Bře 26, 2020
11 Views

Zlatá tretra 2020 online přenos program

Written by

Zlatá tretra  2020 ,letos je na programu už  59. ročník ostravských závodů který se uskuteční až 8. září

 

 

Zlatá tretra 2020 Program

běh mužů a žen na 200 m, trojskok mužů a žen a  běh mužů na 3000 m překážek. 

Zlatá tretra 2020 na  ČT Sport 4  živé vysílání, online přenos

Live stream Zlatá tretra 2020 v Ostravě bude vysílat český sportovní kanál ČT Sport a přímý přenos na webu České televize.

Atletika aktuální výsledky, online přenosy

Výsledky atletického mítinku  Zlatá tretra 2019

Muži:
100 m : 1. Rodgers (USA) 10,04, 2. De Grasse (Kan.) 10,05, 3. Sie Čen-jie (Čína) 10,06.
200 m : 1. De Grasse 19,91, 2. Coleman (USA) 19,97, 3. Munyai (JAR) 20,31, 4. Maslák 20,62
400 m: 1. Gardiner (Bah.) 44,95, 2. Abubaker (Bahr.) 45,86, 3. Janežič (Slovin.) 45,97
800 m: 1. Tuka (Bos.) 1:44,95, 2. Kszczot (Pol.) 1:45,63, 3. A. Kipketer (Keňa) 1:45,90
Míle: 1. Grice (Brit.) 3:56,95, 2. Kibet (Keňa) 3:57,01, 3. Blankenship (USA) 3:57,27,
4×100 m: 1. JAR (Bruintjies, Magakwe, Dlodlo, Simbine) 38,65, 2. AllStar (Eaton, Rodney, Kilty, Hyman) 38,81, 3. ČR (Stromšík, Veleba, Jirka, Záleský) 38,99.
Tyč: 1. Kendricks (USA) 593, 2. Lisek (Pol.) 571, 3. Dutra (Braz.) 571,
Dálka: 1. Echevarría (Kuba) 832, 2. Tentóglu (Řec.) 795, 3. Randazzo (It.) 783,
Koule: 1. Walsh (N. Zél.) 22,27, 2. Haratyk (Pol.) 21,77, 3. Staněk (ČR) 21,04.
Oštěp: 1. Kirt (Est.) 90,34, 2. Mrzyglód (Pol.) 83,88, 3. Vadlejch 82,97, 4. Veselý 81,64,
Ženy:
300 m: 1. Millerová-Uibová (Bah.) 34,41 – světový rekord, 2. Brownová 35,91, 3. Stepterová (obě USA) 36,12,
1500 m: 1. Tsegayová (Et.) 4:02,95, 2. McDonaldová (Brit.) 4:03,79, 3. Feysaová (Et.) 4:04,13,
Výška: 1. Lasickeneová (Rus.) 206, 2. Tarandová (Běl.) 198, 3. McDermottová (Austr.) 196.
Oštěp: 1. Kolaková (Chorv.) 64,45, 2. Ratejová (Slovin.) 61,01, 3. Raniová (Indie) 60,20, 4. Špotáková 60,01,
Kladivo: 1. Wang Čeng (Čína) 75,80, 2. Berryová (USA) 74,38, 3. Tavernierová (Fr.) 73,36, 

Výsledky mítinku Zlatá tretra Ostrava 2018

Muži 100 m : 1. Gatlin (USA) 10,03, 2. Simbine (JAR) 10,13, 3. Rodgers (USA) 10,15,

200 m : 1. Brown (Kan.) 20,05, 2. Richards (Trin.) 20,09, 3. Gulijev (Tur.) 20,09.

400 m: 1. Haroun (Kat.) 44,63, 2. Santos (Dom.) 45,43, 3. Taylor (USA) 45,58, 4. Maslák 45,94,

3000 m: 1. Barega (Et.) 7:37,53 – WL, 2. Balew (Bahr.) 7:38,25, 3. Tilahun (Et.) 7:38,55,

110 m př. : 1. Martinot-Lagarde (Fr.) 13,45, 2. Constantino (Braz.) 13,48, 3. Baji (Maď.) 13,52.

Výška: 1. Barshim (Kat.) 238 – MR, 2. Lysenko (Rus.) 236, 3. Ghazal (Sýr.) 225,

Tyč: 1. Wojciechowski (Pol.) 575, 2. Kendricks 560, 3. Houston (oba USA) 560,

Dálka: 1. Echevarría (Kuba) 866 – WL, MR, 2. Manyonga (JAR) 831, 3. Samaai (oba JAR) 815,

Koule: 1. Walsh (N. Zél.) 22,16 – MR, 2. Haratyk (Pol.) 22,08 – NR, 3. Staněk (ČR) 21,46.

Oštěp: 1. Vadlejch (ČR) 88,36, 2. Röhler (Něm.) 87,28, 3. Mardare (Mold.) 80,48,

Ženy

 200 m : 1. Schippersová (Niz.) 22,52, 2. Ahouréová (P. Slon.) 22,60, 3. Kambudjiová (Švýc.) 22,78,

800 m: 1. Arafiová (Mar.) 1:59,20, 2. Yarigová (Ben.) 2:00,89, 3. Ljachovová (Ukr.) 2:00,90

1500 m: 1. Tsegayová (Et.) 4:02,45, 2. McDonaldová (Brit.) 4:04,41, 3. Vrzalová 4:04,80,

3000 m př.: 1. Jerutová (Keňa) 9:11,33 – MR, 2. Chemutaiová (Ug.) 9:16,89, 3. Jepkemeiová (Keňa) 9:23,70,

Oštěp: 1. Ogrodníková (ČR) 64,17, 2. Hussongová (Něm.) 63,85, 3. Šedivá 56,05,

 

Article Categories:
Atletika