Čvn 26, 2019
217 Views

Mistrovství světa v basketbalu 2023 program

Written by

Mistrovství světa basketbalistů míří poprvé v historii do Číny, hostit ho bude osm měst. Turnaj odstartuje 31. srpna a vyvrcholí finálovým soubojem 15. září v pekingské Cadillac Areně.

MS v basketu  2019 Čína skupiny

Skupina A (Peking): Pobřeží slonoviny, Polsko, Venezuela, Čína.

Skupina B (Wu-chan): Rusko, Argentina, Korea, Nigérie.

Skupina C (Kuang-čou): Španělsko, Írán, Portoriko, Tunisko.

Skupina D (Fo-šan): Angola, Filipíny, Itálie, Srbsko.

Skupina E (Šanghaj): Turecko, Česko, USA, Japonsko.

Skupina F (Nan-ťing): Řecko, Nový Zéland, Brazílie, Černá Hora.

Skupina G (Šen-čen): Dominikánská republika, Německo, Francie, Jordánsko.

Skupina H (Tung-kuan): Kanada, Senegal, Litva, Austrálie.

 

Z osmi čtyřčlenných základních skupin postoupí dva nejlepší do osmifinálových skupin, rovněž čtyřčlenných. Na méně úspěšné výběry čekají souboje o konečné umístění.

První a druhý celek z každé osmifinálové skupiny následně vytvoří nejlepší osmičku účastníků play off na jeden vítězný zápas.

VÝSLEDKY Mistrovství světa v basketbalu 2019

31. srpna
Skupina A (Peking)
Polsko – Venezuela 80:69 (22:24, 44:36, 60:51)
Čína – Pobřeží slonoviny 70:55 (14:16, 29:29, 51:41)

Skupina B (Fo-šan)
Rusko – Nigérie 82:77 (18:13, 40:35, 58:58)
Argentina – Korea 95:69 (22:11, 43:28, 71:44)

Skupina C (Kuang-čou)
Portoriko – Írán 83:81 (16:30, 31:49, 51:65)
Španělsko – Tunisko 101:62 (16:17, 42:39, 72:47)

Skupina D (Wu-chan)
Srbsko – Angola 105:59 (29:20, 50:32, 78:47)
Itálie – Filipíny 108:62 (37:8, 62:24, 85:39)

1. září
Skupina E (Šanghaj)
Turecko – Japonsko 86:67 (28:12, 47:35, 67:49)
USA – Česko 88:67 (17:14, 43:29, 66:48)

Skupina F (Nan-ťing)
Brazílie – Nový Zéland 102:94 (21:20, 50:50, 78:62)
Řecko – Černá Hora 85:60 (17:9, 42:16, 63:38)

Skupina G (Šen-čen)
Dominikánská republika – Jordánsko 80:76 (22:17, 47:36, 61:53)
Francie – Německo 78:74 (16:4, 36:20, 59:50)

Skupina H (Tung-kuan)
Austrálie – Kanada 108:92 (29:20, 52:40, 76:77)
Litva – Senegal 101:47 (27:10, 48:21, 77:33)

2. září
Skupina A (Peking)
Venezuela – Pobřeží slonoviny 87:71 (26:17, 49:32, 73:56)
Polsko – Čína 79:76 po prodl. (15:25, 39:35, 57:54, 72:72).

Skupina B (Fo-šan)
Argentina – Nigérie 91:84 (28:17, 43:43, 72:61)
Rusko – Korea 87:73 (27:18, 40:37, 63:49)

Skupina C (Kuang-čou)
Tunisko – Írán 79:67 (29:19, 44:35, 59:48)
Španělsko – Portoriko 73:63 (17:21, 36:35, 57:45)

Skupina D (Wu-chan)
Itálie – Angola 92:61 (25:11, 44:21, 70:42)
Srbsko – Filipíny 126:67 (28:13, 62:35, 99:48)

3. září
Skupina E (Šanghaj)
Česko – Japonsko 89:76 (18:18, 45:40, 64:55)
USA – Turecko 93:92 po prodl. (26:21, 47:42, 65:61, 81:81)

Skupina F (Nan-ťing)
Černá Hora – Nový Zéland 83:93 (26:31, 44:53, 65:66)
Brazílie – Řecko 79:78 (15:19, 30:40, 56:53).

Skupina G (Šen-čen)
Německo – Dominikánská republika 68:70 (21:16, 39:37, 52:55)
Francie -Jordánsko 103:64 (25:18, 50:33, 78:50)

Skupina H (Tung-kuan)
Austrálie – Senegal 81:68 (18:16, 36:33, 60:50)
Litva – Kanada 92:69 (24:14, 46:36, 70:54)

4. září
Skupina A (Peking)
Polsko – Pobřeží slonoviny 80:63 (20:24, 36:32, 55:49)
Venezuela – Čína 72:59 (18:10, 33:23, 51:41)

Skupina B (Fo-šan)
Nigérie – Korea 108:66 (17:15, 49:31, 79:50)
Argentina – Rusko 69:61 (12:17, 39:33, 53:40)

Skupina C (Kuang-čou)
Portoriko – Tunisko 67:64 (19:18, 38:32, 52:55)
Španělsko – Írán 73:65 (18:21, 33:31, 52:53)

Skupina D (Wu-chan)
Angola – Filipíny 84:81 po prodl. (21:20, 38:34, 56:46, 73:73)
Srbsko – Itálie 92:77 (28:23, 50:42, 70:57)

5. září
Skupina E (Šanghaj)
Česko – Turecko 91:76 (22:16, 43:35, 66:60)
USA – Japonsko 98:45 (23:9, 56:23, 84:31)
Skupina F (Nan-ťing)
Brazílie – Černá Hora 84:73 (19:20, 43:38, 66:54)
Řecko – Nový Zéland 103:97 (28:19, 51:44, 71:66)

Skupina G (Šen-čen)
Německo – Jordánsko 96:62 (28:17, 48:36, 66:49)
Francie – Dominikánská republika 90:56 (18:8, 43:21, 68:40)

Skupina H (Tung-kuan)
Kanada – Senegal 82:60 (11:22, 33:32, 59:46)
Austrálie – Litva 87:82 (27:19, 52:41, 68:60)

OSMIFINÁLOVÉ SKUPINY

Skupina I (skupiny A+B), Fo-šan
6. září
Polsko – Rusko 79:74 (16:22, 34:40, 53:57)
Argentina – Venezuela 87:67 (17:12, 38:25, 63:47)

Skupina J (skupiny C+D), Wu-chan
6. září
Srbsko – Portoriko 90:47 (23:14, 49:26, 71:39)
Španělsko – Itálie 67:60 (18:18, 30:31, 50:48)

Skupina K (skupiny E+F), Šen-čen
7. září
Česko – Brazílie 93:71 (20:16, 45:32, 65:46)
USA – Řecko 69:53 (19:17, 38:25, 54:37)

Skupina L (skupiny G+H), Nan-ťing
7. září
Austrálie – Dominikánská republika 82:76 (24:19, 40:38, 57:52)
Francie – Litva 78:75 (26:14, 50:40, 65:54)

Skupina I (skupiny A+B), Fo-šan
8. září
Rusko – Venezuela 69:60 (13:10, 27:27, 48:42)
Argentina – Polsko 91:65 (20:14, 42:27, 70:41)

Skupina J (skupiny C+D), Wu-chan
8. září
Itálie – Portoriko 94:89 po prodl. (13:24, 26:46, 50:64, 83:83)
Španělsko – Srbsko 81:69 (13:20, 45:37, 67:56)

Skupina L (skupiny G+H), Nan-ťing
9. září
Litva – Dominikánská republika 74:55 (19:14, 38:24, 52:39)
Austrálie – Francie 100:98 (23:24, 46:46, 71:75)

Skupina K (skupiny E+F), Šen-čen
9. září
Řecko – Česko 84:77 (18:12, 32:33, 57:49)
USA – Brazílie 89:73 (21:18, 43:39, 67:56)

BOJE O UMÍSTĚNÍ (17. až 32. místo)

Skupina M (skupiny A+B), Kuang-čou
6. září
Nigérie – Pobřeží slonoviny 83:66 (24:18, 37:35, 63:46)
Čína – Korea 77:73 (19:18, 35:32, 56:47)

8. září
Korea – Pobřeží slonoviny 80:71 (18:14, 50:30, 66:47)
Nigérie – Čína 86:73 (19:21, 35:31, 60:51)

Skupina N (skupiny C+D), Peking
6. září
Írán – Angola 72:61 (19:17, 28:29, 48:45)
Tunisko – Filipíny 86:67 (27:10, 46:24, 67:39)

8. září
Tunisko – Angola 86:84 (31:20, 52:37, 67:65)
Írán – Filipíny 95:75 (30:24, 48:34, 75:50)

Skupina O (skupiny E+F), Tung-kuan
7. září
Nový Zéland – Japonsko 111:81 (29:29, 55:39, 82:61)
Turecko – Černá Hora 79:74 (16:26, 32:37, 49:58)

9. září
Černá Hora – Japonsko 80:65 (26:16, 40:33, 61:51)
Nový Zéland – Turecko 102:101 (26:31, 50:53, 74:77)

Skupina P (skupiny G+H), Šanghaj
7. září
Kanada – Jordánsko 126:71 (31:13, 63:35, 99:50)
Německo – Senegal 89:78 (14:11, 36:37, 66:60)

9. září
Jordánsko – Senegal 79:77 (22:16, 35:36, 55:56)
Německo – Kanada 82:76 (17:12, 36:33, 56:56)

ČTVRTFINÁLE
10. září
Argentina – Srbsko 97:87 (25:23, 54:49, 68:67)
Španělsko – Polsko 90:78 (22:18, 46:41, 67:58)

11. září
USA – Francie 79:89 (18:18, 39:45, 66:63)
Austrálie – Česko 82:70 (17:17, 33:30, 63:48)

SEMIFINÁLE
13. záři
Španělsko – Austrálie 95:88 po druhém prodloužení (19:21, 32:37, 51:55, 71:71 – 80:80)
Argentina – Francie 80:66 (21:18, 39:32, 60:48)

O PÁTÉ AŽ OSMÉ MÍSTO
12. září
Srbsko – USA 94:89 (32:7, 44:40, 71:68)
Česko – Polsko 94:84 (23:23, 43:35, 64:63)

O SEDMÉ MÍSTO
14. září (Peking)
USA – Polsko 87:74 (28:14, 47:30, 63:55)

O PÁTÉ MÍSTO
14. září (Peking)
Srbsko – Česko 90:81 (20:20, 41:50, 69:62)

O TŘETÍ MÍSTO
15. září (Peking)
Francie – Austrálie 67:59 (11:16, 21:30, 42:46)

FINÁLE
15. září (Peking)
Španělsko – Argentina 95:75 (23:14, 43:31, 47:66)

Basketbal program  – Mistrovství světa mužů 2019

Čtvrtfinálový program Ms v basketbalu:

Úterý 10. září:

13:00 (Tung-kuan): Argentina – Srbsko,

15:00 (Šanghaj): Španělsko – Polsko.

Středa 11. září:

13:00 (Tung-kuan): USA – Francie,

15:00 (Šanghaj): Austrálie – Česká republika.

 

PROGRAM ZÁKLADNÍCH SKUPIN
(časy budou upřesněny)

31. srpna
Skupina A (Peking)
Pobřeží slonoviny – Čína
Polsko – Venezuela

Skupina B (Fo-šan)
Argentina – Jižní Korea
Rusko – Nigérie

Skupina C (Kuang-čou)
Írán – Portoriko
Španělsko – Tunisko

Skupina D (Wu-chan)
Filipíny – Itálie
Angola – Srbsko

1. září
Skupina E (Šanghaj)
Česko – USA
Turecko – Japonsko

Skupina F (Nan-ťing)
Nový Zéland – Brazílie
Řecko – Černá Hora

Skupina G (Šen-čen)
Francie – Německo
Dominikánská republika – Jordánsko

Skupina H (Tung-kuan)
Senegal – Litva
Kanada – Austrálie

2. září
Skupina A (Peking)
Čína – Polsko
Venezuela – Pobřeží slonoviny

Skupina B (Fo-šan)
Nigérie – Argentina
Jižní Korea – Rusko

Skupina C (Kuang-čou)
Tunisko – Írán
Portoriko – Španělsko

Skupina D (Wu-chan)
Srbsko – Filipíny
Itálie – Angola

3. září
Skupina E (Šanghaj)
Japonsko – Česko
USA – Turecko

Skupina F (Nan-ťing)
Černá Hora – Nový Zéland
Brazílie – Řecko

Skupina G (Šen-čen)
Jordánsko – Francie
Německo – Dominikánská republika

Skupina H (Tung-kuan)
Litva – Kanada
Austrálie – Senegal

4. září
Skupina A (Peking)
Pobřeží slonoviny – Polsko
Venezuela – Čína

Skupina B (Fo-šan)
Jižní Korea – Nigérie
Rusko – Argentina

Skupina C (Kuang-čou)
Portoriko – Tunisko
Španělsko – Írán

Skupina D (Wu-chan)
Itálie – Srbsko
Angola – Filipíny

5. září
Skupina E (Šanghaj)
USA – Japonsko
Turecko – Česko

Skupina F (Nan-ťing)
Brazílie – Černá Hora
Řecko – Nový Zéland

Skupina G (Šen-čen)
Německo – Jordánsko
Dominikánská republika – Francie

Skupina H (Tung-kuan)
Kanada – Senegal
Litva – Austrálie

NÁSLEDUJÍCÍ PROGRAM

Osmifinálové skupiny

Skupina I (skupiny A+B), Fo-šan
od 6. září

Skupina J (skupiny C+D), Wu-chan
od 6. září

Skupina K (skupiny E+F), Šen-čen
od 7. září

Skupina L (skupiny G+H), Nan-ťing
od 7. září

BOJE O UMÍSTĚNÍ (17. až 32. místo)

Skupina M (skupiny A+B), Kuang-čou
od 6. září

Skupina N (skupiny C+D), Peking
od 6. září

Skupina O (skupiny E+F), Tung-kuan
od 7. září

Skupina P (skupiny G+H), Šanghaj
od 7. září

ČTVRTFINÁLE
10. září dva zápasy (Tung-kuan a Šanghaj)
11. září dva zápasy (Tung-kuan a Šanghaj)

SEMIFINÁLE
13. záři (Peking)

O TŘETÍ MÍSTO
15. září (Peking)

FINÁLE
15. září (Peking)

 Mistrovství světa  2019  v basketbalu živě

 

 

Article Categories:
Basketbal · Program