Lis 16, 2019
4234 Views

Světový pohár v alpském lyžování 2022/2023 program online

Written by

Světový pohár v alpském lyžování 2022/2023 . Závody se dominantně konají v alpských lyžařských areálech Evropy s pravidelnými zastávkami ve Skandinávii, Severní Americe a Východní Asii. Lyžaři soutěží o nejlepší dosažené časy ve čtyřech disciplínách: slalomu, obřím slalomu, super obřím slalomu (Super G) a sjezdu. Pátou disciplínou je kombinace (resp. super kombinace) složená ze sjezdu či Super G a slalomu. Méně často pak probíhají soutěže v paralelním slalomu a paralelním obřím slalomu a také paralelní soutěž družstev.

 

Průběžné pořadí Světového poháru⛷Výsledky Světového poháru⛷LIVE výsledky

Světový pohár v alpském lyžování 【2022/2023 】: Rozpis, termíny a místa konání

Muži 23. října 2022 Sölden  (AUT) Obří slalom
29. října 2022 Zermatt/Cervinia (SUI) Sjezd
30. října 2022 Zermatt/Cervinia (SUI) Sjezd
13. listopadu 2022 Lech Zürs  (AUT) Paralelní
25. listopadu 2022 Lake Louise (CAN) Sjezd
26. listopadu 2022 Lake Louise (CAN) Super-G
27. listopadu 2022 Lake Louise (CAN) Super-G
2. prosince 2022 Beaver Creek (USA) Super-G
3. prosince 2022 Beaver Creek (USA) Sjezd
4. prosince 2022 Beaver Creek (USA) Sjezd
10. prosince 2022 Val d’Isère  (FRA) Obří slalom
11. prosince 2022 Val d’Isère  (FRA) Slalom
16. prosince 2022 Gröden  (ITA) Super-G
17. prosince 2022 Gröden  (ITA) Sjezd
18. prosince 2022 Alta Badia  (ITA) Obří slalom
19. prosince 2022 Alta Badia  (ITA) Obří slalom
22. prosince 2022 Madonna di Campiglio (ITA) Slalom
28. prosince 2022 Bormio  (ITA) Sjezd
29. prosince 2022 Bormio  (ITA) Super-G
4. ledna 2023 Garmisch  (GER) Slalom
7. ledna 2023 Adelboden  (SUI) Obří slalom
8. ledna 2023 Adelboden  (SUI) Slalom
13. ledna 2023 Wengen (SUI) Super-G
14. ledna 2023 Wengen (SUI) Sjezd
15. ledna 2023 Wengen (SUI) Slalom
20. ledna 2023 Kitzbühel  (AUT) Sjezd
21. ledna 2023 Kitzbühel  (AUT) Sjezd
22. ledna 2023 Kitzbühel  (AUT) Slalom
24. ledna 2023 Schladming  (AUT) Slalom
28. ledna 2023 Garmisch  (GER) Sjezd
29. ledna 2023 Garmisch  (GER) Obří slalom
4. února 2023 Chamonix (FRA) Slalom
7. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Kombinovaný
9. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Super-G
12. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Sjezd
14. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Paralelní
15. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Paralelní tým
17. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Obří slalom
19. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Slalom
25. února 2023 Palisades Tahoe (USA) Obří slalom
26. února 2023 Palisades Tahoe (USA) Slalom
3. března 2023 Aspen (USA) Sjezd
4. března 2023 Aspen (USA) Sjezd
5. března 2023 Aspen (USA) Super-G
11. března 2023 Kranjska Gora  (SLO) Obří slalom
12. března 2023 Kranjska Gora  (SLO) Obří slalom
15. března 2023 Soldeu (A) Sjezd
16. března 2023 Soldeu (A) Super-G
17. března 2023 Soldeu (A) Paralelní tým
18. března 2023 Soldeu (A) Obří slalom
19. března 2023 Soldeu (A) Slalom
datum Místo Disciplína
Ženy 22. října 2022 Sölden  (AUT) Obří slalom
5. listopadu 2022 Zermatt/Cervinia (SUI) Sjezd
6. listopadu 2022 Zermatt/Cervinia (SUI) Sjezd
12. listopadu 2022 Lech Zürs  (AUT) Paralelní
19. listopadu 2022 levi  (FIN) Slalom
20. listopadu 2022 levi  (FIN) Slalom
26. listopadu 2022 Killington (USA) Obří slalom
27. listopadu 2022 Killington (USA) Slalom
2. prosince 2022 Lake Louise (CAN) Sjezd
3. prosince 2022 Lake Louise (CAN) Sjezd
4. prosince 2022 Lake Louise (CAN) Super-G
10. prosince 2022 Sestriere (ITA) Obří slalom
11. prosince 2022 Sestriere (ITA) Slalom
16. prosince 2022 Svatý Mořic  (SUI) Sjezd
17. prosince 2022 Svatý Mořic  (SUI) Sjezd
18. prosince 2022 Svatý Mořic  (SUI) Super-G
28. prosince 2022 Semmering (AUT) Obří slalom
29. prosince 2022 Semmering (AUT) Slalom
4. ledna 2023 Záhřeb  (CRO) Slalom
5. ledna 2023 Záhřeb  (CRO) Slalom
7. ledna 2023 Kranjska Gora  (SLO) Obří slalom
8. ledna 2023 Kranjska Gora  (SLO) Obří slalom
10. ledna 2023 Flachau (AUT) Slalom
14. ledna 2023 Svatý Anton (AUT) Sjezd
15. ledna 2023 Svatý Anton (AUT) Super-G
20. ledna 2023 Cortina d’Ampezzo (ITA) Super-G
21. ledna 2023 Cortina d’Ampezzo (ITA) Sjezd
22. ledna 2023 Cortina d’Ampezzo (ITA) Super-G
24. ledna 2023 Kronplatz (ITA) Obří slalom
28. ledna 2023 Špindlerův Mlýn (CZE) Obří slalom
29. ledna 2023 Špindlerův Mlýn (CZE) Slalom
6. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Kombinovaný
8. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Super-G
11. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Sjezd
14. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Paralelní
15. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Paralelní tým
16. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Obří slalom
18. února 2023 Mistrovství světa v Courchevel/Méribel (FRA) Slalom
25. února 2023 Crans Montana (SUI) Sjezd
26. února 2023 Crans Montana (SUI) Super-G
3. března 2023 Kvitfjell (NOR) Super-G
4. března 2023 Kvitfjell (NOR) Sjezd
5. března 2023 Kvitfjell (NOR) Super-G
10. března 2023 Åre (SWE) Obří slalom
11. března 2023 Åre (SWE) Slalom
15. března 2023 Soldeu (A) Sjezd
16. března 2023 Soldeu (A) Super-G
17. března 2023 Soldeu (A) Paralelní tým
18. března 2023 Soldeu (A) Slalom
19. března 2023 Soldeu (A) Obří slalom

Program SP v alpském lyžování 2019/20 – ženy

26. 10. 2019 10:00 Obří slalom Sölden (Rakousko)
23. 11. 2019 10:15 Slalom Levi (Finsko)
30. 11. 2019 15:45 Obří slalom Killington (USA)
1. 12. 2019 15:45 Slalom Killington (USA)
6. 12. 2019 20:30 Sjezd Lake Louise (USA)
7. 12. 2019 20:30 Sjezd Lake Louise (USA)
8. 12. 2019 19:00 Super G Lake Louise (USA)
14. 12. 2019 10:30 Super G Svatý Mořic (Švýcarsko)
15. 12. 2019 13:30 Paralelní slalom Svatý Mořic (Švýcarsko)
17. 12. 2019 10:30 Obří slalom Courchevel (Francie)
21. 12. 2019 10:30 Sjezd Val d’Isere (Francie)
22. 12. 2019 11:00 Kombinace (Super G + slalom) Val d’Isere (Francie)
28. 12. 2019 10:15 Obří slalom Lienz (Rakousko)
29. 12. 2019 10:00 Slalom Lienz (Rakousko)
4. 1. 2020 13:00 Slalom Záhřeb (Chorvatsko)
11. 1. 2020 11:45 Sjezd Altenmarkt-Zauchensee (Rakousko)
12. 1. 2020 9:15 Kombinace (Super G + slalom) Altenmarkt-Zauchensee (Rakousko)
14. 1. 2020 18:00 Slalom Flachau (Rakousko)
18. 1. 2020 11:00 Obří slalom Sestriere (Itálie)
19. 1. 2020 11:45 Paralelní obří slalom Sestriere (Itálie)
25. 1. 2020 9:45 Sjezd Bansko (Bulharsko)
26. 1. 2020 9:15 Super G Bansko (Bulharsko)
1. 2. 2020 9:30 Sjezd Roza Chutor (Rusko)
2. 2. 2020 9.00 Super G Roza Chutor (Rusko)
8. 2. 2020 11:30 Sjezd Garmisch Partenkirchen (Německo)
9. 2. 2020 11:15 Super G Garmisch Partenkirchen (Německo)
15. 2. 2020 10:00 Obří slalom Maribor (Slovinsko)
16. 2. 2020 10:15 Slalom Maribor (Slovinsko)
22. 2. 2020 10:30 Sjezd Crans Montana (Švýcarsko)
23. 2. 2020 10:30 Kombinace (Super G + slalom) Crans Montana (Švýcarsko)
29. 2. 2020 10:30 Sjezd La Thuile (Itálie)
1. 3. 2020 11:15 Kombinace (Super G + slalom) La Thuile (Itálie)
7. 3. 2020 9:30 Obří slalom Ofterschwang (Německo)
8. 3. 2020 9:30 Slalom Ofterschwang (Německo)
12. 3. 2020 14:00 Paralelní slalom Are (Švédsko)
13. 3. 2020 14:00 Obří slalom Are (Švédsko)
14. 3. 2020 10:30 Slalom Are (Švédsko)

Program SP v alpském lyžování 2019/20 – muži

Den Čas Disciplína Destinace
27. 10. 2019 10:00 Obří slalom Sölden (Rakousko)
24. 11. 2019 10:15 Slalom Levi (Finsko)
30. 11. 2019 20:15 Sjezd Lake Louise (USA)
1. 12. 2019 20:15 Super G Lake Louise (USA)
6. 12. 2019 18:45 Super G Beaver Creek (USA)
7. 12. 2019 19:00 Sjezd Beaver Creek (USA)
8. 12. 2019 17:45 Obří slalom Beaver Creek (USA)
14. 12. 2019 9:30 Obří slalom Val d’Isere (Francie)
15. 12. 2019 9:30 Slalom Val d’Isere (Francie)
20. 12. 2019 11:45 Super G Val Gardena (Itálie)
21. 12. 2019 11:45 Sjezd Val Gardena (Itálie)
22. 12. 2019 10:00 Obří slalom Alta Badia (Itálie)
23. 12. 2019 18:15 Paralelní obří slalom Alta Badia (Itálie)
28. 12. 2019 11:30 Sjezd Bormio (Itálie)
29. 12. 2019 11:00 Kombinace (Super G + slalom) Bormio (Itálie)
5. 1. 2020 14:15 Slalom Záhřeb (Chorvatsko)
8. 1. 2020 17:45 Slalom Madonna di Campiglio (Itálie)
11. 1. 2020 10:30 Obří slalom Adelboden (Švýcarsko)
12. 1. 2020 10:30 Slalom Adelboden (Švýcarsko)
17. 1. 2020 10:30 Kombinace (Sjezd + slalom) Wengen (Švýcarsko)
18. 1. 2020 12:30 Sjezd Wengen (Švýcarsko)
19. 1. 2020 10:15 Slalom Wengen (Švýcarsko)
24. 1. 2020 11:30 Super G Kitzbühel (Rakousko)
25. 1. 2020 11:30 Sjezd Kitzbühel (Rakousko)
26. 1. 2020 10:30 Slalom Kitzbühel (Rakousko)
28. 1. 2020 17:45 Slalom Schladming (Rakousko)
1. 2. 2020 11:30 Sjezd Garmisch Partenkirchen (Německo)
2. 2. 2020 10:30 Slalom Garmisch Partenkirchen (Německo)
8. 2. 2020 10:00 Slalom Chamonix (Francie)
9. 2. 2020 9:30 Paralelní lalom Chamonix (Francie)
15. 2. 2020 4:00 Sjezd Yanqing (Čína)
16. 2. 2020 4:00 Super G Yanqing (Čína)
22. 2. 2020 2:00 Obří slalom Naeba (Japonsko)
23. 2. 2020 2:00 Slalom Naeba (Japonsko)
29. 2. 2020 12:30 Super G Hinterstoder (Rakousko)
1. 3. 2020 9:45 Kombinace (Super G + slalom) Hinterstoder (Rakousko)
7. 3. 2020 11:00 Sjezd Kvitfjell (Norsko)
8. 3. 2020 10:30 Super G Kvitfjell (Norsko)
14. 3. 2020 9:30 Obří slalom Kranjska Gora (Slovinsko)
15. 3. 2020 9:30 Slalom Kranjska Gora (Slovinsko)

Program finále SP 2019/2020 v Cortině d Ampezzo

18. 3. 2020 9:30 Sjezd muži
11:00 Sjezd ženy
19.3. 2020 10:00 Super G ženy
11:30 Super G muži
20. 3. 2020 11:45 Týmová soutěž
21. 3. 2020 9:00 / 12:15 Obří slalom muži
10:30 / 13:30 Slalom ženy
22. 3. 2020 9:00 / 12:15 Obří slalom ženy
10:30 / 13:30 Slalom muži

Program Ester Ledecké

SP v alpském lyžování – LAKE LOUISE

6. prosince – sjezd
7. prosince – sjezd
8. prosince – super-G

SP v alpském lyžování – SVATÝ MOŘIC

14. prosince – super-G
15. prosince – paralelní slalom

SP v alpském lyžování – VAL D´ISERE

21. prosince – sjezd
22. prosince – alpská kombinace

SP v alpském lyžování – ALTENMARKT-ZAUCHENSEE

11. ledna – sjezd
12. ledna – alpská kombinace

SP v alpském lyžování – Bansko

25. ledna – sjezd
26. ledna – super-G

SP v alpském lyžování – ROZA CHUTOR

1. února – sjezd
2. února – super-G

SP v alpském lyžování – GARMISCH PARTENKIRCHEN

8. února – sjezd
9. února – super-G

SP v alpském lyžování – CRANS MONTANA

22. února – sjezd
23. února – alpská kombinace

SP v alpském lyžování – LA THUILE

29. února – sjezd
1. března – alpská kombinace

Finále SP v alpském lyžování – CORTINA D’AMPEZZO

18. března – sjezd
19. března – super-G

Celkoví vítězové – velký křišťálový glóbus

Article Categories:
Program · Zimní Sporty