Jan 26, 2020
328 Views

Vuelta a San Juan 2021 program online přenos

Written by

Vuelta a San Juan je silnice závod koná v Argentině . Závod se skládá pouze z mužské soutěže v sedmi etapách.
Mezi posledními vítězi akce jsou kolumbijský vítěz Anacona (2019), španělský Oscar Sevilla (2017), holandský Bauke Mollema (2017) a Argentinci Laureano Rosas (2014, 2015 a 2016), Daniel Zamora (2011 a 2013), Juan Pablo Dotti (2010 a 2012), Gerardo Fernández (2006 a 2009), Pedro González (2008) a Luciano Montivero (2005 a 2007).

Kde sledovat  Vuelta a San Juan živě

Cyklistické závody Vuelta a San Juan můžete sledovat v přímém přenosu v TV, nebo online na internetu. Pokud chcete sledovat  Zdeněka Štybara  a  Petra Sagan každý večer od 22:30 na Eurosport 2.

Konečně pořadí 2020 

1. Remco Evenepoel (Belg.) Deceuninck – Quick Step 23:13:59 h,
2. Filippo Ganna (Tal.) Italská reprezentace +33 s,
3. Óscar Sevilla (Šp.) Team Medellin +1: 01 min,
4 . Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates +1: 21,
5. Miguel Eduardo Flórez (Kol.) Androni Giocattoli – Siderm

 

1. etapa na Vuelta a San Juan 2020

Datum: 26. leden

Cíl: ve večerních až nočních hodinách našeho času

Start – cíl: San Juan – San Juan

Délka etapy: 163,5 km

2. etapa na Vuelta a San Juan 2020

Datum: 27. leden

Cíl: ve večerních až nočních hodinách našeho času

Start – cíl: Pocity – počítají

Délka etapy: 168,7 km

3. etapa na Vuelta a San Juan 2020

Datum: 28. leden

Cíl: ve večerních až nočních hodinách našeho času

Start – cíl: Ullum – Ullum

Délka etapy: 15,5 kilometru (časovka)

 

4. etapa na Vuelta a San Juan 2020

Datum: 29. leden

Cíl: ve večerních až nočních hodinách našeho času

Start – cíl: jachet – Valle Ferte

Délka etapy: 185,8 km

Datum: 31. leden

5. etapa na Vuelta a San Juan 2020

Datum: 31. leden

Cíl: ve večerních až nočních hodinách našeho času

Start – cíl: Caucete – Alto Colorado

Délka etapy: 175,1 km

 

6. etapa na Vuelta a San Juan 2020

Datum: 1. únor

Cíl: ve večerních až nočních hodinách našeho času

Start – cíl: Villicum – Villicum

Délka etapy: 174,5 km

7. etapa na Vuelta a San Juan 2020

Datum: 2. únor

Cíl: ve večerních až nočních hodinách našeho času

Start – cíl: San Juan – San Juan

Délka etapy: 141,3 km

Startovní listina Vuelta a San Juan

MOVISTAR
1. Carlos Betancur (COL)
2. SEBASTIÁN MORA (ESP)
3. IÑIGO ELOSEGUI (ESP)
4. Johan Jacobs (SUI)
5. Nelson Oliveira (POR)
6. Eduardo Sepúlveda (ARG)

Bora-Hansgrohe
11. Peter Sagan (SVK)
12. Maciej Bodnar (POL)
13. Matteo Fabbro (ITA)
14. Oscar Gatto (ITA)
15. Daniel Oss (ITA)
16. Pawel Poljanski (POL)

Cofidis
21. Christophe Laporte (FRA)
22. Guillaume Martin (FRA)
23. LUIS ÁNGEL MATÉ (ESP)
24. Piet Allegaert (BEL)
25. Cyril Lemoine (FRA)
26. FERNANDO BARCELÓ (ESP)

Deceuninck-Quick Step
31. Julian Alaphilippe (FRA)
32. Remco Evenepoel (BEL)
33. Álvaro José Hodeg (COL)
34. Pieter Serry (BEL)
35. Zdenek Stybar (CZE)
36. Bert Van Lerberghe (BEL)

Israel Start-Up Nation
41. Rudy Barbier (FRA)
42. Itamar Einhorn (ISR)
43. Hugo Hofstetter (FRA)
44. Patrick Schelling (SUI)
45. Norman Vahtra (EST)
46. Travis McCabe (USA)

UAE Emirates
51. Fernando Gaviria (COL)
52. Tom Bohli (SUI)
53. Brandon Mcnulty (USA)
54. Juan Sebastián Molano (COL)
55. Maximiliano Richeze (ARG)
56. Oliviero Troia (ITA)

Androni Giocattoli
61. Manuel Belletti (ITA)
62. Mattia Bais (ITA)
63. Miguel Florez (COL)
64. Mattia Frapporti (ITA)
65. Simon Pellaud (SUI)
66. Simone Ravanelli (ITA)

Bardiani-CSF-Faizanè
71. Marco Benfatto (ITA)
72. Nicolas Dalla Valle (ITA)
73. Iuri Filosi (ITA)
74. Mirco Maestri (ITA)
75. Alessandro Tonelli (ITA)
76. Filippo Zaccanti (ITA)

Fundación Euskadi
81. MIKEL ALONSO (ESP)
82. PEIO GOIKOETXEA (ESP)
83. JOKIN ARANBURU (ESP)
84. GARIKOITZ BRAVO (ESP)
85. IKER BALLARIN (ESP)
86. UNAI CUADRADO (ESP)

Vini Zabù-KTM
91. Veljko Stojnic (SRB)
92. Umberto Marengo (ITA)
93. Matteo Busato (ITA)
94. Luca Wackermann (ITA)
95. Andrea Garosio (ITA)
96. Andrea Di Renzo (ITA)

Rally Cycling
101. Robert Britton (CAN)
102. Nathan Brown (USA)
103. Robin Carpenter (USA)
104. Colin Joyce (USA)
105. Gavin Mannion (USA)
106. Kyle Murphy (USA)

Amore&Vita-Prodir
111. Davide Appollonio (ITA)
112. Marco Tizza (ITA)
113. Riccardo Marchesini (ITA)
114. Antonio Zullo (ITA)
115. Viesturs Luksevics (LAT)
116. Maris Bogdanovics (LAT)

Atum General-Tavira
121. Frederico Figueiredo (POR)
122. Alexander Grigoryev (RUS)
123. ÁLVARO TRUEBA (ESP)
124. Cesar Martingil (POR)
125. Rúben Simão (POR)
126. ALEJANDRO MARQUE (ESP)

Colombia-GW
131. Óscar Adalberto Quiroz (COL)
132. Omar Mendoza (COL)
133. Nelson Soto (COL)
134. Diego Andrés Camargo (COL)
135. William David Muñoz (COL)
136. Jeisson Casallas (COL)

Medellín
141. ÓSCAR SEVILLA (ESP)
142. Weimar Alfonso Roldán (COL)
143. César Nicolás Paredes (COL)
144. Walter Vargas (COL)
145. Brayan Sánchez (COL)
146. José Tito Hernandez (COL)

A.C.A. Virgen de Fátima
151. German Nicolás Tivani (ARG)
152. Nicolas Naranjo (ARG)
153. Ricardo Escuela (ARG)
154. Leandro Velardez (ARG)
155. Daniel Juarez (ARG)
156. Gabriel Juarez (ARG)
157. Óscar Alfredo Gómez (ARG)

Municipalidad de Pocito
161. Gerardo Tivani (ARG)
162. Maximiliano E. Navarrete (ARG)
163. Juan Javier Melivilo (ARG)
164. Gerardo Atencio (ARG)
165. Rubén Ramos (ARG)
166. Tomas Contte (ARG)
167. José Martin Reyes (ARG)

Rawson Somos Todos
171. Sergio Aguirre (ARG)
172. Facundo Matias Cattapán (ARG)
173. Leonardo Rodríguez (ARG)
174. Iginio Daniel Lucero (ARG)
175. Pedro Gordillo (ARG)
176. Alejandro Quilci (ARG)
177. Kevin Castro (ARG)

SEP de San Juan
181. Juan Pablo Dotti (ARG)
182. Magno Nazaret (BRA)
183. Leonardo Cobarrubia (ARG)
184. Alejandro Durán (ARG)
185. Efrain Tolosa (ARG)
186. Matias David Maggiora (ARG)
187. Héctor Lucero (ARG)

Transportes Puertas de Cuyo
191. Leandro Carlos Messineo (ARG)
192. Dario Diaz (ARG)
193. Emiliano Ibarra (ARG)
194. Mauro Abel Richeze (ARG)
195. Daniel Diaz (ARG)
196. Laureano Rosas (ARG)
197. Emiliano Contreras (ARG)

Sel. de Argentina
201. Augustin Fraysse (ARG)
202. Óscar Bazan (ARG)
203. Sebastián Cianci (ARG)
204. Lucas Manuel Gaday (ARG)
205. Francisco Montes (ARG)
206. Renzo Obando (ARG)
207. Juan Ignacio Curuchet (ARG)

Sel. de Italia
211. Francesco Lamon (ITA)
212. Michele Scartezzini (ITA)
213. Davide Plebani (ITA)
214. Jonathan Milan (ITA)
215. Filippo Ganna (ITA)
216. Leonardo Basso (ITA)

Sel. de Rusia
221. Alexander Evtushenko (RUS)
222. Vladimir Ilchenko (RUS)
223. Mamyr Stash (RUS)
224. Sergey Rostovtsev (RUS)
225. Roman Maikin (RUS)
226. Matvey Mamykin (RUS)

Sel. de Brasil
231. Felipe A. Brito (BRA)
232. Leonardo Henrique Finkler (BRA)
233. Alessandro Ferreira (BRA)
234. Vinicius Rangel Costa (BRA)
235. Andre Eduardo Gohr (BRA)
236. Renan Ladewig Quadri (BRA)

Sel. de Panamá
241. Abdul Lorenzo (PAN)
242. Cristopher Robin Jurado (PAN)
243. Jorge Castelblanco (PAN)
244. Franklin Archibold (PAN)
245. Bolivar Espinoza (PAN)
246. Carlos Samudio (PAN)

Sel. de Perú
251. Royner Navarro (PER)
252. Hugo Nestor Emiliano Ruiz (PER)
253. Alain Quispe (PER)
254. Robinson Steven Ruiz (PER)
255. César Enrique Gárate (PER)
256. Alexey Limaylla (PER)

Sel. de Venezuela
261. José Alarcón (VEN)
262. Eduin Becerra (VEN)
263. Clever Martínez (VEN)
264. Anderson Timoteo Paredes (VEN)
265. Máximo Rojas (VEN)
266. José Rujano (VEN)

Article Categories:
Cyklistika

Leave a Reply