Led 21, 2020
422 Views

FORTUNA LIGA Nadstavba , Program, tabulky, online přenos

Written by

Prvních šest klubů čeká strhující pětikolový finiš ve skupině o titul, další čtyři celky se utkají v „play-off“ o možnost hrát v předkole Evropské ligy. Základní části budou fotbalové kluby podle pořadí rozděleny do tří skupin.

Rozlosování a termíny

4. – 25. května 2020  zápasy nadstavbové části
27. květen – 2. červen 2020  baráž o Evropskou ligu ao zácharanu

Kde sledovat  Fortuna liga nadstavba živě?

📺Fortuna TV – Sportovní online přenosy📺

Práva na 1. českou fotbalovou ligu včetně online přenosů má český operátor O2 na čtyři roky od sezóny 2018/19. Na území České republiky zápasy Fortuna: ligy vysílá O2 TV . Živé přenosy Fortuna Liga na Fortuna TV Exkluzivní všechny zápasy Fortuna ligy můžete jednoduše sledovat v pc, mobilu a tabletu, prostřednictvím internetového vysílání na iFortune.cz.

📺Tv Tipsport Fortuna živě📺

1. česká fotbalová liga živě na TV Tipsport -Stejně jako u Fortuny, tak u Tipsportu můžete sledovat všechny zápasy české nejvyšší fotbalové soutěže živě. TV Tipsport Vám přináší live přenosy Fortuna: Liga téměř zdarma – stačí se zaregistrovat a být aktivní tipér a kromě sledování zápasů můžete tipovat na své favority live.

⚽Fotbal výsledky ⚽Fotbal online⚽Fotbal živě⚽TV online

 

 (1. až 6. místo)

Každý tým hraje s každým, ale pouze jedno kolo. Kluby, které skončí na prvních třech místech mají výhodu v počtu zápasů na domácím stadionu (až 3 zápasy doma, týmy na 4. až 6. místě budou hrát doma pouze 2 zápasy). Týmem zůstávají body ze základní části.

PROGRAM SKUPINY O TITUL:

1. kolo

20. června
Sparta  vs. Liberec (17.30)
Ostrava vs. Slavia (20.00)

21. června
Plzeň vs Jablonec (19.00)

2. kolo
23. června
Sparta vs. Ostrava (20.00)

24. června
Jablonec vs. Liberec (17.30)
Slavia vs. Plzeň (20.00)

3. kolo
27. června
Liberec vs. Ostrava (20.00)

28. června
Plzeň vs Sparta (16.30)
Slavia vs. Jablonec (19.00)

4. kolo
5. července 17.00
Liberec vs. Slavia

Ostrava vs. Plzeň

 Sparta vs. Jablonec

5. kolo
8. července 18.00
Slavia vs. Sparta,

Plzeň vs. Liberec

Jablonec vs. Ostrava

 

 Skupina o Evropu (7. až 10. místo)

Hraje se vyřazovacím způsobem na 2 zápasy (7. tým proti 10. a 8. proti 9. týmu). Vítězné týmy z těchto „dvojzápasu“ postupují do „finálového zápasu“ – vítěz postupuje do kvalifikačního zápasu o účast v Evropské lize UEFA.

PROGRAM SKUPINY O EVROPU:

1. semifinále
neděle 21. června
Mladá Boleslav vs České Budějovice (15.00 nebo 17.00)
Slovácko vs Bohemians Praha 1905  (15.00 nebo 17.00)

2. semifinále
sobota 27. června
České Budějovice vs Mladá Boleslav (15.00 nebo 17.00)
Bohemians Praha 1905 vs Slovácko (15.00 nebo 17.00)

1. finále
sobota 4. července (20.00)
České Budějovice/Mladá Boleslav vs Bohemians/Slovácko

2. finále
úterý 7. července (20.00)
Bohemians/Slovácko – České Budějovice/Mladá Boleslav

KVALIFIKAČNÍ UTKÁNÍ O EVROPU

12. července 17.00
4. nebo 5. tým skupiny o titul vs vítěz skupiny o Evropu

 

Skupina o záchranu (11. až 16. místo)

Hraje se systémem každý s každým, ale pouze jedno kolo. Týmy z lepších příček v tabulce (11. – 13.) budou hrát 3 domácí zápasy a týmy z posledních příček 2 domácí zápasy (14. – 16.). Týmem zůstávají body ze základní části. Poslední tým sestoupí přímo do nižší soutěže a týmy ze 14. a 15. místa budou hrát baráž o setrvání v nejvyšší lize s druhým a třetím týmem F:NL

PROGRAM SKUPINY O ZÁCHRANU:

1. kolo, sobota 20. června 15.30
Teplice vs Karviná
Příbram vs Olomouc
Zlín vs Opava

2. kolo, úterý 23. června 17.30
Olomouc vs Teplice
Zlín vs Příbram
Karviná vs Opava

3. kolo, neděle 28. června 14.30
Olomouc vs Karviná
Teplice vs Zlín
Opava vs Příbram

4. kolo, sobota 4. července 17.00
Opava vs Olomouc
Příbram vs Teplice
Zlín vs Karviná

5. kolo úterý 7. července 18.00
Olomouc vs Zlín
Teplice vs Opava
Karviná vs Příbram

PROGRAM BARÁŽE
1. zápasy
úterý 14. července 18.00

3. tým druhé ligy vs 14. tým první ligy

středa 15. července 18.00
15. tým první ligy vs 2. tým druhé ligy

2. zápasy
sobota 18. července 17.00
14. tým první ligy vs 3. tým druhé ligy

neděle 19. července 17.00
2. tým druhé ligy vs 15. tým první ligy

 

Article Categories:
FORTUNA:LIGA