Lis 24, 2019
2708 Views

Kde sledovat Box živě? Deontay Wilder – Tyson Fury online přenos

Written by

🥊Deontay Wilder – Tyson Fury: Sledujte online přenos zdarma

Zápas by měla vysílat buď stanice Nova Sport nebo O2 Sport. Oba tyto TV kanály lze sledovat i na internetu.  Souboj Deontay Wilder – Tyson Fury můžete sledovat v přímém přenosu .

BOX v přímém přenosu na Nova Sport

Nova TV umožňuje fanoušky boxu  v Čechách sledovat zápasy Boxu  v TV na svých kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2. Většinou jde o zápasy z hlavní karty a s českým komentářem v podání Ondřeje Novotného. Kanály Nova Sport můžete sledovat na internetu přes VOYO.

Box živě na O2 TV SPORT

Pokud chcete dívat nejlepší zápasy boxu  tak určitě přes O2 TV Sport. Pokud si koupíte balíček Sport Pack a neunikne vám nic z české MMA scény. Zároveň budete moci sledovat fotbalovou Oktagon MMA, Ligu Mistrů, hokejovou ligu a k dispozici budete mít športove programy jako O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis .

🥊Box živě na TV Tipsport!🥊

🥊Dajto naživo🥊

 

Výsledek prvního boxerského klání  Deontay Wilder vs. Tyson Fury

Deontay Wilder vs. Tyson Fury byl profesionální boxerský zápas, který se konal 1. prosince 2018 ve Staples Center v Los Angeles v Kalifornii . Neporažený obhájce šampióna WBC v těžké váze Deontay Wilder čelil neporaženému vyzývateli a bývalému WBA (Super) , IBF , WBO , IBO , The Ring a přímému vítězi v těžké váze Tyson Fury . Boj skončil kontroverzním rozděleným remízou, s scorecards na 115–111 pro Wildera, 114–112 pro Fury (který byl nesprávně vyhlášen jako 114–110) a 113–113.

Fury vs Deontay Wilder Fight Živé pokrytí času a umístění

  • Datum:  sobota 9. rijen
  • Čas předčasné přípravy:  17:00 východního času
  • Prelims 1 čas: 19:30 ET
  • Prelims 2 time:  8 pm ET
  • Čas hlavní karty:  21:00 ET

Třetí souboj mezi těmito dvěma těžkými váhami se má uskutečnit 24. července 2021. Očekává se, že se souboj bude konat v Las Vegas

Na jakém televizním kanálu bojují Tyson Fury vs Deontay Wilder?

Wilder vs Fury 3 hlavní karty bude vysílat živě a exkluzivní na Fox Sports a ESPN + připojitelný přes pay-per-view základě prostřednictvím poskytovatele kabelových a satelitních ve Spojených státech. Můžete se obrátit na místního poskytovatele kabelových služeb a koupit Wilder vs Fury 3 PPV.

Živý přenos Fury vs Wilder 3 ZDARMA: Jak sledovat boxerský boj

Veškerý souboj na kartě Wilder vs. Fury 2 bude možné sledovat pouze na pay-per-view. Fanoušci boxu mohou zachytit akci undercard bojů na platformách ESPN a Fox. DAZN má také práva v některých teritoriích a předplatné začíná od 1,99 GBP.

DAZN také nabízí 1měsíční bezplatnou zkušební verzi, takže nový zákazník, takže můžete sledovat živý přenos Fury vs Wilder 3 zdarma s bezplatnou zkušební verzí DAZN.

DAZN Boxing

 

Jak sledovat Fury vs Wilder 3 Live Stream pomocí VPN odkudkoli?

Nejpohodlnější a nejjednodušší možnost sledovat živé souboje Fury vs Wilder 3 se službou VPN. Pokud nejste doma, kde jsou k dispozici streamovací služby, nejvýznamnější možností je VPN. Jsou snadno použitelné a také bezpečné.

VPN – Virtual Private Network (VPN) vám umožňuje sledovat živý přenos zápasu z kterékoli části světa. ExpressVPN je nejlepší VPN pro sledování boje Tyson Fury vs Deontay Wilder 3. ExpressVPN se snadno používá, je bezpečný a funguje hladce.

Article Tags:
·
Article Categories:
Box