Čvn 22, 2019
528 Views

Tour de France 2020 online

Written by

Tour de France 2020 Letošní ročník Tour de France 2020 startuje v sobotu 27. 6.2020 a končí v neděli 19. 7. 2020.. Je to už 107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa.Slavný cyklistický závod Tour de France odstartuje v roce 2020 z Nice  a do cíle v Paříži dorazí peloton 19. července

 

Program cyklistické Tour de France 2020

1  Sobota 29. srpna 2020 Nice Moyen platí> Nice 156 km FÁZE 1
2 Neděle 30. srpna 2020 Nice Haut platí> Nice 187 km FÁZE 2
3 Pondělí 31. srpna 2020 Nice> Sisteron 198 km FÁZE 3
4  Úterý 1. září 2020 Sisteron> Orcières-Merlette 157 km FÁZE 4
5  Středa, 2. září 2020 Mezera> Privas 183 km FÁZE 5
6  Čtvrtek 3. září 2020 Le Teil> Mont Aigoual 191 km FÁZE 6
7  Pátek 4. září 2020 Millau> Lavaur 168 km FÁZE 7
8  Sobota, 5. září 2020 Cazères-sur-Garonne> Loudenvielle 140 km FÁZE 8
9  Neděle, 6. září 2020 Pau> Laruns 154 km FÁZE 9
– Odpočinkový den Pondělí 7. září 2020 La Charente-Maritime ZBYTEK 1
10 Úterý 8. září 2020 Île d’Oléron Le Château-d’Oléron> Île de Ré Saint-Martin-de-Ré 170 km FÁZE 10
11  Středa 9. září 2020 Châtelaillon-Plage> Poitiers 167 km FÁZE 11
12  Čtvrtek 10. září 2020 Chauvigny> Sarran Corrèze 218 km FÁZE 12
13  Pátek 11. září 2020 Châtel-Guyon> Puy Mary Cantal 191 km STUPEŇ 13
14  Sobota 12. září 2020 Clermont-Ferrand> Lyon 197 km ETAPA 14
15  Neděle 13. září 2020 Lyon> Grand Colombier 175 km ETAPA 15
– Odpočinkový den Pondělí 14. září 2020 Isère ZBYTEK 2
16  Úterý 15. září 2020 La Tour-du-Pin> Villard-de-Lans 164 km FÁZE 16
17  Středa 16. září 2020 Grenoble> Méribel Col de la Loze 168 km STÁDIUM 17
18  Čtvrtek 17. září 2020 Méribel> La Roche-sur-Foron 168 km ETAPA 18
19  Pátek 18. září 2020 Bourg-en-Bresse> Champagnole 160 km FÁZE 19
20 Individuální časovka Sobota 19. září 2020 Lure> La Planche des Belles Filles 36 km ETAPA 20
21  Neděle 20. září 2020 Mantes-la-Jolie> Paris Champs-Élysées 122 km STUPEŇ 21

Tour de France❱ Off. web | Facebook | Twitter | Instagram | Video  | Živě

Tour de France živě – online vysílání  TV přenos

Tour de Frac 2019 živě . Přímé přenosy z každé etapy odvysílá sportovní kanál Eurosport a ČT Sport. Online interntové vysílání z Tour de France pak poběží na webu  ČT sport.

Cyklistický závod Tour de France 2019 výsledky

Konečné pořadí: 1. Bernal (Kol./Ineos) 82:57:00, 2. Thomas (Brit./Ineos) -1:11, 3. Kruijswijk (Niz./Jumbo-Visma) -1:31, 4. Buchmann (Něm./Bora-hansgrohe) -1:56, 5. Alaphilippe (Fr./Deceuninck-Quick-Step) -4:05, 6. Landa (Šp./Movistar) -4:23, 7. Urán (Kol./EF Education First) -5:15, 8. Quintana (Kol./Movistar) -5:30, 9. Valverde (Šp./Movistar) -6:12, 10. Barguil (Fr./Arkea Samsic) -7:32, …16. Kreuziger -36:09.

Bodovací soutěž (zelený trikot): 1. Sagan 316, 2. Ewan 248, 3. Viviani (It./Deceuninck-Quick Step) 224.

Vrchařská soutěž (puntíkovaný trikot): 1. Bardet (Fr./AG2R La Mondiale) 86, 2. Bernal 78, 3. Wellens (Belg./Lotto Soudal) 75, …56. Kreuziger 1.

Mladí jezdci (bílý trikot): 1. Bernal 82:57:00, 2. Gaudu (Fr./Groupama-FDJ) -24:03, 3. Mas (Šp./Deceuninck-Quick Step) -58:20.

Týmy: 1. Movistar 248:58:15, 2. Trek-Segafredo -47:54, 3. Ineos -57:52.

 

Startovní listina Tour de France

Team Sky

1 FROOME Christopher
2 BERNAL Egan Arley
3 CASTROVIEJO Jonathan
4 KWIATKOWSKI Michal
5 MOSCON Gianni
6 POELS Wout
7 ROWE Luke
8 THOMAS Geraint

Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale

11 URAN Rigoberto
12 CLARKE Simon
13 CRADDOCK Lawson
14 MARTINEZ Daniel Felipe
15 PHINNEY Taylor
16 ROLLAND Pierre
17 SCULLY Thomas
18 VANMARCKE Sep

AG2R La Mondiale

21 BARDET Romain
22 DILLIER Silvan
23 DOMONT Axel
24 FRANK Mathias
25 GALLOPIN Tony
26 LATOUR Pierre
27 NAESEN Oliver
28 VUILLERMOZ Alexis

Team Sunweb

31 MATTHEWS Michael
32 DUMOULIN Tom
33 ARNDT Nikias
34 GESCHKE Simon
35 HAGA Chad
36 ANDERSEN Søren Kragh
37 TEN DAM Laurens
38 THEUNS Edward

Team Fortuneo – Samsic

41 BARGUIL Warren
42 BOUET Maxime
43 GESBERT Elie
44 HARDY Romain
45 LEDANOIS Kevin
46 MOINARD Amaël
47 PICHON Laurent
48 VACHON Florian

Bahrain Merida

51 NIBALI Vincenzo
52 COLBRELLI Sonny
53 HAUSSLER Heinrich
54 IZAGIRRE Gorka
55 IZAGIRRE Ion
56 KOREN Kristijan
57 PELLIZOTTI Franco
58 POZZOVIVO Domenico

Mitchelton-Scott

61 YATES Adam
62 BAUER Jack
63 DURBRIDGE Luke
64 HAYMAN Mathew
65 HEPBURN Michael
66 HOWSON Damien
67 IMPEY Daryl
68 NIEVE Mikel

Movistar Team

71 QUINTANA Nairo
72 AMADOR Andrey
73 BENNATI Daniele
74 ERVITI Imanol
75 LANDA Mikel
76 ROJAS José Joaquín
77 SOLER Marc
78 VALVERDE Alejandro

BMC Racing Team

81 PORTE Richie
82 BEVIN Patrick
83 CARUSO Damiano
84 GERRANS Simon
85 KÜNG Stefan
86 SCHAR Michael
87 VAN AVERMAET Greg
88 VAN GARDEREN Tejay

UAE-Team Emirates

91 MARTIN Daniel
92 ATAPUMA John Darwin
93 DURASEK Kristijan
94 FERRARI Roberto
95 KRISTOFF Alexander
96 MARCATO Marco
97 SUTHERLAND Rory
98 TROIA Oliviero

Quick-Step Floors

101 ALAPHILIPPE Julian
102 DECLERCQ Tim
103 GAVIRIA Fernando
104 GILBERT Philippe
105 JUNGELS Bob
106 LAMPAERT Yves
107 RICHEZE Ariel Maximiliano
108 TERPSTRA Niki

BORA – hansgrohe

111 SAGAN Peter
112 BODNAR Maciej
113 BURGHARDT Marcus
114 MAJKA Rafał
115 MÜHLBERGER Gregor
116 OSS Daniel
117 POLJANSKI Pawel
118 PÖSTLBERGER Lukas

Astana Pro Team

121 FUGLSANG Jakob
122 FRAILE Omar
123 GRUZDEV Dmitriy
124 HANSEN Jesper
125 KANGERT Tanel
126 CORT NIELSEN Magnus
127 SANCHEZ Luis Leon
128 VALGREN Michael

Team Dimension Data

131 CAVENDISH Mark
132 BOASSON HAGEN Edvald
133 JANSE VAN RENSBURG Reinardt
134 PAUWELS Serge
135 RENSHAW Mark
136 SLAGTER Tom-Jelte
137 THOMSON Jay Robert
138 VERMOTE Julien

Team Katusha – Alpecin

141 ZAKARIN Ilnur
142 BOSWELL Ian
143 KIŠERLOVSKI Robert
144 KITTEL Marcel
145 KOCHETKOV Pavel
146 MARTIN Tony
147 POLITT Nils
148 ZABEL Rick

Groupama – FDJ

151 DÉMARE Arnaud
152 GAUDU David
153 GUARNIERI Jacopo
154 LE GAC Olivier
155 LUDVIGSSON Tobias
156 MOLARD Rudy
157 SINKELDAM Ramon
158 VICHOT Arthur

Team LottoNL-Jumbo

161 KRUIJSWIJK Steven
162 GESINK Robert
163 GROENEWEGEN Dylan
164 JANSEN Amund Grondahl
165 MARTENS Paul
166 ROGLIC Primoz
167 ROOSEN Timo
168 TOLHOEK Antwan

Lotto Soudal

171 GREIPEL André
172 BENOOT Tiesj
173 DE BUYST Jasper
174 DE GENDT Thomas
175 KEUKELEIRE Jens
176 MARCZYNSKI Tomasz
177 SIEBERG Marcel
178 VANENDERT Jelle

Direct Energie

181 CALMEJANE Lilian
182 BOUDAT Thomas
183 CHAVANEL Sylvain
184 COUSIN Jérôme
185 GAUDIN Damien
186 GRELLIER Fabien
187 SICARD Romain
188 TAARAMÄE Rein

Trek-Segafredo

191 MOLLEMA Bauke
192 BERNARD Julien
193 DE KORT Koen
194 DEGENKOLB John
195 GOGL Michael
196 GRMAY Tsgabu
197 SKUJIŅŠ Toms
198 STUYVEN Jasper

Cofidis

201 LAPORTE Christophe
202 CLAEYS Dimitri
203 EDET Nicolas
204 HERRADA Jesús
205 NAVARRO Daniel
206 PEREZ Anthony
207 SIMON Julien
208 TURGIS Anthony

Wanty – Groupe Gobert

211 MARTIN Guillaume
212 DEGAND Thomas
213 DUPONT Timothy
214 MINNAARD Marco
215 OFFREDO Yoann
216 PASQUALON Andrea
217 SMITH Dion
218 VAN KEIRSBULCK Guillaume

Article Categories:
Cyklistika · Program