Říj 23, 2019
835 Views

Oktagon PRIME 4 program online

Written by

Oktagon Prime je turnaj smíšených bojových umění, kterou zastřešuje nejlepší organizace MMA v Čechách a na Slovensku Oktagon MMA.

Oktagon Prime 4 , který se uskuteční v Košicích  25. 04. 2020 18:00 v Crow Aréně

HLAVNÍ KARTA

👊👊Oktagon živě na TV Tipsport!👊👊

Jak a kde sledovat Oktagon Prime  live?

Oktagon Prime můžete sledovat tento event přes Pay-per-view. Sledujte Oktagon PRIME  prostřednictvím pay per view live stream za poplatek 6,99 € a můžete sledovat napínavé zápasy  .

Více informacích získáte na oficiálních stránkách Oktagonu zde

👊Oktagon MMA👊

👊 MMA aktuální výsledky👊

Kompletní výsledky Oktagon PRIME 3

 

Miroslav Štrbák – Mateusz Legierski 
Vítěz: Legierski – 2: 1 na body (po 5. kolech)

Ľudovít KLEIN – Lukasz SAJEWSKI
Vítěz: Klein – KO (v 1. kole)

Gábor BORÁDOS   – Mauricio REIS
Vítěz: Borádos – TKO (v 3. kole, rozhodnutí doktora)

Vojta Barborík – Elison GONCALVES
Vítěz: Barborík – Submise / Rear Naked Choke (v 1. kole)

Lucia Krajčovič – Michaela DOSTÁLOVÁ
Vítěz: Dostálová – Submise (v 1. kole)

Miroslav BROŽ – Igor Danis
Vítěz: Brož – Vítěz: Dostálová – Submise (v 1. kole)

Lukáš DVOŘÁK – Pavel LANGER
Vítěz: Langer – Submise / Rear Naked Choke (v 2. kole)

Eva Borodáčova – Ivy Haskovo 
Vítěz: Hašková – KO (v 1. kole)

František FODOR – Aziz DAULIATOV
Vítěz: Fodor – KO (v 2. kole)

Leo Brichta – Daniel Hodorov
Vítěz: Brichta – TKO (v 3. kole)

Michal KONRÁD – Jakub Tichota
Vítěz: Tichota – Submise / Rear Naked Choke (v 3. kole)

Martin HORNÍK – Marek kvasnice
Vítěz: Kvasnica – Submise / Rear Naked Choke (v 3. kole)

Jozef JALOVIAR – Robin FOŠUM
Vítěz: Jaloviar – TKO (v 3. kole)

Kompletní výsledky Oktagon PRIME 2 Košice

Máté Kertész porazil Jozef Wittner – TKO (údery) 1. kolo

Miroslav Štrbák porazil Max Lima – jednomyslné rozhodnutí, 3: 0 na body

Václav Mikulášek porazil Branislav Zuza k – TKO (údery) 1. kolo

Tomáš Le Sy porazil Denis Tripšanský – KO (vysoký kop) 2. kolo

František Fodor porazil Samuel Daňko – TKO (údery) 3. kolo

Predzápasy (Pátek, 17:15 – Oktagon PPV)
Dyk porazil Šutka – vícehlasé rozhodnutí, 2: 1 na body

Kalašnikov porazil Sokolovský – jednomyslné rozhodnutí, na body

Majerník porazil Engel – Submise (rear-naked choke) 2. kolo

Dauliatov porazil Mucha – Submise (rear-naked choke) 2. kolo

Viszlai porazil Hulla – KO, 2. kolo

Article Categories:
Program · UfC