Čvn 19, 2019
857 Views

Los Evropské ligy Online 【2021/2022】

Written by

Kde sledovat losování Evropské ligy živě?

Losování Evropské ligy můžete sledovat na officiální webu UEFA Europa League – UEFA.com . Fotbalisté Slavie při dnešním losu v Nyonu poznají jméno osmifinálového soupeře v Evropské lize. Losování začne ve 13 hodin. Úvodní osmifinále jsou na programu 11. března, odvety se odehrají o týden později.

ČT sport živě

 

Evropská liga ❱ Off. web LM | Facebook | Twitter | Instagram | Youtube | Čt4 sport

Los  čtvrtfinále Evropské Ligy

Možní soupeři pro Slavii:

Ajax Amsterdam ,Arsenal ,AS Řím ,Dinamo Záhřeb  ,Manchester United ,Granada ,Villarreal

Zbývající termíny Evropské ligy – čtvrtfinále: 8. a 15. dubna. Semifinále: 29. dubna a 6. května. Finále: 26. května (Gdaňsk).

Los Osmifinále Evropské Ligy

Tottenham ,Arsenál ,Rangers ,Villarreal ,AS Řím ,Molde ,Granada ,Šachtar Doněck ,Ajax .Manchester United

Slavia Praha ,AC Milán ,Dynamo Kyjev ,Dinamo Záhřeb ,Young Boys ,Olympiacos

 

Rozlosování týmů v Evropské lize 2020/2021

A-skupina: AS Řím, Young Boys Bern, CFR Kluž, CSKA Sofie
B-skupina: Arsenal Londýn, Rapid Vídeň, Molde FK, FC Dundalk
C-skupina: Bayer 04 Leverkusen, Slavia Praha, Hapoel Beer-Ševa, OGC Nice
D-skupina: Benfica Lisabon, Standard Liege, Glasgow Rangers, Lech Poznaň
E-skupina: PSV Eindhoven, PAOK Soluň, FC Granada, Omonoia Nikózie
F-skupina: SSC Neapol, Real Sociedad San Sebastian, AZ Alkmaar, HNK Rijeka
G-skupina: Sporting Braga, Leicester City, AEK Athény, Zorja Luhansk
H-skupina: Celtic Glasgow, Sparta Praha, AC Milán, LOSC Lille
I-skupina: FC Villarreal, FK Karabach, Maccabi Tel-Aviv, Sivasspor
J-skupina: Tottenham Hotspur, Ludogorec Razgrad, LASK Linz, Royal Antverpy
K-skupina: CSKA Moskva, Dinamo Záhřeb, Feyenoord Rotterdam, AC Wolfsberg
L-skupina: KAA Gent, Crvena zvezda Bělehrad, TSG 1899 Hoffenheim, Slovan Liberec

Los úvodního kola vyřazovací fáze Evropské ligy

 

Wolverhampton – Espaňol Barcelona, Sporting Lisabon – Basaksehir, Getafe – Ajax Amsterodam, Leverkusen – FC Porto, FC Kodaň – Celtic Glasgow, APOEL Nikósie – Basilej, Kluž – FC Sevilla , Olympiakos Pireus – Arsenal, Alkmaar – LASK Linec, Bruggy – Manchester United , Ludogorec Razgrad – Inter Milán, Frankfurt – Salcburk, Šachtar Doněck – Benfica Lisabon, Wolfsburg – Malmö, AS Řím – Gent, Glasgow Rangers – Braga.

 

Los základních skupin Evropské ligy

Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, Dudelange.

Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö, Lugano.

Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.

Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linec.

Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Rennes, Kluž.

Skupina F: Arsenal, Frankfurt, Lutych, Guimaraes.

Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers.

Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espaňol Barcelona, Ferencváros Budapešť.

Skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Etienne, Olexandrija.

Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Istanbul Basaksehir, Wolfsberg.

Skupina K: Besiktas Istanbul, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.

Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan Bělehrad, Alkmaar.

 

Odvetná utkání 4. předkola Evropské ligy

Mistrovská část

Karabach – Linfield (Sev. Ir.) 2:1 (1:0), první zápas 2:3, postoupil Karabach, Riga FC – FC Kodaň 1:0 (0:0), první zápas 1:3, postoupila Kodaň; AIK Stockholm – Celtic Glasgow 1:4 (1:2), první zápas 0:2, postoupil Celtic; Apollon Limassol – PSV Eindhoven 0:4 (0:0), první zápas 0:3, postoupil PSV; BATE Borisov – Astana 2:0 (1:0), první zápas 0:3, postoupila Astana; PAOK Soluň – Slovan Bratislava 3:2 (0:1), první zápas 0:1, postoupil Slovan.

Nemistrovská část

Jehuda Tel Aviv – Malmö 0:1 (0:1), první zápas 0:3, postoupilo Malmö; Molde – Partizan Bělehrad 1:1 (0:0), první zápas 1:2, postoupil Partizan; Luhansk (Ukr.) – Espaňol Barcelona 2:2 (0:1), první zápas 1:3, postoupil Espaňol, Spartak Moskva – Braga 1:2 (0:2), první zápas 0:1, postoupila Braga; Trabzonspor – AEK Atény 0:2 (0:2), první zápas 3:1, postoupil Trabzonspor; Hapoel Beerševa – Feyenoord Rotterdam 0:3 (0:0), první zápas 0:3, postoupil Feyenoord.

 

Los 4. předkola Evropské fotbalové ligy

(22. a 29. srpna):

Mistrovská část:

Maccabi Tel Aviv/Suduva Marijampole (Lit.) – Dinamo Záhřeb/Ferencváros Budapešt, Crvena zvezda Bělehrad/FC Kodaň – Riga FC/HJK Helsinky, Kluž/Celtic Glasgow – Šeriff Tiraspol/AIK Stockholm, Ararat-Armenia/Saburtalo Tbilisi – Dudelange (Luc.)/Kalju (Est.), Ludogorec Razgrad/The New Saints (Wales) – Maribor/Rosenborg Trondheim, Sutjeska Nikšič (Č. Hora)/Linfield (Sev. Ir.). – APOEL Nikósie/Karabach, Slovan Bratislava/Dundalk (Ir.) – PAOK Soluň/Ajax Amsterodam, Astana/Valletta – Sarajevo/BATE Borisov.

Nemistrovská část:

Universitatea Craiova/AEK Atény – Sparta Praha/Trabzonspor, FCSB (Rum.)/Mladá Boleslav – Ventspils (Lot.)/Vitória Guimaraes, Mariupol (Ukr.)/Alkmaar (Niz.) – Antverpy/Plzeň, FC Turín/Soligorsk (Běl.) – Pjunik Jerevan/Wolverhampton, Legia Varšava/Atromitos (Řec.) – Midtjylland/Glasgow Rangers, Feyenoord Rotterdam/Dinamo Tbilisi – Norrköping (Švéd.)/Hapoel Beerševa, AEK Larnaka/Gent – Rijeka/Aberdeen, Haugesund (Nor.)/PSV Eindhoven – Austria Vídeň/Apollon Limassol, Lucern/Espaňol Barcelona – CSKA Sofia/Luhansk (Ukr.), Partizan Bělehrad/Malatyaspor (Tur.) – Molde/Aris Soluň, Bröndby Kodaň/Braga – Thun (Švýc.)/Spartak Moskva, Malmö/Zrinjski Mostar – Neftči Baku/Jehuda Tel Aviv, Lokomotiv Plovdiv/Štrasburk – Vaduz/Eintracht Frankfurt.

 

Přehled možných soupeřů Plzně, Sparty a Mladé Boleslavi v nemistrovské části 4. předkola EL:

Thun/Spartak Moskva, FC Turín/Soligorsk (Běl.), Craiova/AEK Atény, Midtjylland/Glasgow Rangers, Rijeka/Aberdeen, Molde (Nor.)/Aris Soluň, Austria Vídeň/Apollon Limassol, Lokomotiv Plovdiv/Štrasburk, Norrköping/Hapoel Beer Ševa, CSKA Sofia/Luhansk (Ukr.), Mariupol (Ukr.)/Alkmaar, Ventspils (Lot.)/Guimaraes, Neftči Baku/Jehuda Tel Aviv.

Los 3. předkola fotbalové Evropské ligy

(první zápasy 8. srpna, odvety 15. srpna):

Mistrovská část:

Sutjeska Nikšič (Č. Hora)/APOEL Nikósie – Tórshavn (Faer. ost.)/ Linfield (Sev. Ir.), Kluž/Maccabi Tel Aviv – Tre Penne (San Marino)/Suduva Marijampole (Lit.), Ararat-Armenia/Lincoln (Gibr.) – Saburtalo Tbilisi/Dinamo Záhřeb, Piast Gliwice/Riga FC – Crvena zvezda Bělehrad/HJK Helsinki, Valur Reykjavík/Ludogorec Razgrad (Bulh.) – The New Saints (Wales)/FC Kodaň, FK Sarajevo – BATE Borisov (Běl.)/Rosenborg Trondheim, Škendija Tetovo (Sev. Mak.)/Dudelange (Luc.) – Celtic Glasgow/Kalju (Est.), Santa Coloma (Andorra)/Astana (Kaz.) – Ferencváros Budapešť/ Valletta (Malta), Partizani (Alb.)/Šeriff Tiraspol – Maribor/AIK Stockholm, Slovan Bratislava/Feronikeli (Kosovo) – Dundalk (Ir.)/Karabach (Ázerb.).

Nemistrovská část:

Sparta Praha – Trabzonspor (Tur.), Pjunik Jerevan/Jablonec – Wolverhampton (Angl.)/Crusaders (Sev. Ir.), Antverpy – Plzeň/Olympiakos Pireus, Alaškert (Arm.)/FCSB – Mladá Boleslav/Šymkent (Kaz.), Norrköping (Švéd.)/ Liepaja (Lot.) – Hapoel Beer Ševa (Izr.)/Kajrat Almaty, FC Turín/Debrecín – Soligorsk (Běl.)/Esbjerg (Dán.) Austria Vídeň – Shamrock (Ir.)/Apollon Limassol, Feyenoord Rotterdam – Gabala (Ázerb.)/Dinamo Tbilisi, Gdaňsk/ Bröndby Kodaň – Braga, Molde (Nor.)/Čukarički (Srb.) – Aris Soluň (Řec.)/AEL Limassol, Lokomotiv Plovdiv (Bulh.)/Trnava – Štrasburk/ Maccabi Haifa, Thun (Švýc.) – Spartak Moskva, Midtjylland (Dán.) – Glasgow Rangers/Niederkorn (Luc.), Mariupol (Ukr.) – Alkmaar (Niz.)/Häcken (Švéd.), AEK Larnaka/Levski Sofia – Gent (Belg.)/Viitorul Constanta (Rum.), Legia Varšava/KuPS Kuopio (Fin.) – Dunajská Streda/Atromitos (Řec.), Haugesund (Nor.)/Sturm Štýrský Hradec – PSV Eindhoven/FC Basilej, Rijeka (Chorv.) – Čichura (Gruzie)/Aberdeen, Ventspils (Lotyš.)/Gzira (Malta) – Jeunesse Esch (Luc.)/Vitória Guimaraes (Portug.), Fehérvár/Vaduz – Flora Tallinn/Eintracht Frankfurt, Connah’s Quay (Wales)/Partizan Bělehrad – Malatyaspor (Tur.)/Olimpija Lublaň, Domžale (Slovin.)/Malmö – Utrecht (Niz.)/Zrinjski Mostar (Bosna), CSKA Sofia/Osijek (Chorv.) – Budučnost Podgorica/Luhansk (Ukr.), Tula (Rus.)/Neftči Baku – Jehuda Tel Aviv, Lucern/Klaksvík (Faer. ost.) – Espaňol Barcelona/Stjarnan (Isl.), Honvéd Budapešť/ Universitatea Craiova (Rum.) – AEK Atény

Los 2. předkola Evropské ligy

(první zápasy 25. července, odvety 1. srpna):

Mistrovská část (vždy vyřazený z dvojzápasu 1. předkola LM):

Tre Penne (S. Marino)/Santa Coloma (And.) – Suduva (Lit.)/Crvena Zvezda Bělehrad, Borisov (Běl.)/Piast Gliwice – Dundalk (Ir.)/Riga, Partizani (Alb.)/Karabach (Ázerb.) – Šeriff Tiraspol/Saburtalo Tbilisi, Nömme Kalju (Est.)/Škendija Tetovo (Sev. Mak.) – Feronikeli (Kosovo)/Lincoln (Gibr.), Valur Reykjavík/Maribor – Ludogorec Razgrad (Bulh.)/Ferencváros Budapešť, Slovan Bratislava/Sutjeska Nikšič (Č. Hora) – The New Saints (Wal.)/vítěz kvalifikačního turnaje, poražený finalista kvalifikačního turnaje – FC Astana/Kluž, HJK Helsinky/Tórshavn (Faer. ostr.) – Linfield (Sev. Ir.)/Rosenborg Trondheim, Nömme Kalju (Est.)/Škendija Tetovo (Sev. Mak.) – Dudelange (Luc.)/Valletta.

Nemistrovská část:

Jablonec – Pjunik (Arm.)/Škupi (Sev. Mak.), Mladá Boleslav – Šymkent (Kaz.)/Torpedo Kutaisi (Gruz.), Norrköping (Švéd.)/Saint Patrick’s (Ir.) – Dinamo Minsk/Liepaja (Lot.), Barry Town (Wal.)/Cliftonville (Sev. Ir.)/Haugesund (Nor.) – Sturm Štýrský Hradec, Gdaňsk – Inter Turku/Bröndby, Domžale (Slovin.)/Balzan (Mal.) – Malmö/Ballymena (Sev. Ir.)/Runavík (Faer. ostr.), CSKA Sofia/Titograd Podgorica – Osijek (Chorv.), Laci (Alb.)/Hapoel Beerševa (Izr.) – Široki Brijeg (Bos.)/Kajrat Almaty, AS Řím – Debrecín/Kukësi (Alb.), AEK Larnaka (Kypr)/Petrocub-Hincesti (Mold.) – Levski Sofia/Ružomberok, Zeta (Č. Hora)/Fehérvár (Maď.) – Breidablik (Isl.)/Vaduz, Molde (Nor.)/KR Reykjavík – Čukarički (Srb.)/Bananc (Arm.), Gabala (Ázerb.) – Dinamo Tbilisi/La Fiorita (San Mar.)/Engordany (And.), Tula (Rus.) – Neftči Baku/Nisporeni (Mold.), Aberdeen/Rovaniemi – Fola Esch (Luc.)/Sačchere (Gruz.), Lucern – Riteriai (Lit.)/Tre Fiori (San Mar.)/Klaksvík (Faer. ostr.), Espaňol Barcelona – Stjarnan (Isl.)/Levadia Tallinn, Utrecht – Akademija Panděv (Sev. Mak.)/Zrinjski Mostar (Bos.), Malatyaspor (Tur.) – Olimpija Lublaň/FS Riga, Royal Antverpy – Viitorul Konstanta (Rum.), Priština/St. Joseph’s (Gibr.)/Glasgow Rangers – Cork/Niederkorn (Luc.)/Cardiff MU (Wal.), Cracovia Krakov/Dunajská Streda – Atromitos (Řec.), Radnički Niš/Flora (Est.) – Eintracht Frankfurt, Budučnost Podgorica/Narva Trans (Est.) – Luhansk (Ukr.), Ventspils (Lot.)/Teuta (Alb.) – Gzira (Mal.)/Hajduk Split, Štrasburk – Maccabi Haifa/Mura (Slovin.), Wolverhampton – Crusaders (Sev. Ir.)/B36 Tórshavn (Faer. ostr.), Aris Soluň – AEL Limassol, Brann Bergen/Shamrock Rovers (Ir.) – Žalgiris Kaunas/Apollon Limassol, Jeunesse Esch (Luc.)/Tobol Kostanaj (Kaz.) – Guimaraes (Portug.), Alkmaar – Häcken (Švéd.), Honvéd Budapešť/Žalgiris Vilnius – Sabail (Ázerb.)/Universitatea Craiova (Rum.), Alaškert (Arm.)/Makedonija – FCSB (Rum.)/Milsami (Mold.), Soligorsk (Běl.)/Hibernians (Mal.) – Esbjerg (Dán.), Lokomotiv Plovdiv – Bijeljina (Bos.)/Trnava, Connah’s Quay (Wal.)/Kilmarnock (Skot.) – Partizan Bělehrad, Sant Julia (And.)/Europa (Gibr.)/Legia Varšava – Vitebsk (Běl.)/Kuopio.

Los 1. předkola Evropské ligy

(první zápasy 11. července, odvety 18. července)

Malmö – Ballymena (Sev. Ir.)/Runavík (Faer. ostr.), Connah’s Quay Nomads (Wal.) – Kilmarnock (Skot.), Breidablik (Isl.) – Vaduz, Brann Bergen – Shamrock Rovers (Ir.), Vitebsk (Běl.) – Kuopio, Šymkent (Kaz.) – Torpedo Kutaisi (Gruz.), Sant Julia (And.)/Europa (Gibr.) – Legia Varšava, Gzira (Mal.) – Hajduk Split, Radnički Niš – Flora (Est.), CSKA Sofia – Titograd Podgorica, Maccabi Haifa – Mura (Slovin.), Debrecín – Kukësi (Alb.), Jeunesse Esch (Luc.) – Tobol Kostanaj (Kaz.), FCSB (Rum.) – Milsami Orhei (Mold.), Čukarički (Srb.) – Bananc (Arm.), Crusaders (Sev. Ir.) – B36 Tórshavn (Faer. ostr.), Inter Turku – Bröndby, Priština/St. Joseph’s (Gibr.) – Glasgow Rangers, Cork – Progres (Luc.)/Cardiff MU (Wal.), Molde (Nor.) – KR Reykjavík, Levski Sofia – Ružomberok, Akademija Panděv (Sev. Mak.) – Zrinjski Mostar (Bos.), Zeta (Č. Hora) – Fehérvár (Maď.), Soligorsk (Běl.) – Hibernians (Mal.), Neftči Baku – Nisporeni (Mold.), Olimpija Lublaň – Riga, Honvéd Budapešť – Žalgiris Vilnius, Radnik Bijeljina (Bos.) – Spartak Trnava, Fola Esch (Luc.) – Sačchere (Gruz.), Alaškert (Arm.) – Makedonie Skopje, Dinamo Tbilisi – La Fiorita (San Mar.)/Engordany (And.), Široki Brijeg (Bos.) – Kajrat Almaty, Žalgiris Kaunas – Apollon Limassol (Kypr), Ventspils (Lot.) – Teuta (Alb.), Cracovia Krakov – Dunajská Streda, Stjarnan (Isl.) – Levadia Tallinn, Barry Town (Wal.)/Cliftonville (Sev. Ir.) – Haugesund (Nor.), Riteriai (Lit.) – Tre Fiori (San Mar.)/Klaksvík (Faer. ostr.), Dinamo Minsk – Liepaja (Lot.), Norrköping (Švéd.) – Saint Patrick’s (Ir.), Aberdeen – Rovaniemi, Domžale (Slovin.) – Balzan (Mal.), Laci (Alb.) – Hapoel Beerševa (Izr.), Budučnost Podgorica – Narva Trans (Est.), Sabail (Ázerb.) – U Craiova 1948 (Rum.), Pjunik (Arm.) – Škupin (Sev. Mak.), AEK Larnaka (Kypr) – Petrocub-Hincesti (Mold.).

Losování kvalifikace Evropské ligy

(27. června a 4. července)

Progres (Luc.) – Cardiff MU (Wales), La Fiorita (San Mar.) – Engordany (And.), Sant Julia (And.) – Europa (Gibr.), Ballymena (Sev. Ir.) – Runavík (Faer. ostr.), Priština (Kosovo) – St. Joseph’s (Gibr.), Tre Fiori (San Mar.) – Klaksvík (Faer. ostr.), Barry Town (Wales) – Cliftonville (Sev. Ir.).

Evropská liga  online

Evropská liga UEFA, do roku 2009 Pohár UEFA, je klubová fotbalová soutěž mezi evropskými týmy pořádaná organizací UEFA. Byla založena v roce 1955 jako Veletržní pohár, přejmenována na Pohár UEFA byla v roce 1971 a od roku 2009 nese název Evropská liga UEFA.

Od sezóny 2009/10 byl rozšířen počet startujících týmů na 48. Týmy jsou rozděleny do 12 skupin po 4 účastnících a utkávají se každý s každým na domácím i venkovním hřišti. Do další fáze turnaje postupují dva nejúspěšnější týmy z každé skupiny. Pravidlo doplnění o tým z 3. míst ve skupinách Ligy mistrů zůstalo zachováno.

Až do semifinále se hraje vyřazovacím způsobem (doma – venku), při rovnosti bodů i rozdílu branek se góly dosažené na hřišti soupeře počítají dvojnásobně; když ani to nerozhodne, následuje prodloužení 2 × 15 minut, popřípadě pokutové kopy. Finále bylo dříve dvoukolové, od sezóny 1997/98 se stejně jako finále Ligy mistrů hraje na jedno utkání na předem určeném stadionu.

Article Categories:
Evropská liga · Fotbal