Hokej Live stream


Lední hokej je nesmírně populární sport v mnoha částech světa, Nejslavnější liga je americko-kanadská  NHL . Je zde také několik špičkových evropských lig, jako je Kontinental Hockey League.

Mnoho fanoušků rádi sleduje živé vysílání nejlepších lig pravidelně, přičemž provozovatelé online sázek získali právo vysílat ty nejlepší ligy, jako jsou NHL, KHL, SHL, DEL a RSL.

Je to jednoduchý případ, že máte zaregistrovaný sázkový účet u operátora, jako je Tipsport Tv, a to vám umožní přístup k tisícům sportovních událostí každý měsíc, včetně nejpopulárnějších hokejových zápasů ze Severní Ameriky a Evropy.

Sledujte online NHL

NHL nebo National Hockey League byla založena již více než 100 let a zahrnuje týmy z USA a Kanady, přičemž asi třicet týmů hrají o neslavnější pohár  Stanley Cup.

Pokud máte online sázkový účet u předního operátora, můžete sledovat běžnou sezónu a zápasy play-off Stanley Cupu.

Jakmile budete mít financovaný sázkový účet, měli byste být schopni sledovat živé vysílání NHL a získat kvalitní zápasy této ligy  .

🏒Hokej výsledky  🏒Hokej online 🏒Hokej živě

Živé vysílání KHL

Kontinentální hokejová liga je mezinárodní soutěž, která zahrnuje hlavně týmy z Ruska, ale jsou zde také zástupci z Běloruska, Finska, Číny, Kazachstánu, Lotyšska .

Mezi nejvýznamnější týmy posledních let patří SKA Petrohrad, Metallurg Magnitogorsk a Dynamo Moskva, přičemž týmy KHL soutěží o Gagarinuv pohár .

K dispozici je dvacet sedm týmů a padesát šest her KHL, které jsou vysílány živě a je to fantastický způsob, jak sledovat akci KHL a být schopen vsadit na nejnovější kurzy, pokud se tak rozhodnete.

Švédská SHL

Švédská hokejová liga funguje od roku 1975 a SHL má čtrnáct týmů a patří mezi nejsilnější soutěže na světě, kdy týmy z této skandinávské země soupeří proti sobě.

Nejlepších šest týmů prochází do čtvrtfinále, zatímco týmy mezi sedmým a desátým mají šanci vydělat také posledních osm prostřednictvím posledních šestnácti play-off, s tím, že dva dolní týmy jsou v play off play off.

Pokud chcete sledovat SHL, pak několik sázkových kanceláří, jako je náš doporučený operátor Tipsport Tv, má právo ukázat tuto populární ligu.

Sledujte hokejovou Ligu Mistrů  online

Liga mistrů hokeje je také známá jako CHL a je to přední evropská soutěž, pokud jde o lední hokej, přičemž třicet dva týmů napříč třinácti zeměmi soutěží o to, kdo bude korunován na krále Evropy.

Během sezóny je vysíláno 125 CHL zápasů živě a je zde možnost sledovat tuto fantastickou soutěž, přičemž skupinové jeviště pak prochází do vyřazovací fáze.

Německý DEL Live Hockey Live Streaming

Deutsche Eishockey Liga je také známá jako DEL a zahrnuje čtrnáct týmů. Toto je nejlepší německá liga a Německo je zemí, kde je tento sport nesmírně populární.

Sezóna trvá od září do dubna, 364 her se odehrává v tomto období a Tipsport Tv je doporučeným bookmakerem, kde můžete sledovat online pokrytí DEL. Hry se konají pravidelně a je skvělé si užít živý přenos německého ledního hokeje a sázet na kurzy In-Play.

Švýcarská národní liga

Národní liga je také známá jako NL a je to nejvyšší úroveň švýcarského ligového systému, přičemž tato země představuje SC Bern, který si může nárokovat, že je nejlépe podporovaným klubem v Evropě.

Ve Švýcarské národní lize je dvanáct týmů, s Tipsport Tv, kteří mají práva na zápasy, jako jsou SC Bern, HC Davos a ZSC Lions. 

Užijte si AHL

Americká hokejová liga je také známá jako AHL a live streaming je často k dispozici pro hokejovou divizi, která často poskytuje NHL zásobovací linii hráčů. Týmy jako Charlotte Checkers, Rochester Americans, Iowa Wild a San Jose Barracuda soutěží o hlavní vyznamenání každou sezónu.

Sledujte online Mistrovství světa IIHF 

Mistrovství světa se koná každoročně a je to mezinárodní turnaj, kde týmy z celého světa soutěží o prestižní čest být korunovanými mistry světa. Máte přístup k bezplatnému živému vysílání každého zápasu mistrovství světa, abyste viděli, jak budou koneční vítězové korunováni, a zachytili všechny akce.

Previous Tennis Live Stream
Next Stolní tenis live stream