Kde sledovat ZOH 2026 online přenosy ?


Kde sledovat Zimní olympijské hry 2022 online ? Zimní olympijské hry 2022, se budou konat v čínském  Pekingu. Slavnostní zahájení od pátku 4. února 2022 do neděle 20. února 2022.

Sportovní vrchol roku 2022 v podobě zimních  olympijských her je tady a my vám přinášíme článek o tom kde sportovní svátek sledovat v televizi , na internetu či mobilu a tabletu.

Prvním a oficiálním zdrojem informací bude určitě webová stránka olympijských her, kterou naleznete na adrese  . Beijing 2022 Zde objevíte program všech disciplín, informace o stadionech, sportovcích a samozřejmě také výsledky.

🥇🥈🥉Beijing 2022🥇🥈🥉

Přímé přenosy z LOH  má Česká televize, jinak tomu nebude i u LOH 2021. Na kanálech ČT Sport, ČT2 budeme moci sledovat většinu sportovních závodů   .

ZOH 2026 na ČT sport živě

Česká televize vlastní práva na vysílání letních olympijských her a tak jako každé čtyři roky můžeme sledovat zápasy  jak na obrazovkách české televize nebo na  webu  sport.ceskatelevize.cz

📺ČT sport živé vysílání live📺

Eurosport online přenosy

Dalším kanálem je  Eurosport .  Eurosport nabídne veškeré vysílání Eurosportu 1 a 2, a k tomu ještě vedlejší kanály v případě souběžných sportovních přenosů. Eurosport Player nabízí  přístup k programům Eurosportu. Živě lze sledovat  z počítače, mobilu nebo tabletu přímé přenosy z letních olympijských her .

📺 Eurosport 📺

Mezinárodní olympijský výbor

Oficiální stránka pořadatelů nabízí kompletní program, výsledky, tabulku národů, spoustu fotek . Na YouTube kanálu Olympic najdete sestřihy videí  z letošní olympiády .

📺Zimní olympijské hry 2022 na youtube📺

ZOH 2026  program

Aktuální program olympijských her naleznete  zde 📺ZOH 2022 nebo 📺 Peking2022 online zde

Český olympijský výbor

Český olympijský výbor určitě bude informovat jak o českých sportovcích tak i o olympiádě samotné . Oficiální YouTube kanál přinášející rozhovory s českými sportovci Český olympijský tým na Youtube a nebo můžete sledovat webové stránky ČOV Český olympijský výbor .

Previous Mistrovství Evropy v házené 2022 online
Next ZOH hokej ženy 2026 online