Zář 25, 2019
1331 Views

Světový pohár v rychlobruslení 2019/2020 program online

Written by

Světový pohár v rychlobruslení 2019/2020 je 35. ročník Světového poháru v rychlobruslení. Konat se bude v období od 16. listopadu 2019 do 10. března 2020. Soutěž je organizována Mezinárodní bruslařskou unií (ISU).Martina Sáblíková bude obhajovat vítězství v závodech na 3000 m a 5000 m

Muži i ženy startují od sezóny 2015/2016 v pěti individuálních (500 m, 1000 m, 1500 m, dlouhé tratě (muži: 5000 m / 10 000 m, ženy: 3000 m / 5000 m), závod s hromadným startem) a dvou týmových disciplínách (týmový sprint, stíhací závod družstev).

Světový pohár v rychlobruslení 2019/2020 program

⛸Průběžné pořadí Světového poháru

⛸Výsledky Světového poháru

⛸LIVE přenosy

⛸LIVE výsledky

Světový pohár v rychlobruslení 2019/20 program

Minsk  Bělorusko   15.–17. listopadu 2019
Tomaszów Mazowiecki  Polsko    22.–24. listopadu 2019
Nur-Sultan  Kazachstán   6.–8. prosince 2019
Nagano  Japonsko      13.–15. prosince 2019
Calgary  Kanada       7.–8. února 2020
Heerenveen   Nizozemsko     7.–8. března 2020

Světový pohár v rychlobruslení 2019/2020 výsledky

Tomaszów Mazowiecki  Polsko    22.–24. listopadu 2019

Tomaszów Mazowiecki  Polsko 3000 m: 1. Sáblíková (ČR) 4:06,133, 2. Achtereekteová (Niz.) 4:06,284, 3. Voroninová (Rus.) 4:06,614, .14. Zdráhalová (ČR) 4:12,513.

Průběžné pořadí SP (po 2 z 6 závodů): 1. Achtereekteová 108, 2. Weidemannová (Kan.) 103, 3. Sáblíková 103, 15. Zdráhalová 55.

Minsk  Bělorusko   15.–17. listopadu 2019

3000 m: 1. Weidemannová (Kan.) 4:04,679, 2. Achtereekteová (Niz.) 4:05,153, 3. Blondinová (Kan.) 4:06,080, 4. Sáblíková 4:06,404, divize B: 2. Zdráhalová (obě ČR) 4:10,745.

Minsk  Bělorusko   500 m: 1. Fatkulinová 37,920, 2. Kačanovová (obě Rus.) 37,944, 3. Kodairaová (Jap.) 38,172, divize B: 14. Zdráhalová (ČR) 39,678.

Průběžné pořadí SP: 1. Fatkulinová 60, 2. Kačanovová 54, 3. Kodairaová 48, 33. Zdráhalová 7.

1500 m: 1. Wüstová (Niz.) 1:56,468, 2. Šichovová (Rus.) 1:56,864, 3. Boweová (USA) 1:57,253, 19. Sáblíková (ČR) 2:01,891, divize B: 2. Zdráhalová 1:59,775.

Průběžné pořadí SP: 1. Wüstová 60, 2. Šichovová 54, 3. Boweová 48, …18. Zdráhalová 24, 21. Sáblíková 22.

Article Categories:
Program · Zimní Sporty