Led 21, 2020
43 Views

FORTUNA LIGA Nadstavba , Program, tabulky, online přenos

Written by

Prvních šest klubů čeká strhující pětikolový finiš ve skupině o titul, další čtyři celky se utkají v „play-off“ o možnost hrát v předkole Evropské ligy. Základní části budou fotbalové kluby podle pořadí rozděleny do tří skupin.

Rozlosování a termíny

4. – 25. května 2020  zápasy nadstavbové části
27. květen – 2. červen 2020  baráž o Evropskou ligu ao zácharanu

Kde sledovat  Fortuna liga nadstavba živě?

📺Fortuna TV – Sportovní online přenosy📺

Práva na 1. českou fotbalovou ligu včetně online přenosů má český operátor O2 na čtyři roky od sezóny 2018/19. Na území České republiky zápasy Fortuna: ligy vysílá O2 TV . Živé přenosy Fortuna Liga na Fortuna TV Exkluzivní všechny zápasy Fortuna ligy můžete jednoduše sledovat v pc, mobilu a tabletu, prostřednictvím internetového vysílání na iFortune.cz.

📺Tv Tipsport Fortuna živě📺

1. česká fotbalová liga živě na TV Tipsport –Stejně jako u Fortuny, tak u Tipsportu můžete sledovat všechny zápasy české nejvyšší fotbalové soutěže živě. TV Tipsport Vám přináší live přenosy Fortuna: Liga téměř zdarma – stačí se zaregistrovat a být aktivní tipér a kromě sledování zápasů můžete tipovat na své favority live.

⚽Fotbal výsledky ⚽Fotbal online⚽Fotbal živě⚽TV online

 

 (1. až 6. místo)

Každý tým hraje s každým, ale pouze jedno kolo. Kluby, které skončí na prvních třech místech mají výhodu v počtu zápasů na domácím stadionu (až 3 zápasy doma, týmy na 4. až 6. místě budou hrát doma pouze 2 zápasy). Týmem zůstávají body ze základní části.

PROGRAM SKUPINY O TITUL:

 

 Skupina o Evropu (7. až 10. místo)

Hraje se vyřazovacím způsobem na 2 zápasy (7. tým proti 10. a 8. proti 9. týmu). Vítězné týmy z těchto „dvojzápasu“ postupují do „finálového zápasu“ – vítěz postupuje do kvalifikačního zápasu o účast v Evropské lize UEFA.

PROGRAM SKUPINY O EVROPU:

Skupina o záchranu (11. až 16. místo)

Hraje se systémem každý s každým, ale pouze jedno kolo. Týmy z lepších příček v tabulce (11. – 13.) budou hrát 3 domácí zápasy a týmy z posledních příček 2 domácí zápasy (14. – 16.). Týmem zůstávají body ze základní části. Poslední tým sestoupí přímo do nižší soutěže a týmy ze 14. a 15. místa budou hrát baráž o setrvání v nejvyšší lize s druhým a třetím týmem F:NL

PROGRAM SKUPINY O ZÁCHRANU:

PROGRAM BARÁŽE

Article Categories:
FORTUNA:LIGA