Čvn 19, 2019
206 Views

Biatlon Světový pohár program 2019/2020

Written by

Biatlon Světový pohár program 2019/2020

Biatlonová  sezóna začne 30. listopadu . Světový pohár zavítá  začátkem března  do Nového Města na Moravě . Vrcholem biatlonové  sezóny bude únorové mistrovství světa v italské Anterselvě.

 

Östersund: 30. listopadu – 8. prosince

Sobota 30. listopadu:
Smíšená štafeta dvojic – 13.10
Smíšená štafeta – 15.00

Neděle 1. prosince:
Sprint mužů – 12.30
Sprint žen – 15.30

Středa 4. prosince:
Vytrvalostní závod mužů – 16.20

Čtvrtek 5. prosince:
Vytrvalostní závod žen – 16.20

Sobota 7. prosince:
Štafeta mužů – 17.30

Neděle 8. prosince:
Štafeta žen – 15.30

Hochfilzen: 13. – 15. prosince

Pátek 13. prosince:
Sprint žen – 11.30
Sprint mužů – 14.20

Sobota 14. prosince:
Štafeta žen – 11.30
Stíhací závod mužů – 14.55

Neděle 15. prosince:
Stíhací závod žen – 12.00
Štafeta mužů – 14.00

Annecy: 19. – 22. prosince

Čtvrtek 19. prosince:
Sprint mužů – 14.15

Pátek 20. prosince:
Sprint žen – 14.15

Sobota 21. prosince:
Stíhací závod mužů – 13.00
Stíhací závod žen – 15.00

Neděle 22. prosince:
Hromadný závod mužů – 12.10
Hromadný závod žen – 14.15

Oberhof: 9. – 12. ledna

Čtvrtek 9. ledna:
Sprint žen – 14.30

Pátek 10. ledna:
Sprint mužů – 14.30

Sobota 11. ledna:
Štafeta žen – 12.00
Štafeta mužů – 14.15

Neděle 12. ledna:
Hromadný závod žen – 12.45
Hromadný závod mužů – 14.30

Ruhpolding: 15. – 19. ledna

Středa 15. ledna:
Sprint žen – 14.30

Čtvrtek 16. ledna:
Sprint mužů – 14.30

Pátek 17. ledna:
Štafeta žen – 14.30

Sobota 18. ledna:
Štafeta mužů – 14.15

Neděle 19. ledna:
Stíhací závod žen – 12.15
Stíhací závod mužů – 14.30

Pokljuka: 23. – 26. ledna

Čtvrtek 23. ledna:
Vytrvalostní závod mužů – 14.15

Pátek 24. ledna:
Vytrvalostní závod žen – 14.15

Sobota 25. ledna:
Smíšená štafeta dvojic – 13.15
Smíšená štafeta – 15.00

Neděle 26. ledna:
Hromadný závod mužů – 12.15
Hromadný závod žen – 15.00

MS v Biatlonu  Anterselva: 13. – 23. února

Čtvrtek 13. února:
Smíšená štafeta – 14.45

Pátek 14. února:
Sprint žen – 14.45

Sobota 15. února:
Sprint mužů – 14.45

Neděle 16. února:
Stíhací závod žen – 13.00
Stíhací závod mužů – 15.15

Úterý 18. února:
Vytrvalostní závod žen – 14.15

Středa 19. února:
Vytrvalostní závod mužů – 14.15

Čtvrtek 20. února:
Smíšená štafeta dvojic – 15.15

Sobota 22. února:
Štafeta žen – 11.45
Štafeta mužů – 14.45

Neděle 23. února:
Hromadný závod žen – 12.45
Hromadný závod mužů – 15.20

 

Nové Město na Moravě: 5. – 8. března

Čtvrtek 5. března:
Sprint žen – 17.45

Pátek 6. března:
Sprint mužů – 17.30

Sobota 7. března:
Štafeta žen – 14.00
Štafeta mužů – 17.00

Neděle 8. března:
Hromadný závod žen – 11.45
Hromadný závod mužů – 13.45

Kontiolahti: 12. – 15. března

Čtvrtek 12. března:
Sprint mužů – 17.30

Pátek 13. března:
Sprint žen – 17.30

Sobota 14. března:
Stíhací závod mužů – 13.45
Stíhací závod žen – 15.45

Neděle 15. března:
Smíšená štafeta dvojic – 13.15
Smíšená štafeta – 15.15

Holmenkollen: 20. – 22. března

Pátek 20. března:
Sprint žen – 13.15
Sprint mužů – 16.45

Sobota 21. března:
Stíhací závod žen – 12.45
Stíhací závod mužů – 14.30

Neděle 22. března:
Hromadný závod žen – 14.00
Hromadný závod mužů – 15.45

Article Categories:
Biatlon · Program