev. Ir.) 2:3, první zápas 0:2, postoupili Crusaders; Kukësi (Alb.) – Debrecín 1:1, první zápas 0:3, postoupil Debrecín; Mura (Slovin.) – Maccabi Haifa 2:3, první zápas 0:2, postoupila Haifa; Hajduk Split – Gzira (Mal.) 1:3, první zápas 2:0, postoupila Gzira; Škupi (Sev. Mak.) – Pjunik (Arm.) 1:2, první zápas 3:3, postoupil Pjunik; Vitebsk (Běl.) – Kuopio 1:1, první zápas 0:2, postoupilo Kuopio; Glasgow Rangers – St. Joseph’s (Gibr.) 6:0, první zápas 4:0, postoupili Rangers; Budučnost Podgorica – Narva Trans (Est.) 4:1, první zápas 2:0, postoupila Podgorica; Ballymena (Sev. Ir.) – Malmö 0:4, první zápas 0:7, postoupilo Malmö; Domžale (Slovin.) – Balzan (Mal.) 1:0, první zápas 4:3, postoupilo Domžale; Radnički Niš – Flora (Est.) 2:2, první zápas 0:2, postoupila Flora; Kilmarnock – Connah’s Quay Nomads (Wal.) 0:2, první zápas 2:1, postoupil Quay; Legia Varšava – Europa (Gibr.) 3:0, první zápas 0:0, postoupila Legia; Reykjavík – Molde (Nor.) 0:0, první zápas 1:7, postoupilo Molde; Shamrock Rovers (Ir.) – Brann Bergen 2:1, první zápas 2:2, postoupil Shamrock; Spartak Trnava – Radnik Bijeljina (Bos.) 2:0 po prodl., na pen. 3:2, první zápas 0:2, postoupil Spartak.

Program  1. předkola Evropské ligy

(první zápasy 11. července, odvety 18. července)

Malmö – Ballymena (Sev. Ir.)/Runavík (Faer. ostr.), Connah’s Quay Nomads (Wal.) – Kilmarnock (Skot.), Breidablik (Isl.) – Vaduz, Brann Bergen – Shamrock Rovers (Ir.), Vitebsk (Běl.) – Kuopio, Šymkent (Kaz.) – Torpedo Kutaisi (Gruz.), Sant Julia (And.)/Europa (Gibr.) – Legia Varšava, Gzira (Mal.) – Hajduk Split, Radnički Niš – Flora (Est.), CSKA Sofia – Titograd Podgorica, Maccabi Haifa – Mura (Slovin.), Debrecín – Kukësi (Alb.), Jeunesse Esch (Luc.) – Tobol Kostanaj (Kaz.), FCSB (Rum.) – Milsami Orhei (Mold.), Čukarički (Srb.) – Bananc (Arm.), Crusaders (Sev. Ir.) – B36 Tórshavn (Faer. ostr.), Inter Turku – Bröndby, Priština/St. Joseph’s (Gibr.) – Glasgow Rangers, Cork – Progres (Luc.)/Cardiff MU (Wal.), Molde (Nor.) – KR Reykjavík, Levski Sofia – Ružomberok, Akademija Panděv (Sev. Mak.) – Zrinjski Mostar (Bos.), Zeta (Č. Hora) – Fehérvár (Maď.), Soligorsk (Běl.) – Hibernians (Mal.), Neftči Baku – Nisporeni (Mold.), Olimpija Lublaň – Riga, Honvéd Budapešť – Žalgiris Vilnius, Radnik Bijeljina (Bos.) – Spartak Trnava, Fola Esch (Luc.) – Sačchere (Gruz.), Alaškert (Arm.) – Makedonie Skopje, Dinamo Tbilisi – La Fiorita (San Mar.)/Engordany (And.), Široki Brijeg (Bos.) – Kajrat Almaty, Žalgiris Kaunas – Apollon Limassol (Kypr), Ventspils (Lot.) – Teuta (Alb.), Cracovia Krakov – Dunajská Streda, Stjarnan (Isl.) – Levadia Tallinn, Barry Town (Wal.)/Cliftonville (Sev. Ir.) – Haugesund (Nor.), Riteriai (Lit.) – Tre Fiori (San Mar.)/Klaksvík (Faer. ostr.), Dinamo Minsk – Liepaja (Lot.), Norrköping (Švéd.) – Saint Patrick’s (Ir.), Aberdeen – Rovaniemi, Domžale (Slovin.) – Balzan (Mal.), Laci (Alb.) – Hapoel Beerševa (Izr.), Budučnost Podgorica – Narva Trans (Est.), Sabail (Ázerb.) – U Craiova 1948 (Rum.), Pjunik (Arm.) – Škupin (Sev. Mak.), AEK Larnaka (Kypr) – Petrocub-Hincesti (Mold.).

Program kvalifikace předkola Evropské ligy

Termín  (27. června a 4. července):
Progres (Luc.) – Cardiff MU (Wales), La Fiorita (San Mar.) – Engordany (And.), Sant Julia (And.) – Europa (Gibr.), Ballymena (Sev. Ir.) – Runavík (Faer. ostr.), Priština (Kosovo) – St. Joseph’s (Gibr.), Tre Fiori (San Mar.) – Klaksvík (Faer. ostr.), Barry Town (Wales) – Cliftonville (Sev. Ir.).

Article Categories:
Evropská liga · Fotbal · Program