Lis 3, 2019
4829 Views

Jak a kde sledovat přímé přenosy NBA ?

Written by

Zápasy nejslavnější basketbalové ligy NBA můžete sledovat online . My vám dnes přinášíme přehled všech dostupných možností, jak a kde sledovat v NBA přímé přenosy živě. NBA je plně profesionální nejvyšší basketbalová liga v Severní Americe, považována za nejprestižnější basketbalovou soutěž na světě.

NBA se dělí na Západní konferenci (Western Conference) a Východní konferenci (Eastern Conference), z nichž každá se aktuálně skládá ze tří divizí po pěti družstvech. Sezóna NBA se skládá z dlouhodobé části (hrané systémem každý s každým) a závěrečného play-off hraného vylučovacím systémem. Play-off se hraje zvlášť v každé konferenci, vítězové východní a západní konference se na závěr utkávají ve Finále NBA. Každé družstvo odehraje celkem 82 zápasů a ze západní a východní konference postoupí vždy 16 týmů do play-off (8 týmů ze západní konference a 8 týmů z východní konference)

 

Jak a kde sledovat NBA živě online na internetu

Jak a kde sledovat NBA živě je díky online živým přenosu , které nabízejí některé stránky či televize sázkových kanceláří.

🏀Basketbal živě🏀NBA tabulka🏀NBA výsledky zde

NBA živě na TV Tipsport

Jednou z možností kde sledovat NBA  je TV Tipsport. Stačí se  registrovat a vložit 100 kč  se kterou získáte bonus a sledovat TV Tipsport zdarma .

🏀TV Tipsport🏀

NBA online přenosy  na Fortuna TV

Další  sázkovou společností, která  nabízí live stream z basketbalové NBA je Fortuna. Ta, podobně, jako konkurence vyžaduje ke dívání jen registraci, díky které dostanete možnost dívat Fortuna TV několik dní zdarma.

🏀Fortuna TV🏀

Sledujte NBA  na  oficiální stránce

 Oficiální stránka NBA nabízí všechny zápasy živě po celou sezonu .  Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí možnosti jak sledovat zápasy. ( VÝBĚR TÝMU -JEDEN TÝM, KAŽDÁ HRA ,LEAGUE PASS – KAŽDÝ TÝM, KAŽDÁ HRA,3 HRY ZA MĚSÍC ) a nebo jen  zkušební verze zdarma po dobu 7 dní .

🏀Sledujte NBA 🏀

Jak sledovat NBA živě v České republice?

Jediným vlastníkem vysílacích práv na NBA placený kanál Nova Sport 1 a Nova Sport 2. NBA živě na Voyo.cz . Předplatným této služby si tak můžete, stejně vychutnat zápasy z nejlepší basketbalové ligy světa.

NBA je složena z 30 týmů rozdělených do dvou konferencí se třemi divizemi.

ZÁPADNÍ KONFERENCE
Northwest (Severozápadní): Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves, Oklahoma City Thunder, Portland Trail Blazers, Utah Jazz

Pacific (Pacifická): Golden State Warriors, Los Angeles Clippers, Los Angeles Lakers, Phoenix Suns, Sacramento Kings

Southwest (Jihozápadní): Dallas Mavericks, Houston Rockets, Memphis Grizzlies, New Orleans Pelicans, San Antonio Spurs

VÝCHODNÍ KONFERENCE
Atlantic (Atlantická): Boston Celtics, Brooklyn Nets, New York Knicks, Philadelphia 76ers, Toronto Raptors

Central (Centrální): Chicago Bulls, Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons, Indiana Pacers, Milwaukee Bucks

Southeast (Jihovýchodní): Atlanta Hawks, Charlotte Hornets, Miami Heat, Orlando Magic, Washington Wizards

Češi v NBA

Basketbalista Tomáš Satoranský momentálně hraje za Washingtonem Wizards . Stal se tak čtvrtým Čechem který hraje v NBA. Před nim hráli ligu Jiří Zídek , Jiří Welsch a Jan Veselý .

Article Categories:
Basketbal · Live přenosy