Čvc 17, 2020
122 Views

UFC žebříček online

Written by

❓Jak se určuje hodnocení UFC?

Podle zprávy na oficiálních stránkách UFC , žebříčky jsou složeny z jednotlivých členů médií v UFC . Zúčastnění členové sdělovacích prostředků dali hlasům pro nejlepší bojovníky podle hmotnostních tříd a váhy  maximální ziskové hlasy se dostali na konečný seznam žebříčků UFC .

Ultimate Fighting Championship (UFC) je pravděpodobně největší organizací MMA na světě a za 25 let od svého založení UFC  se v ní vystřídala nespočet kvalitních bojovníků . Podobně jako Conor McGregor, Ronda Rousey, Jon Jones, Daniel Cormier a několik dalších zvedlo UFC. UFC údajně má seznam sestávající z více než 195 bojovníků a v průběhu let se neustále rozšiřuje.

Na rozdíl od jiných sportů je hodnocení bojovníka čistě na základě jeho dovedností snadněji řečeno než uděláno. Zde se do hry dostávají žebříček UFC. Žebříčky UFC určují průběžný stav bojovníka a pravděpodobnost získání titulu v jejich příslušných divizích. Žebříčky UFC přispívají k pokračování bojovníka, ale jak se vlastně určuje hodnocení UFC?

▶▶Aktuální žebříček UFC zde ◀◀

❓ Jak je stanoven pořadí v Mistrovství Ultimate Fighting Championship ?

Podle zpráv na oficiálních webových stránkách UFC je hodnocení určováno panelem složeným z různých členů médií v UFC. Zúčastnění členové sdělovacích prostředků dali hlasům pro nejlepší bojovníky podle hmotnostních tříd a libry za libru a maximální ziskové hlasy se dostali na konečný seznam žebříčků UFC. Hlas bojovníka však lze volit pouze tehdy, má-li v aktuálním seznamu UFC aktivní stav.

Bojovníci jsou způsobilí k účasti ve více než jedné váhové třídě najednou, ale šampion a mezistátní šampion jsou považováni za špičkové pozice v příslušných divizích. Tito držitelé mohou být hlasováni také v žebříčku libra za libru. Mediální panel UFC odpovědný za hodnocení se skládá z několika členů médií a některými významnými vývody jsou MMA Oddsbreaker, CMFU 93.3, MMA Soldier, Blood & Pot, Inside Fighting Radio, BoxeoMundial, Top Turtle Podcast, KHON Honolulu.

Rozdělení vah

Muži
Muší váha (52.2 kg – 56.7 kg)
Bantamová váha (56.7 kg – 61.2 kg)
Pérová váha (61.2 kg – 65.8 kg)
Lehká váha (65.8 kg – 70.3 kg)
Velterová váha (70.3 kg – 77.1 kg)
Střední váha (77.1 kg – 83.9 kg)
Polotěžká váha (83.9 kg – 93.0 kg)
Těžká váha (93.0 kg – 120.2 kg)
Ženy
Slámová váha (do 52.2 kg)
Muší váha (52.2 kg – 56.7 kg)
Bantamová váha (56.7 kg – 61.2 kg)
Pérová váha (61.2 kg – 65.8 kg)

Article Categories:
UfC