Čvc 5, 2019
901 Views

MS hokej do 20 let 2021 online

Written by

Česká reprezentace zahájí MSJ 2021 ve čtvrtek 26. prosince utkáním s Ruskem (15:00), 28. prosince nastoupí proti Německu (15:00), 30. prosince proti Američanům (19:00) a program základní skupiny uzavře 31. prosince duelem s Kanadou (19:00). Zlaté medaile v roce 2019  získali Finové, kteří porazili USA 3:2. Bronz získali Rusové po výhře nad Švýcarskem 5:2.

MS v hokeji U20 juniorů 2020 –  výsledky

ZÁKLADNÍ ČÁST:

26. prosinec 2019 (čtvrtek)
skupina B: Rusko U20 – Česko U20 (4: 3)
skupina A: Švajčirsko U20 – Kazachstán U20 (5: 3)
skupina B: USA U20 – Kanada U20 (4: 6)
skupina A: Švédsko U20 – Finsko U20 (3: 2 pp)
27. prosinec 2019 (pátek)
skupina A: Kazchstan U20 – Slovensko U20 (1: 3)
skupina B: USA U20 – Německo U20 (6: 3)
28. prosinec 2019 (sobota)
skupina A: Slovensko U20 – Finsko U20 (1: 8)
skupina B: Česko U20 – Německo U20 (3: 4)
skupina A: Kanada U20 – Rusko U20 (6: 0)
skupina B: Švýcarsko U20 – Švédsko U20 (2: 5)
29. prosinec 2019 (neděle)
skupina A: Finsko U20 – Kazachstán U20 (7: 1)
skupina B: Rusko U20 – USA U20 (1: 3)
30. prosinec 2019 (pondělí)
skupina A: Kanda U20 – Německo U20 (4: 1)
skupina B: Kazachstán U20 – Švédsko U20 (2: 6)
skupina A: Česko U20 – USA U20 (3: 4 pp)
skupina B: Slovensko U20 – Švýcarsko U20 (2: 7)
31. prosinec 2019 (úterý)
skupina A: Slovensko U20 – Švédsko U20 (2: 6)
skupina B: Rusko U20 – Německo U20 (6: 1)
skupina A: Česko U20 – Kanada U20 (2: 7)
skupina B: Finsko U20 – Švýcarsko U20 (2: 5)

PLAY-OFF:

2. leden 2020 (čtvrtek)
1. zápas o záchranu: Německo U20 – Kazachstán U20 (4: 0)
čtvrtfinále 1: Švýcarsko U20 – Rusko U20 (1: 3)
čtvrtfinále 2: Slovensko U20 – Kanada U20 (1: 6)
čtvrtfinále 3: USA U20 – Finsko U20 (0: 1)
čtvrtfinále 4: Švédsko U20 – Česko U20 (5: 0)

semifinále 1: Švédsko – Rusko (4: 5 pp)
semifinále 2: Kanada – Finsko (5: 0)

O 3 místo

Švédsko – Finsko (3: 2)
FINÁLE

Kanada – Rusko (4: 3)

Konečné pořadí MS do 20 let

1. Kanada
2. Rusko
3. Švédsko
4. Finsko
5. Švýcarsko
6. USA
7. Česko
8. Slovensko
9. Německo
10. Kazachstán

Kompletní program České reprezentace na MS juniorů do 20 let

Česká reprezentace ve skupině B, tyto zápasy se budou hrát v  Ostravě

Čtvrtek 26. prosince 2019  15:00 Česko – Rusko (sk. B, Ostrava)

Sobota 28. prosince 2019   15:00 Česko – Německo (sk. B, Ostrava)

Pondělí 30. prosince 2019 19:00 USA – Česko (sk. B, Ostrava)

Úterý 31. prosince 2019  19:00 Kanada – Česko (sk. B, Ostrava)

 Nominace českého týmu na MS v hokeji juniorů do 20 let

Brankáři: Nick Malík (Třinec), Lukáš Dostál (Ilves Tampere/Fin.), Lukáš Pařík (Spokane/WHL),

obránci: Jan Mlčák, Tomáš Dajčar (oba Litoměřice), Karel Klikorka (Mladá Boleslav), Ivan Lytvynov (České Budějovice), Martin Haš (Tappara Tampere/Fin.), Radek Kučeřík (Saskatoon/WHL), Libor Zábranský (Moose Jaw/WHL), Šimon Kubíček (Seattle/WHL),

útočníci: Otakar Šik, Vojtěch Střondala (oba Litoměřice), Jan Šír (Liberec), Karel Plášek (Brno), Jan Myšák (Litvínov), Matěj Blümel (Pardubice), Petr Čajka (Ženeva/Švýc.), Jakub Lauko (Providence/AHL), Michal Teplý (Winnipeg/WHL), Jan Jeník (Hamilton/OHL), Jaromír Pytlík (Sault Ste. Marie/OHL), Matěj Pekař (Barrie/OHL), Adam Raška (Rimouski/QMJHL), Ondřej Pavel (Fargo/USHL).

Složení skupin MS do 20 let 2020

Skupina A ( Třinec):
Finsko ,Švýcarsko ,Švédsko ,Slovensko ,Kazachstán

USA ,Rusko ,Kanada ,Česko ,Německo

Program turnaje MS do 20 let 2020

Čtvrtek 26. prosince 2019:
15:00 Švýcarsko – Kazachstán (sk. A, Třinec)
15:00 Česko – Rusko (sk. B, Ostrava)
19:00 Švédsko – Finsko (sk. A, Třinec)
19:00 Kanada – USA (sk. B, Ostrava)

Pátek 27. prosince 2019:
15:00 Slovensko – Kazachstán (sk. A, Třinec)
19:00 Neměcko – USA (sk. B, Ostrava)

Sobota 28. prosince 2019:
15:00 Finsko – Slovensko (sk. A, Třinec)
15:00 Česko – Německo (sk. B, Ostrava)
19:00 Švýcarsko – Švédsko (sk. A, Třinec)
19:00 Rusko – Kanada (sk. B, Ostrava)

Neděle 29. prosince 2019:
15:00 Kazachstán – Finsko (sk. A, Třinec)
19:00 USA – Rusko (sk. B, Ostrava)

Pondělí 30. prosince 2019:
15:00 Kazachstán – Švédsko (sk. A, Třinec)
15:00 Německo – Kanada (sk. B, Ostrava)
19:00 Slovensko – Švýcarsko (sk. A, Třinec)
19:00 USA – Česko (sk. B, Ostrava)

Úterý 31. prosince 2019:
15:00 Švédsko – Slovensko (sk. A, Třinec)
15:00 Rusko – Německo (sk. B, Ostrava)
19:00 Finsko – Švýcarsko (sk. A, Třinec)
19:00 Kanada – Česko (sk. B, Ostrava)

Čtvrtek 2. ledna 2020:
10:00 1. zápas o udržení (Ostrava)
12:30 1. čtvrtfinále (Třinec)
15:00 2. čtvrtfinále (Ostrava)
17:30 3. čtvrtfinále (Třinec)
20:00 4. čtvrtfinále (Ostrava)

Sobota 4. ledna 2020:
11:00 2. zápas o udržení (Ostrava)
15:00 1. semifinále (Ostrava)
19:00 2. semifinále (Ostrava)

Neděle 5. ledna 2020:
11:00 případný 3. zápas o udržení (Ostrava)
15:00 zápas o bronz (Ostrava)
19:00 finále (Ostrava)

Mistrovství světa juniorů je soutěž juniorských reprezentačních mužstev do 20 let členských zemí IIHF. Na vzniku této soutěže se významně podílel čs. lední hokej a jeho zástupce v IIHF Miroslav Šubrt. Zahajovacímu ročníku 1977, který se hrál v Československu, předcházely tři neoficiální ročníky . Turnaj se koná každý rok na přelomu starého a nového roku.

MS do 20 let

🏒Video IIHF – Video zostrihy zo všetkých zápasov MS v hokeji juniorov 2019

🏒IIHF web – Oficiálny web šampionátu – aktuality a novinky (EN)

🏒Facebook – Oficiálna FB stránka IIHF

🏒Instagram – Oficiálna Instagram profil IIHF

🏒Twitter – Oficiálny Twitter profil IIHF

MSJ 2020 – Česko online přenos zdarma

 

Konečné pořadí loňského MS v hokeji do 20 let 2019

Středa 26. prosince (noc na čtvrtek)
Skupina A:
ČESKO – Švýcarsko 2:1P
Kanada – Dánsko 14:0 (3:0, 5:0, 6:0)
Skupina B:
USA – Slovensko 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Finsko – Švédsko 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Čtvrtek 27. prosince (noc na pátek)
Skupina A:
Rusko – Dánsko 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Kanada – Švýcarsko 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Skupina B:
Slovensko – Švédsko 2:5 (1:2, 0:1, 1:2)
Finsko – Kazachstán 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

Pátek 28. prosince (noc na sobotu)
Skupina A:
ČESKO – Rusko 1:2
Skupina B:
Kazachstán – USA 2:8

Sobota 29. prosince (noc na neděli)
Skupina A:
Dánsko – Švýcarsko 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Kanada – ČESKO 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)

Skupina B:
Slovensko – Finsko 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
Švédsko – USA 5:4 v prodl. (1:0, 2:0, 1:4 – 1:0)

Neděle 30. prosince (noc na pondělí)
Skupina A:
Švýcarsko – Rusko 4:7 (2:1, 1:2, 1:4)
Skupina B:
Kazachstán – Slovensko 2:11 (0:6, 1:3, 1:2)

Pondělí 31. prosince
Skupina A:
ČESKO – Dánsko 4:0 (2:0, 1:0, 1:0)
Kanada – Rusko 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Skupina B:
Švédsko – Kazachstán 4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
USA – Finsko 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)

Středa 2. ledna
o udržení – 1. zápas: Kazachstán – Dánsko 4:3 (2:1, 1:0, 1:2)
čtvrtfinále: Švédsko – Švýcarsko 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)

Čtvrtek 3. ledna
čtvrtfinále: Kanada – Finsko 1:2P (0:0, 1:0, 0:1 – 0:1)
čtvrtfinále: ČESKO – USA 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
čtvrtfinále: Rusko – Slovensko 8:3 (4:0, 3:0, 1:3)

Pátek 4. ledna
O udržení – 2. zápas: Dánsko – Kazachstán 0:4 (0:2, 0:0, 0:2), Dánsko sestupuje
semifinále: Rusko – USA 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Sobota 5. ledna
semifinále: Finsko – Švýcarsko 6:1 (4:1, 2:0, 0:0)
o 3. místo: Rusko – Švýcarsko 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Neděle 6. ledna:
finále: USA – Finsko 2:3 (0:0, 0:1, 2:2)

Article Categories:
Hokej · Ms v hokeji