Kde sledovat Bundesligu živě?


V Čecku vlastní televizní práva na německou Bundesligu společnost Digi, která ji vysílá prostřednictvím kanálů Digi Sport .

V Čechách si světový fotbal však mohou užít i předplatitelé T-mobilu, který vlastní balíček Magio TV .

Pro ty, kteří takovou možnost nemají Digi připravilo opět funkci DIGI GO , kde si za malý poplatek můžete podívat německou ligu přímo na vašem mobilu či tabletu.

Poslední alternativou, jak sledovat Bundesligu v České republice je pomocí live streamů sázkových kanceláří . Svou vlastní televizi a živé přenosy z Bundesligy nabízí v Fortuna, Tipsport a Chance.

⚽Fotbal výsledky ⚽Fotbal online⚽Fotbal živě ⚽

Tipsport TV    Fortuna TV

Německo vlastní televizní práva na Bundesligu několik televizních společností. Konkrétně jde o SKY Deutschland , DAZN či mimořádně populární ZDF . Kromě živých přenosů na těchto kanálech najdete i podrobné přehledy a analýzy každého kola.

Bundesliga na Youtube TV

Streamovací platforma od Youtube není na světě ještě tak dlouho, jak jiný konkurenti, ale i za tak krátkou dobu si získala množství fanoušků. Youtube TV totiž nabízí přes 70 televizních stanic, ke kterým by se běžný člověk ne vždy dostal. Jednou z takových je i FOX Sport, kde si můžete prohlédnout nejvyšší německou soutěž.

Youtube TV sjednotilo cenu a měsíční balíček momentálně stojí 49,99 dolarů na měsíc. V této ceně máte zahrnutých množství televizních stanic, seriálů a dalších vlastních projektů.

Bundesliga – oficiální aplikace

Na začátek musíme poznamenat, že oficiální aplikace Bundesligy se mimořádně vydařila. Přivítalo nás velmi příjemné rozhraní a jednoduchá grafika, ve které se nikdo neztratí. V aplikací najdete všechny důležité informace o nejvyšší německé ligy. Novinky, rozpis zápasů, tabulka, ale také seznam vysílacích ze země odkud pocházíte.

Potěšil nás také Fantasy Manager, který si můžete stáhnout přes Google Play a iOS. Několik ligy by se mohly od Bundesligy v tomto případě učit.

V Německu jsou vysílací práva Bundesligy sdílena mezi Sky Deutschland a DAZN . DAZN zobrazí každý týden tři hry a stojí 10 EUR měsíčně (i když váš první měsíc je zdarma). Tato služba má notoricky přísné geografické blokování, takže ji většina VPN nebude moci odblokovat. 

Sky bude naopak ukazovat 572 zápasů Bundesligy a 2. (2.) Bundesligy, šest každou každou sobotu a dvě každou neděli. Je to tedy dražší způsob sledování: noví zákazníci mohou očekávat, že za požadované televizní balíčky zaplatí přibližně 29,99 EUR měsíčně . Zápasy Bundesligy však budou streamovány živě na Sky Go a pro každý minulý zápas budou k dispozici nejdůležitější momenty. Denní vstupenky jsou také k dispozici za 15 EUR.

BT Sport má ve Velké Británii výhradní vysílací práva Bundesligy. Odběratelé mohou streamovat živé a na vyžádání Bundesliga příslušenství buď prostřednictvím mobilní aplikace nebo webového přehrávače. Ne všichni se však budou moci dívat; BT Sport je k dispozici pouze pro odběratele BT, TalkTalk, Virgin nebo Sky.

Předvídatelně zákazníci BT získají nejnižší cenu, přičemž předplatné BT Sport začíná na 6 GBP měsíčně. Pokud nemáte širokopásmové připojení BT nebo televizi, stoupá to na 27,99 GBP měsíčně.

Previous Rytíři Kladno hokej online
Next LaLiga program 2020/2021