Čvc 22, 2019
1015 Views

Oktagon 16 MMA živě: Informace program online

Written by

Slovák Attila Végh a Čech Karlos Vémola si změří síly na galavečeru míchaných bojových umění Oktagon 15, který se uskuteční 9. listopadu v pražské O2 aréně. Půjde o setkání dvou z nejznámějších bojovníků v obou zemích, kteří se prosadili i v předních světových organizacích.

Oktagon 16 MMA informace

Sobota 14. 03. 2020
Začíná v 17:30
Ostrava

TV přenos: O2 TV Sport, PPV – Oktagon.tv

Oktagon 16 – Fight Card – program

Organizace Oktagon MMA zatím oficiálně oznámila 10 zápasů. Přesné pořadí zápasů ještě nebylo upřesněno, ale také už teď to vypadá na velmi zajímavé představení!

👊Oktagon živě na TV Tipsport!👊

Kde sledovat MMA Oktagon 16 živý přenos v TV a online

Oktagon 15 MMA živě můžete totiž sledovat i online z pohodlí vašeho domova. Zde jsou různé varianty .

Oktagon 16 živý přenos v TV

TV přenos přeno odvysílá určitě i placená sportovní televize O2 TV Sport živě.

Oktagon 16 online

Na oficiálních stránkách události ( oktagonppv.com ) si můžete z zakoupit PPV livestream celého galavečera.

 

Oktagon 16 livestream zdarma

Všechny MMA zápasy turnaje Oktagon 16 bude pravděpodobně možné sledovat i zcela zdarma .Sázková kancelář Tipsport vysílala live přenosy z galavečera Oktagon 15 a dá se proto předpokládat, že stejně bude vysílat další živé přenosy z Oktagonu na jejich sportovní TV Tipsport . Samozřejmostí jsou také live sázky, které můžete tipovat i během zápasu.

Výsledky OKTAGON 15

Attila Végh – Karlos Vémola
Vítěz: Végh, K. O. v 1. kole 

Michal Martínek – Viktor Pešta
Vítěz: Martínek, soupeř vzdal Heavyweight

Gábor Boráros – Kaik Brito
Vítěz: Brito, zranění soupeře Welterweight

Robert Bryczek – Leandro Silva
Vítěz: Silva, na body Welterweight
Peter Benko – Jakub Štáfek
Vítěz: Štáfek, K.O. v 1. kole Middleweight

Miloš Petrášek – Joachim Christensen
vítěz: Christensen, na body Light heavyweight
Jakub Bahník – Mateusz Legierski
vítěz: Legierski, K.O. v 1. kole Lightweight
Jakub Běle – David Hošek
vítěz: Běle, technické K.O. v 1. kole Middleweight
Vojto Barborík – Sasha Belov
vítěz: Barborík, 1. kolo submise, škrcení Featherweight
Barbora Cypriánová – Lucia Krajčovič
vítězka: Krajčovič, technické K.O. v 1. kole Flyweight
Pavel Salčák – Simon Michálek
vítěz: Salčák, technické K.O. v 1. kole Catchweight

Výsledky OKTAGON 14

Krištofič Samuel – Pukač Robert (na body)

Klein Ludovít – Joao Paulo Rodrigues de Souza (3. kolo – via KO)

Buday Martin – Dittrich Daniel (2. kolo – via submission kimura)

Daniš Igor – Hromek Daniel (1. kolo – via TKO)

Kimball Jeremy – Feucht Timo (1. kolo – via TKO)

Paradeiser Ronald – Brichta Leoš (2. kolo – via verbal tap out)

Pajtina Lukáš – Jartim Jaroslav (2. kolo – via TKO)

Mazuch Marek – Kusters Pim (na body)

Dvořák Lukáš – Kvelidze Giorgi (2. kolo – via submission)

Klinderová Kateřina – Hašková Ivana (2. kolo – via KO)

 

Výsledky OKTAGON 13

Prelims

Matouš Kohout porazil Matúša Šutka na body

David Hošek porazil Varcholu v 1. kole na submisi (RNC)

David Mora porazil Tomáše Kvapila po 1. kole na TKO (ukončeno rozhodčím – cut)

Eva Borodáčová porazila Kateřinu Klinderovou na body

Jakub Bahník porazil Michala Konráda v 1. kole na TKO

David Dvořák porazil Arsena Taigibova v 2. kole na submisi (RNC)

Viktor Pešta porazil Mike Kylea v 1. kole na submisi (RNC)

Hlavní Karta

Leo Brichta porazil Alistona Cordeiru na body

Jakub Běle porazil Miroslava Brože v 1. kole na TKO

Milan Ďatelinka porazil Václava Mikuláška v 1. kole na submisi (RNC)

Makhmud Muradov porazil Wendell Marques v 2. kole na TKO

Karlos Vémola porazil Frankensteina Silvu na body

Article Categories:
UfC