Čvn 20, 2019
6738 Views

Tipsport extraliga online 2023/2024

Written by

Tipsport extraliga 2022 – 2023 online

Extraliga ledního hokeje je nejvyšší soutěž v ledním hokeji, která je pořádána na území České republiky. Tato soutěž vznikla v sezoně 1993/94 jako nástupce Československé hokejové ligy. Od základní části sezóny 2010/11 nesla soutěž název Tipsport Extraliga.

Základní část se hraje od září do února, kdy se všechny týmy utkají každý s každým celkem čtyřikrát (celkem 52 kol). Poté následuje rozšířené play-off. Nejprve se hraje předkolo play-off, ve kterém se utkají sedmý s desátým a osmý s devátým umístěným klubem v tabulce po základní části. Hraje se na 3 vítězné zápasy. Poté následuje klasické play-off, kdy hraje první s hůře umístěným vítězem předkola, druhý s lépe umístěným vítězem předkola, třetí s šestým a čtvrtý s pátým. Dále se hraje na 4 vítězné zápasy, postoupí 4 kluby do semifinále a vítězní semifinalisté do finále. Vítěz finále se stává Mistrem extraligy, konečné druhé až desáté místo je určeno úspěšností týmů v play-off.

V letošním ročníku se můžete těšit na tyto týmy: HC Sparta Praha, HC Škoda Plzeň, HC VERVA Litvínov , HC Kometa Brno,BK Mladá Boleslav ,HC Dynamo Pardubice,Mountfield HK , Bílí Tygři Liberec, HC VÍTKOVICE RIDERA , HC Olomouc,HC Oceláři Třinec ,Motor České Budějovice , HC Energie Karlovy Vary a PSG Berani Zlín

 

Sledujte Tipsport extraliga živě

🏒Tipsport Tv   🏒Čt Sport   🏒O2 tv Sport    🏒Hokejka Tv

Extraliga tabulka 2022/2023 zde

Tipsport extraliga 2022/2023 Program

🏒Tipsport Extraliga program kompletní zde🏒

 

Kde sledovat Tipsport extraligu online na internetu?

Hokejovou Extraligu můžete sledovat  jak na internetu tak  v televizním vysílání . Práva na Tipsport extraligu vlastní  O2 TV, České televize a možnost sledovat streamy  na internetu  Hokejka TV a Tipsport tv zde .

Tipsport extraliga❱  | O2 TV | Čt Sport | Hokejka Tv | Extraliga živě |

Tipsport ELH – formát soutěže

Formát  soutěže :  Základní část , která se hraje od září má  52 kol, ve kterých se každý tým setká s každým dohromady čtyřikrát. 

Po základní části následuje předkolo  play-off, kde si své síly změří sedmý až desátý tým z tabulky.  Celkově se v této části  play-off hraje na tři vítězné zápasy.

Po předkole  vyřazovací části přichází klasická play – off, kde se týmy rozdělují podle postavení v tabulce základní části a podle postavení v tabulce rozšířené play off. Vítěz základní části tak hraje s týmem, který se nejhůře umístil v předkole play-off. Vítězné týmy následně postupují do semifinále a  do finále.

Article Categories:
Extraliga · Hokej