Derby Sparta Slavia online


Sledujte derby Sparta – Slavia živě a bez zpoždění na   TV Tipsport!

Nejvyhecovanější zápas podzimu je tady! Nesmiřitelní rivalové se v neděli od 18:00 utkají na Letné při 294. derby pražských S a vy můžete přímý přenos sledovat živě a bez zpoždění na TV Tipsport.

Sledujte derby Sparta – Slavia na TV Tipsport!

                               ⚽Sparta Slavia TV Tipsport

Stejně jako na jaře i tentokrát je pouze jedno jediné místo, kde si můžete vsadit a zároveň sledovat všechny ligové zápasy bez jakéhokoliv zpoždění. Je to právě TV Tipsport, kde jsou přímé přenosy všech zápasů pro sázkaře zdarma! Vsaďte si a užívejte si špičkový domácí fotbal v opravdu přímém přenosu. Díky TV Tipsport vám neunikne jediná akce!

⚽Fotbal výsledky ⚽Fotbal online⚽Fotbal živě⚽TV online

Pražské derby (či Derby pražských „S“) je název pro fotbalové utkání mezi kluby AC Sparta Praha a SK Slavia Praha, které jsou historicky nejúspěšnějšími českými celkya velkými rivaly. Jak v minulosti, tak v současné době je Pražské derby nejatraktivnějším duelem Synot ligy. V historii samostatné české soutěže byl tento zápas až na pár výjimek jedním ze zápasů, které rozhodovaly o vítězi Gambrinus ligy. Do dnešního dne bylo těchto zápasů sehráno více než 250. Název „pražské derby“ se může vztahovat i k jiným sportům, například k futsalu, kde oba kluby taktéž působí na vrcholné úrovni. Utkání Sparty a Slavie s dalšími pražskými kluby (nebo i utkání dalších pražských klubů mezi sebou) se většinou označuje jako „malé pražské derby

První vzájemný zápas sehrály celky v březnu 1896 na Císařské louce s výsledkem 0:0. Sparta sice vstřelila gól, ale rozhodčí Rössler-Ořovský ho dodatečně po zápase odvolal, protože podle tehdejších pravidel musely oba celky souhlasit s góly. Slávia dodatečně nesouhlasila, gól nebyl uznán a nevraživost byla na světě.

Největšího vítězství nad Spartou dosáhla Slavia v roce 1907 (9:1), nejvyšší výhra Sparty (8:1) se udála v roce 1952. Celková bilance je příznivější pro Spartu.

Statistika  derby Sparta – Slavia

Celkem zápasů: 293
Celková bilance: 133 vítězství – 70 remíz – 90 porážek – skóre: 525:436,
(z pohledu Sparty)
Ligových zápasů: 174
Ligová bilance: 83 vítězství – 39 remíz – 52 porážek – skóre: 293:223,
(z pohledu Sparty)
Nejvyšší vítězství Sparty: 14.6.1952 – 8:1
Nejvyšší vítězství Slavie: 24.11.1907 – 1:9
Nejvíce gólu v zápase: 3.7.1943 – 12, (4:8)
Nejlepší střelci: Bican – 35 gólů (Slavia), Ludl – 19 gólů (Sparta)
Průměr gólů na zápas: 3,27
Průměr gólů Sparty na zápas: 1,79
Průměr gólů Slavie na zápas: 1,48

 

Favoritem derby Sparta – Slavia je podle sázkařů tým SK Slavia Praha. Právě Slavia také porazila Spartu i při posledním setkání obou pražských celků na jaře 2019.

Derby Sparta Slavia živě můžete sledovat přímo na stadionu pražské Sparty na Letné (Generali Aréna) nebo můžete sledovat živě derby Sparta Slavia online přenos na našem webu .  Přímý přenos derby Sparta Slavia v televizi můžete sledovat na  O2 TV nebo O2 tv Fotbal.

SpartaSlavia

Výsledky derby

Sparta Praha – Slavia Praha 0:3 (0:1)

Branky: 19. Souček z pen., 55. vlastní Sáček, 89. Masopust. Rozhodčí: Zelinka – Nádvorník, Paták – Ardeleanu (video). ŽK: Kanga – Hušbauer, Masopust, Bořil, Hovorka, Škoda. ČK: 81. Tetteh – 66. Hušbauer. Diváci: 17.292 (vyprodáno).

 

Previous ATP Cup program online
Next Živě Biatlon online přenos