Bře 26, 2020
764 Views

Zlatá tretra 2022 online přenos program

Written by

Zlatá tretra  2020 ,letos je na programu už  59. ročník ostravských závodů který se uskuteční až 8. září

 

Zlatá tretra 2021 na  ČT Sport 4  živé vysílání, online přenos

Live stream Zlatá tretra 2021 v Ostravě bude vysílat český sportovní kanál ČT Sport a přímý přenos na webu České televize.

 

▶️ČT Sport online vysílání

Zlatá tretra 2021 Program

Program
16:10 – 10 000m muži (Memoriál Emila Zátopka)

16:30 – Skok o tyči muži

16:50 Slavnostní zahájení

17:00 Hod oštěpem ženy

17:05 Skok daleký muži

17:10 4×100 m ženy

17:30 4×100 m muži

17:50 400 m překážek muži

17:55 Vrh koulí muži

18:05 400 m překážek ženy

18:15 100 m muži

18:22 1500 m ženy

18:32 1500 m muži

18:42 800 m ženy

18:45 Trojskok muži

18:52 800 m muži

18:57 Hod oštěpem muži

19:00 3000 m překážek

19:15 400 m muži (Memoriál Isztvána Gyulaie)

19:25 200 m Ženy (Memoriál Jana Slaniny)

19:35 200 m muži

19:45 3000 m muži

Atletika aktuální výsledky, online přenosy

▶️Výsledky atletického mítinku  Zlatá tretra 2019

Muži:
100 m : 1. Rodgers (USA) 10,04, 2. De Grasse (Kan.) 10,05, 3. Sie Čen-jie (Čína) 10,06.
200 m : 1. De Grasse 19,91, 2. Coleman (USA) 19,97, 3. Munyai (JAR) 20,31, 4. Maslák 20,62
400 m: 1. Gardiner (Bah.) 44,95, 2. Abubaker (Bahr.) 45,86, 3. Janežič (Slovin.) 45,97
800 m: 1. Tuka (Bos.) 1:44,95, 2. Kszczot (Pol.) 1:45,63, 3. A. Kipketer (Keňa) 1:45,90
Míle: 1. Grice (Brit.) 3:56,95, 2. Kibet (Keňa) 3:57,01, 3. Blankenship (USA) 3:57,27,
4×100 m: 1. JAR (Bruintjies, Magakwe, Dlodlo, Simbine) 38,65, 2. AllStar (Eaton, Rodney, Kilty, Hyman) 38,81, 3. ČR (Stromšík, Veleba, Jirka, Záleský) 38,99.
Tyč: 1. Kendricks (USA) 593, 2. Lisek (Pol.) 571, 3. Dutra (Braz.) 571,
Dálka: 1. Echevarría (Kuba) 832, 2. Tentóglu (Řec.) 795, 3. Randazzo (It.) 783,
Koule: 1. Walsh (N. Zél.) 22,27, 2. Haratyk (Pol.) 21,77, 3. Staněk (ČR) 21,04.
Oštěp: 1. Kirt (Est.) 90,34, 2. Mrzyglód (Pol.) 83,88, 3. Vadlejch 82,97, 4. Veselý 81,64,
Ženy:
300 m: 1. Millerová-Uibová (Bah.) 34,41 – světový rekord, 2. Brownová 35,91, 3. Stepterová (obě USA) 36,12,
1500 m: 1. Tsegayová (Et.) 4:02,95, 2. McDonaldová (Brit.) 4:03,79, 3. Feysaová (Et.) 4:04,13,
Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 206, 2. Tarandová (Běl.) 198, 3. McDermottová (Austr.) 196.
Oštěp: 1. Kolaková (Chorv.) 64,45, 2. Ratejová (Slovin.) 61,01, 3. Raniová (Indie) 60,20, 4. Špotáková 60,01,
Kladivo: 1. Wang Čeng (Čína) 75,80, 2. Berryová (USA) 74,38, 3. Tavernierová (Fr.) 73,36, 

Výsledky mítinku Zlatá tretra Ostrava 2018

Muži 100 m : 1. Gatlin (USA) 10,03, 2. Simbine (JAR) 10,13, 3. Rodgers (USA) 10,15,

200 m : 1. Brown (Kan.) 20,05, 2. Richards (Trin.) 20,09, 3. Gulijev (Tur.) 20,09.

400 m: 1. Haroun (Kat.) 44,63, 2. Santos (Dom.) 45,43, 3. Taylor (USA) 45,58, 4. Maslák 45,94,

3000 m: 1. Barega (Et.) 7:37,53 – WL, 2. Balew (Bahr.) 7:38,25, 3. Tilahun (Et.) 7:38,55,

110 m př. : 1. Martinot-Lagarde (Fr.) 13,45, 2. Constantino (Braz.) 13,48, 3. Baji (Maď.) 13,52.

Výška: 1. Barshim (Kat.) 238 – MR, 2. Lysenko (Rus.) 236, 3. Ghazal (Sýr.) 225,

Tyč: 1. Wojciechowski (Pol.) 575, 2. Kendricks 560, 3. Houston (oba USA) 560,

Dálka: 1. Echevarría (Kuba) 866 – WL, MR, 2. Manyonga (JAR) 831, 3. Samaai (oba JAR) 815,

Koule: 1. Walsh (N. Zél.) 22,16 – MR, 2. Haratyk (Pol.) 22,08 – NR, 3. Staněk (ČR) 21,46.

Oštěp: 1. Vadlejch (ČR) 88,36, 2. Röhler (Něm.) 87,28, 3. Mardare (Mold.) 80,48,

Ženy

 200 m : 1. Schippersová (Niz.) 22,52, 2. Ahouréová (P. Slon.) 22,60, 3. Kambudjiová (Švýc.) 22,78,

800 m: 1. Arafiová (Mar.) 1:59,20, 2. Yarigová (Ben.) 2:00,89, 3. Ljachovová (Ukr.) 2:00,90

1500 m: 1. Tsegayová (Et.) 4:02,45, 2. McDonaldová (Brit.) 4:04,41, 3. Vrzalová 4:04,80,

3000 m př.: 1. Jerutová (Keňa) 9:11,33 – MR, 2. Chemutaiová (Ug.) 9:16,89, 3. Jepkemeiová (Keňa) 9:23,70,

Oštěp: 1. Ogrodníková (ČR) 64,17, 2. Hussongová (Něm.) 63,85, 3. Šedivá 56,05,

 

Article Categories:
Atletika