Sep 25, 2019
621 Views

Kde sledovat Tour de France živě ?

Written by

Kde sledovat Tour de France živě?

Kde sledovat nejslavnější cyklistický závod Tour de France živě ? Na jakých TV stanicích a online streamech si budete moci vychutnat závody Tour de France.

Tour de France 2020 startuje v sobotu 29. 8.2020 a končí v neděli 19. 9. 2020. Je to už 107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa.Slavný cyklistický závod Tour de France odstartuje v roce 2020 z Nice a do cíle v Paříži dorazí peloton 19. září. V roce 2019 Tour de France ovládl kolumbijský cyklista Egan Bernal, jenž se stal prvním reprezentantem své země a třetím nejmladším závodníkem, který kdy Tour de France vyhrál.

🚴‍♂📺 Tour de France živě – online vysílání  TV přenos

Tour de Frac 2020 živě . Přímé přenosy z každé etapy odvysílá sportovní kanál Eurosport a ČT Sport. Online interntové vysílání z Tour de France pak poběží na webu  ČT sport. Na Slovensku se můžete dívat na kanálu  Dvojka (STV 2)

🚴‍♂📺 ČT Sport online vysílání

🚴‍♂📺 EUROSPORT online vysílaní

TdF 2020: Program a výsledky etap, týmy, pořadí jezdců

Kompletní přehled 107. ročníku nejznámějšího cyklistického závodu na světě, Tour de France.

1  Sobota 29. srpna 2020 Nice Moyen platí> Nice 156 km FÁZE 1
2 Neděle 30. srpna 2020 Nice Haut platí> Nice 187 km FÁZE 2
3 Pondělí 31. srpna 2020 Nice> Sisteron 198 km FÁZE 3
4  Úterý 1. září 2020 Sisteron> Orcières-Merlette 157 km FÁZE 4
5  Středa, 2. září 2020 Mezera> Privas 183 km FÁZE 5
6  Čtvrtek 3. září 2020 Le Teil> Mont Aigoual 191 km FÁZE 6
7  Pátek 4. září 2020 Millau> Lavaur 168 km FÁZE 7
8  Sobota, 5. září 2020 Cazères-sur-Garonne> Loudenvielle 140 km FÁZE 8
9  Neděle, 6. září 2020 Pau> Laruns 154 km FÁZE 9
– Odpočinkový den Pondělí 7. září 2020 La Charente-Maritime ZBYTEK 1
10 Úterý 8. září 2020 Île d’Oléron Le Château-d’Oléron> Île de Ré Saint-Martin-de-Ré 170 km FÁZE 10
11  Středa 9. září 2020 Châtelaillon-Plage> Poitiers 167 km FÁZE 11
12  Čtvrtek 10. září 2020 Chauvigny> Sarran Corrèze 218 km FÁZE 12
13  Pátek 11. září 2020 Châtel-Guyon> Puy Mary Cantal 191 km STUPEŇ 13
14  Sobota 12. září 2020 Clermont-Ferrand> Lyon 197 km ETAPA 14
15  Neděle 13. září 2020 Lyon> Grand Colombier 175 km ETAPA 15
– Odpočinkový den Pondělí 14. září 2020 Isère ZBYTEK 2
16  Úterý 15. září 2020 La Tour-du-Pin> Villard-de-Lans 164 km FÁZE 16
17  Středa 16. září 2020 Grenoble> Méribel Col de la Loze 168 km STÁDIUM 17
18  Čtvrtek 17. září 2020 Méribel> La Roche-sur-Foron 168 km ETAPA 18
19  Pátek 18. září 2020 Bourg-en-Bresse> Champagnole 160 km FÁZE 19
20 Individuální časovka Sobota 19. září 2020 Lure> La Planche des Belles Filles 36 km ETAPA 20
21  Neděle 20. září 2020 Mantes-la-Jolie> Paris Champs-Élysées 122 km STUPEŇ 21

Vítězové Tour de France od roku 2010

2019: Egan Bernal (Team INEOS)

2018: Geraint Thomas (Team Sky)

2017: Chris Froome (Team Sky)

2016: Chris Froome (Team Sky)

2015: Chris Froome (Team Sky)

2014: Vincenzo Nibali (Astana Team)

2013: Chris Froome (Team Sky)

2012: Bradley Wiggins (Team Sky)

2011: Cadel Evans (BMC Racing Team)

2010: Andy Schleck  (Saxo Bank)

 

Nejvíce vítězství na Tour de France

5 – Jacques Anquetil (1957, 1961, 1962, 1963, 1964)
5 – Eddy Merckx (1969, 1970, 1971, 1972, 1974)
5 – Bernard Hinault (1978, 1979, 1981, 1982, 1985)
5 – Miguel Indurain ( 1991, 1992, 1993, 1994, 1995)
4 – Chris Froome (2013, 2015, 2016, 2017)

zelený dres

2019 Peter Sagan
2018 Peter Sagan
2017 Michael Matthews
2016 Peter Sagan
2015 Peter Sagan
2014 Peter Sagan
2013 Peter Sagan
2012 Peter Sagan
2011 Mark Cavendish
2010 Alessandro Petacchi

Počet výher bodovací soutěže na Tour de France (zelený dres)

7 – Peter Sagan (2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2018, 2019)
6 – Erik Zabel (1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001

Kolik a za co vydělají cyklisté na Tour de France 2020

Celkový vítěz – 500 000 eur

Vítězný tým – 50 000 eur

Lídr bodovací soutěže – 25 000 eur

Nejlepší vrchař – 25 000 eur

Nejlepší mladý závodník  (do 25 let) – 20 000 eur

Vítěz etapy – 11 000 eur

Odměna pro vítěze stoupání v etapách 8, 10 a 18 – 5000 eur

Cyklista, který přijde do cíle – 1000 eur

Den v barevném tričku – 600 eur

Odměny spolu  – 2 295 850 eur

Tour de France 2019 výsledky
21.etapa – Rambouillet › Paris, 127 km
Výsledky 21.etapy Tour de France 2019
AUS 1 EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL) 3:04:08
NED 2 GROENEWEGEN, Dylan (JUMBO – VISMA)
ITA 3 BONIFAZIO, Niccolo (TOTAL DIRECT ENERGIE)
ARG 4 RICHEZE, Maximiliano Ariel (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
NOR 5 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)
GER 6 GREIPEL, André (ARKEA – SAMSIC)
ITA 7 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 8 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
GER 9 ARNDT, Nikias (SUNWEB)
SVK 10 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE)
ITA 11 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN – MERIDA)
AUT 12 HALLER, Marco (KATUSHA ALPECIN)
ITA 13 PASQUALON, Andrea (WANTY – GOBERT CYCLING)
FRA 14 SIMON, Julien (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
CAN 15 HOULE, Hugo (ASTANA PRO)
BEL 16 DEBUSSCHERE, Jens (KATUSHA ALPECIN)
ESP 17 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)
ITA 18 VIVIANI, Elia (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
FRA 19 BONNET, William (GROUPAMA – FDJ)
NOR 20 BYSTROM, Sven Erik (UAE TEAM EMIRATES)
ESP 21 GARCIA CORTINA, Ivan (BAHRAIN – MERIDA)
FRA 22 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING)
LAT 23 SKUJINS, Toms (TREK – SEGAFREDO)
BEL 24 BACKAERT, Frederik (WANTY – GOBERT CYCLING)
SUI 25 KÜNG, Stefan (GROUPAMA – FDJ)
FRA 26 PERICHON, Pierre Luc (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
NED 27 TEUNISSEN, Mike (JUMBO – VISMA)
AUS 28 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)
COL 29 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
GBR 30 THOMAS, Geraint (INEOS)
ESP 31 CASTROVIEJO, Nicolás Jonathan (INEOS)
NED 32 DE KORT, Koen (TREK – SEGAFREDO)
DEN 33 MORKOV, Michael (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
BEL 34 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
NED 35 LANGEVELD, Sebastian (EF EDUCATION FIRST)
NED 36 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
ESP 37 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (ASTANA PRO)
COL 38 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)
AUS 39 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST)
COL 40 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)

Konečné pořadí
COL 1 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS) 82:57:00
GBR 2 THOMAS, Geraint (INEOS) + 1:11
NED 3 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA) + 1:31
GER 4 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE) + 1:56
FRA 5 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 4:05
ESP 6 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR) + 4:23
COL 7 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST) + 5:15
COL 8 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR) + 5:30
ESP 9 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR) + 6:12
FRA 10 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC) + 7:32
AUS 11 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO) + 12:43
FRA 12 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING) + 22:08
FRA 13 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ) + 24:03
ITA 14 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES) + 27:41
FRA 15 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE) + 30:28
CZE 16 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA) + 36:09
SUI 17 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA – FDJ) + 44:29
IRL 18 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES) + 45:21
KAZ 19 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO) + 48:52
ESP 20 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 51:57

20.etapa – Albertville › Val Thorens, 59 km
Výsledky 20.etapy Tour de France 2019
ITA 1 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN – MERIDA) 1:51:53
ESP 2 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR) + 10
ESP 3 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR) + 14
COL 4 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS) + 17
GBR 5 THOMAS, Geraint (INEOS)
COL 6 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST) + 23
GER 7 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE)
NED 8 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA) + 25
NED 9 POELS, Wout (INEOS) + 30
COL 10 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)
FRA 11 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC) + 46
AUT 12 MÜHLBERGER, Gregor (BORA – HANSGROHE) + 1:09
GER 13 KÄMNA, Lennard (SUNWEB) + 1:30
ESP 14 SOLER, Marc (MOVISTAR) + 1:33
GBR 15 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT) + 1:49
GBR 16 YATES, Simon Philip (MITCHELTON – SCOTT) + 1:52
RUS 17 ZAKARIN, Ilnur (KATUSHA ALPECIN) + 1:56
FRA 18 GESBERT, Elie (ARKEA – SAMSIC) + 2:07
IRL 19 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES) + 2:10
RSA 20 IMPEY, Daryl (MITCHELTON – SCOTT)
ESP 21 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA PRO) + 2:26
FRA 22 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ) + 3:01
ESP 23 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
SUI 24 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA – FDJ) + 3:13
BEL 25 TEUNS, Dylan (BAHRAIN – MERIDA)
FRA 26 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 3:17
FRA 27 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE) + 3:45
CRC 28 AMADOR, Andrey (MOVISTAR)
DEN 29 CORT NIELSEN, Magnus (ASTANA PRO)
FRA 30 GALLOPIN, Tony (AG2R LA MONDIALE)
ITA 31 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES) + 4:10
ESP 32 VERONA QUINTANILLA, Carlos (MOVISTAR) + 4:25
BEL 33 DE PLUS, Laurens (JUMBO – VISMA) + 4:59
ESP 34 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
USA 35 ROSSKOPF, Joseph (CCC) + 5:06
CAN 36 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)
FRA 37 SICARD, Romain (TOTAL DIRECT ENERGIE) + 5:20
AUS 38 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO) + 5:54
FRA 39 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING) + 6:07
EST 40 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)

18.etapa – Embrun › Valloire, 207 km
Výsledky 18.etapy Tour de France 2019
COL 1 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR) 5:34:15
FRA 2 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE) + 1:35
KAZ 3 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO) + 2:28
GER 4 KÄMNA, Lennard (SUNWEB) + 2:58
ITA 5 CARUSO, Damiano (BAHRAIN – MERIDA) + 3:00
BEL 6 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL) + 4:46
CAN 7 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)
COL 8 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
BEL 9 PAUWELS, Serge (CCC)
NED 10 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA) + 5:18
GER 11 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE)
FRA 12 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ)
GBR 13 THOMAS, Geraint (INEOS)
FRA 14 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
COL 15 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)
ESP 16 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)
AUS 17 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO)
FRA 18 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC) + 5:43
ESP 19 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR) + 6:16
FRA 20 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING) + 6:47
ITA 21 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES) + 7:24
FRA 22 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ) + 8:22
SUI 23 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA – FDJ) + 8:53
CZE 24 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA) + 10:12
FRA 25 CHEREL, Mikael (AG2R LA MONDIALE) + 10:23
ESP 26 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 10:57
NZL 27 BENNETT, George (JUMBO – VISMA) + 10:58
FRA 28 BERNARD, Julien (TREK – SEGAFREDO) + 12:27
BEL 29 DE PLUS, Laurens (JUMBO – VISMA)
GER 30 GESCHKE, Simon (CCC) + 13:11
GBR 31 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 32 VAN AVERMAET, Greg (CCC) + 13:21
EST 33 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)
FRA 34 ROSSETTO, Stéphane (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 13:41
NED 35 VAN BAARLE, Dylan (INEOS) + 13:55
ESP 36 SOLER, Marc (MOVISTAR) + 14:01
AUT 37 MÜHLBERGER, Gregor (BORA – HANSGROHE) + 15:17
NED 38 POELS, Wout (INEOS) + 16:32
BEL 39 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING) + 16:53

17.etapa – Pont du Gard › Gap, 206 km
Výsledky 17.etapy Tour de France 2019
ITA 1 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT) 4:21:36
DEN 2 ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 37
BEL 3 VAN AVERMAET, Greg (CCC) + 41
NED 4 MOLLEMA, Bauke (TREK – SEGAFREDO)
BEL 5 TEUNS, Dylan (BAHRAIN – MERIDA)
ESP 6 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (ASTANA PRO)
ITA 7 OSS, Daniel (BORA – HANSGROHE) + 44
FRA 8 PERICHON, Pierre Luc (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 50
LAT 9 SKUJINS, Toms (TREK – SEGAFREDO)
ESP 10 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 55
AUS 11 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST) + 1:23
AUT 12 PÖSTLBERGER, Lukas (BORA – HANSGROHE)
NOR 13 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA) + 1:26
NOR 14 LAENGEN, Vegard Stake (UAE TEAM EMIRATES)
COL 15 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (UAE TEAM EMIRATES) + 1:35
IRL 16 ROCHE, Nicolas (SUNWEB) + 1:44
USA 17 KING, Benjamin (DIMENSION DATA) + 2:53
BEL 18 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
NOR 19 BYSTROM, Sven Erik (UAE TEAM EMIRATES)
BEL 20 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
SUI 21 SCHÄR, Michael (CCC)
FRA 22 PEREZ, Anthony (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
GER 23 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN) + 3:00
POR 24 OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR) + 3:02
ITA 25 PASQUALON, Andrea (WANTY – GOBERT CYCLING) + 3:55
ERI 26 BERHANE, Natnael (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
BEL 27 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL) + 5:49
POR 28 COSTA, Rui (UAE TEAM EMIRATES)
FRA 29 GOUGEARD, Alexis (AG2R LA MONDIALE) + 6:59
DEN 30 JUUL JENSEN, Christopher (MITCHELTON – SCOTT) + 8:04
ESP 31 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA PRO)
BEL 32 KEUKELEIRE, Jens (LOTTO SOUDAL)
NZL 33 SCULLY, Tom (EF EDUCATION FIRST) + 9:23
FRA 34 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 20:10
BEL 35 DEVENYNS, Dries (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
ESP 36 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
POL 37 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS)
GBR 38 THOMAS, Geraint (INEOS)
COL 39 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
ESP 40 CASTROVIEJO, Nicolás Jonathan (INEOS)

16.etapa – Nîmes › Nîmes, 177 km
Výsledky 16.etapy Tour de France 2019
AUS 1 EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL) 3:57:08
ITA 2 VIVIANI, Elia (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
NED 3 GROENEWEGEN, Dylan (JUMBO – VISMA)
SVK 4 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE)
ITA 5 BONIFAZIO, Niccolo (TOTAL DIRECT ENERGIE)
AUS 6 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)
ITA 7 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 8 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
NOR 9 KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)
ITA 10 PASQUALON, Andrea (WANTY – GOBERT CYCLING)
BEL 11 DEBUSSCHERE, Jens (KATUSHA ALPECIN)
NOR 12 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)
ITA 13 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN – MERIDA)
ARG 14 RICHEZE, Maximiliano Ariel (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
GER 15 GREIPEL, André (ARKEA – SAMSIC)
RSA 16 JANSE VAN RENSBURG, Reinardt (DIMENSION DATA)
BEL 17 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)
FRA 18 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC)
BEL 19 VAN AVERMAET, Greg (CCC)
FRA 20 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
ESP 21 GARCIA CORTINA, Ivan (BAHRAIN – MERIDA)
FRA 22 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING)
ESP 23 ERVITI, Imanol (MOVISTAR)
ESP 24 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)
GBR 25 THOMAS, Geraint (INEOS)
DEN 26 MORKOV, Michael (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
NED 27 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
COL 28 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
FRA 29 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ)
GER 30 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE)
BEL 31 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
ESP 32 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)
ITA 33 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION FIRST)
FRA 34 PERICHON, Pierre Luc (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
COL 35 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)
AUS 36 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST)
IRL 37 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)
AUS 38 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO)
ITA 39 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)
FRA 40 CALMEJANE, Lilian (TOTAL DIRECT ENERGIE)

15.etapa – Limoux › Foix, 185 km
Výsledky 15.etapy Tour de France 2019
GBR 1 YATES, Simon Philip (MITCHELTON – SCOTT) 4:47:04
FRA 2 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ) + 33
ESP 3 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)
GER 4 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE) + 51
COL 5 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
GER 6 KÄMNA, Lennard (SUNWEB) + 1:03
GBR 7 THOMAS, Geraint (INEOS) + 1:22
NED 8 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
ESP 9 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)
AUS 10 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO) + 1:30
FRA 11 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 1:49
NED 12 POELS, Wout (INEOS)
FRA 13 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC) + 1:54
DEN 14 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)
FRA 15 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING) + 2:08
SUI 16 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA – FDJ) + 2:55
CZE 17 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA) + 2:58
FRA 18 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)
COL 19 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)
COL 20 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)
IRL 21 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES) + 3:38
BEL 22 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING) + 3:45
EST 23 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST)
FRA 24 GALLOPIN, Tony (AG2R LA MONDIALE) + 4:02
GER 25 GESCHKE, Simon (CCC) + 4:24
ITA 26 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES) + 4:45
FRA 27 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ) + 5:20
AUS 28 HAIG, Jack (MITCHELTON – SCOTT) + 6:24
KAZ 29 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO) + 6:59
ESP 30 CASTROVIEJO, Nicolás Jonathan (INEOS) + 9:59
FRA 31 MOLARD, Rudy (GROUPAMA – FDJ) + 10:06
FRA 32 BERNARD, Julien (TREK – SEGAFREDO)
ESP 33 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 10:08
NZL 34 BENNETT, George (JUMBO – VISMA) + 11:42
CAN 35 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)
AUT 36 MÜHLBERGER, Gregor (BORA – HANSGROHE)

14.etapa – Tarbes › Col du Tourmalet, 117 km
Výsledky 14.etapy Tour de France 2019
FRA 1 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ) 3:10:20
FRA 2 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 6
NED 3 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
GER 4 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE) + 8
COL 5 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
ESP 6 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR) + 14
COL 7 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST) + 30
GBR 8 THOMAS, Geraint (INEOS) + 36
FRA 9 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC) + 38
DEN 10 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO) + 53
NZL 11 BENNETT, George (JUMBO – VISMA) + 58
ESP 12 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)
BEL 13 DE PLUS, Laurens (JUMBO – VISMA) + 1:19
AUS 14 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO) + 2:05
FRA 15 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ) + 2:26
ESP 16 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 2:54
COL 17 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR) + 3:24
NED 18 MOLLEMA, Bauke (TREK – SEGAFREDO) + 3:29
ITA 19 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES) + 3:33
CZE 20 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA) + 3:48
NED 21 POELS, Wout (INEOS) + 4:10
FRA 22 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING) + 4:21
EST 23 KANGERT, Tanel (EF EDUCATION FIRST) + 4:48
IRL 24 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES) + 5:35
GBR 25 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT) + 6:42
ESP 26 SOLER, Marc (MOVISTAR) + 7:12
ESP 27 IZAGIRRE INSAUSTI, Gorka (ASTANA PRO) + 9:34
FRA 28 MOLARD, Rudy (GROUPAMA – FDJ) + 9:59
NED 29 VAN BAARLE, Dylan (INEOS)
ESP 30 CASTROVIEJO, Nicolás Jonathan (INEOS) + 10:56
FRA 31 GESBERT, Elie (ARKEA – SAMSIC) + 11:15
ITA 32 CARUSO, Damiano (BAHRAIN – MERIDA)
SUI 33 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA – FDJ) + 11:21
ESP 34 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 11:22
ESP 35 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA PRO) + 11:39
AUS 36 HAIG, Jack (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 37 DEVENYNS, Dries (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 12:04
FRA 38 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE) + 12:20
AUT 39 MÜHLBERGER, Gregor (BORA – HANSGROHE) + 12:39
AUT 40 KONRAD, Patrick (BORA – HANSGROHE)

13.etapa – Pau › Pau časovka, 27 km
Výsledky 13.etapy Tour de France 2019
FRA 1 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP) 35:00
GBR 2 THOMAS, Geraint (INEOS) + 14
BEL 3 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL) + 36
COL 4 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)
AUS 5 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO) + 45
NED 6 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
FRA 7 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ) + 49
DEN 8 ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 52
ESP 9 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 58
USA 10 ROSSKOPF, Joseph (CCC) + 1:01
POR 11 OLIVEIRA, Nelson (MOVISTAR) + 1:03
DEN 12 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO) + 1:07
NED 13 MOLLEMA, Bauke (TREK – SEGAFREDO) + 1:09
ESP 14 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR) + 1:11
GER 15 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE) + 1:19
SLO 16 TRATNIK, Jan (BAHRAIN – MERIDA)
USA 17 HAGA, Chad (SUNWEB) + 1:22
GER 18 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN) + 1:25
ITA 19 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION FIRST) + 1:26
DEN 20 SCHMIDT WÜRTZ, Mads (KATUSHA ALPECIN) + 1:31
GBR 21 DOWSETT, Alex (KATUSHA ALPECIN) + 1:32
COL 22 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS) + 1:36
SLO 23 MOHORIC, Matej (BAHRAIN – MERIDA) + 1:44
ESP 24 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR) + 1:45
AUT 25 KONRAD, Patrick (BORA – HANSGROHE) + 1:48
ITA 26 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES) + 1:49
SUI 27 KÜNG, Stefan (GROUPAMA – FDJ) + 1:50
COL 28 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR) + 1:51
FRA 29 PEREZ, Anthony (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 1:53
KAZ 30 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO) + 1:54
DEN 31 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB) + 2:05
FRA 32 GOUGEARD, Alexis (AG2R LA MONDIALE) + 2:06
IRL 33 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)
GBR 34 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT) + 2:08
GER 35 KÄMNA, Lennard (SUNWEB) + 2:13
ITA 36 FELLINE, Fabio (TREK – SEGAFREDO) + 2:15
GER 37 ARNDT, Nikias (SUNWEB) + 2:25
BEL 38 MONFORT, Maxime (LOTTO SOUDAL)
FRA 39 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE) + 2:26
BEL 40 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING) + 2:28

12.etapa – Toulouse › Bagneres-de-Bigorre, 202 km
Výsledky 12.etapy Tour de France 2019
GBR 1 YATES, Simon Philip (MITCHELTON – SCOTT) 4:57:53
ESP 2 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA PRO)
AUT 3 MÜHLBERGER, Gregor (BORA – HANSGROHE)
BEL 4 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL) + 1:28
ITA 5 FELLINE, Fabio (TREK – SEGAFREDO)
ITA 6 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 7 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)
POR 8 COSTA, Rui (UAE TEAM EMIRATES)
AUS 9 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST)
BEL 10 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
BEL 11 VAN AVERMAET, Greg (CCC)
BEL 12 TEUNS, Dylan (BAHRAIN – MERIDA)
BEL 13 PAUWELS, Serge (CCC)
SUI 14 FRANK, Mathias (AG2R LA MONDIALE)
IRL 15 ROCHE, Nicolas (SUNWEB)
GER 16 SCHACHMANN, Maximilian (BORA – HANSGROHE)
FRA 17 GALLOPIN, Tony (AG2R LA MONDIALE)
DEN 18 VALGREN ANDERSEN, Michael (DIMENSION DATA) + 1:33
ESP 19 ERVITI, Imanol (MOVISTAR) + 5:13
ITA 20 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION FIRST)
FRA 21 PERICHON, Pierre Luc (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
NED 22 VAN BAARLE, Dylan (INEOS) + 9:35
GBR 23 ROWE, Luke (INEOS)
POL 24 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS)
ESP 25 CASTROVIEJO, Nicolás Jonathan (INEOS)
NED 26 POELS, Wout (INEOS)
GBR 27 THOMAS, Geraint (INEOS)
COL 28 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
ITA 29 MOSCON, Gianni (INEOS)
ESP 30 SOLER, Marc (MOVISTAR)
FRA 31 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
BEL 32 DEVENYNS, Dries (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
AUS 33 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO)
BEL 34 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
ESP 35 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
ESP 36 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)
FRA 37 BERNARD, Julien (TREK – SEGAFREDO)
NOR 38 EIKING, Odd Christian (WANTY – GOBERT CYCLING)
FRA 39 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ)
SUI 40 SCHÄR, Michael (CCC)

11.etapa – Albi › Toulouse, 167 km
Výsledky 11.etapy Tour de France 2019
AUS 1 EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL) 3:51:26
NED 2 GROENEWEGEN, Dylan (JUMBO – VISMA)
ITA 3 VIVIANI, Elia (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
SVK 4 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE)
BEL 5 DEBUSSCHERE, Jens (KATUSHA ALPECIN)
ITA 6 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN – MERIDA)
BEL 7 PHILIPSEN, Jasper (UAE TEAM EMIRATES)
NED 8 BOL, Cees (SUNWEB)
NOR 9 KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)
FRA 10 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC)
ITA 11 PASQUALON, Andrea (WANTY – GOBERT CYCLING)
ITA 12 BONIFAZIO, Niccolo (TOTAL DIRECT ENERGIE)
COL 13 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
NED 14 TEUNISSEN, Mike (JUMBO – VISMA)
ARG 15 RICHEZE, Maximiliano Ariel (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
AUT 16 HALLER, Marco (KATUSHA ALPECIN)
FRA 17 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
BEL 18 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)
NED 19 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
IRL 20 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)
DEN 21 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)
COL 22 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)
GBR 23 THOMAS, Geraint (INEOS)
FRA 24 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)
COL 25 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)
BEL 26 VAN AVERMAET, Greg (CCC)
FRA 27 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING)
BEL 28 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
COL 29 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (UAE TEAM EMIRATES)
DEN 30 VALGREN ANDERSEN, Michael (DIMENSION DATA)
FRA 31 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ)
GBR 32 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT)
ITA 33 FELLINE, Fabio (TREK – SEGAFREDO)
CZE 34 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)
GER 35 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE)
GER 36 GREIPEL, André (ARKEA – SAMSIC)
ITA 37 MOSCON, Gianni (INEOS)
EST 38 TAARAMÄE, Rein (TOTAL DIRECT ENERGIE)
ESP 39 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)
AUS 40 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST)

10.etapa – Saint-Flour › Albi, 218 km
Výsledky 10.etapy Tour de France 2019
BEL 1 VAN AERT, Wout (JUMBO – VISMA) 4:49:39
ITA 2 VIVIANI, Elia (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
AUS 3 EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL)
AUS 4 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)
SVK 5 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE)
BEL 6 PHILIPSEN, Jasper (UAE TEAM EMIRATES)
ITA 7 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN – MERIDA)
ITA 8 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 9 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)
BEL 10 VAN AVERMAET, Greg (CCC)
FRA 11 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
GBR 12 THOMAS, Geraint (INEOS)
DEN 13 SCHMIDT WÜRTZ, Mads (KATUSHA ALPECIN)
COL 14 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
ARG 15 RICHEZE, Maximiliano Ariel (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
AUT 16 KONRAD, Patrick (BORA – HANSGROHE)
NED 17 BOL, Cees (SUNWEB)
NED 18 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
ESP 19 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
FRA 20 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)
COL 21 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)
GER 22 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE)
GBR 23 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT)
CZE 24 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)
IRL 25 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)
FRA 26 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC)
ESP 27 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)
FRA 28 CHEREL, Mikael (AG2R LA MONDIALE)
FRA 29 TURGIS, Anthony (TOTAL DIRECT ENERGIE) + 10
NOR 30 BYSTROM, Sven Erik (UAE TEAM EMIRATES) + 14
GER 31 ARNDT, Nikias (SUNWEB) + 18
FRA 32 GALLOPIN, Tony (AG2R LA MONDIALE) + 22
BEL 33 LAMPAERT, Yves (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 29
DEN 34 ASGREEN, Kasper (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
GER 35 BURGHARDT, Marcus (BORA – HANSGROHE) + 30
FRA 36 LEDANOIS, Kevin (ARKEA – SAMSIC) + 37
DEN 37 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB) + 44
NED 38 KELDERMAN, Wilco (SUNWEB) + 46
GER 39 KÄMNA, Lennard (SUNWEB) + 1:01
NED 40 VAN BAARLE, Dylan (INEOS) + 1:04
ITA 41 OSS, Daniel (BORA – HANSGROHE) + 1:33
GBR 42 ROWE, Luke (INEOS)
ITA 43 MOSCON, Gianni (INEOS) + 1:35
NED 44 MOLLEMA, Bauke (TREK – SEGAFREDO) + 1:40
FRA 45 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ)
BEL 46 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
NOR 47 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)
COL 48 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)
AUS 49 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO)
KAZ 50 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)
DEN 51 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)
BEL 52 DE BUYST, Jasper (LOTTO SOUDAL)
FRA 53 MOLARD, Rudy (GROUPAMA – FDJ)
SUI 54 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA – FDJ) + 1:44
ESP 55 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR) + 2:09
AUS 56 HEPBURN, Michael (MITCHELTON – SCOTT)
ITA 57 CICCONE, Giulio (TREK – SEGAFREDO)
ITA 58 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)
COL 59 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (UAE TEAM EMIRATES)
NOR 60 JANSEN, Amund Grondahl (JUMBO – VISMA)

9.etapa – Saint-Etienne › Brioude, 170 km
Výsledky 9.etapy Tour de France 2019
RSA 1 IMPEY, Daryl (MITCHELTON – SCOTT) 4:03:12
BEL 2 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)
SLO 3 TRATNIK, Jan (BAHRAIN – MERIDA) + 10
BEL 4 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)
BEL 5 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
IRL 6 ROCHE, Nicolas (SUNWEB) + 14
ESP 7 SOLER, Marc (MOVISTAR) + 21
ESP 8 GARCIA CORTINA, Ivan (BAHRAIN – MERIDA) + 1:50
AUS 9 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST)
FRA 10 DELAPLACE, Anthony (ARKEA – SAMSIC) + 2:42
ESP 11 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
FRA 12 SICARD, Romain (TOTAL DIRECT ENERGIE) + 2:46
AUT 13 PÖSTLBERGER, Lukas (BORA – HANSGROHE) + 5:26
NOR 14 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA) + 7:24
GER 15 MARTIN, Tony (JUMBO – VISMA)
NOR 16 EIKING, Odd Christian (WANTY – GOBERT CYCLING) + 16:25
SUI 17 FRANK, Mathias (AG2R LA MONDIALE)
FRA 18 BERNARD, Julien (TREK – SEGAFREDO)
NED 19 MOLLEMA, Bauke (TREK – SEGAFREDO)
FRA 20 MOLARD, Rudy (GROUPAMA – FDJ)
GER 21 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN)
BEL 22 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
FRA 23 BOUET, Maxime (ARKEA – SAMSIC)
GER 24 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE)
FRA 25 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ)
AUT 26 MÜHLBERGER, Gregor (BORA – HANSGROHE)
AUS 27 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO)
BEL 28 VAN AVERMAET, Greg (CCC)
FRA 29 MOINARD, Amael (ARKEA – SAMSIC)
ITA 30 CICCONE, Giulio (TREK – SEGAFREDO)
POL 31 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS)
GBR 32 THOMAS, Geraint (INEOS)
NED 33 POELS, Wout (INEOS)
FRA 34 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING)
FRA 35 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
FRA 36 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ)
GBR 37 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT)
GBR 38 YATES, Simon Philip (MITCHELTON – SCOTT)
SUI 39 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA – FDJ)
AUS 40 HAIG, Jack (MITCHELTON – SCOTT)

8.etapa – Mâcon › Saint-Etienne, 199 km
Výsledky 8.etapy Tour de France 2019
BEL 1 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL) 5:00:17
FRA 2 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ) + 6
FRA 3 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
AUS 4 MATTHEWS, Michael (SUNWEB) + 26
SVK 5 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE)
ITA 6 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 7 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
BEL 8 VAN AVERMAET, Greg (CCC)
COL 9 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
GBR 10 THOMAS, Geraint (INEOS)
AUT 11 KONRAD, Patrick (BORA – HANSGROHE)
KAZ 12 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)
COL 13 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)
COL 14 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)
FRA 15 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ)
GBR 16 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT)
FRA 17 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC)
GER 18 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE)
NED 19 MOLLEMA, Bauke (TREK – SEGAFREDO)
ITA 20 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES)
DEN 21 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)
ESP 22 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
NED 23 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
ITA 24 CICCONE, Giulio (TREK – SEGAFREDO)
CZE 25 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)
AUS 26 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO)
ESP 27 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)
FRA 28 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)
SUI 29 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA – FDJ)
NZL 30 BENNETT, George (JUMBO – VISMA)
ESP 31 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)
IRL 32 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)
AUS 33 HAIG, Jack (MITCHELTON – SCOTT)
FRA 34 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING)
COL 35 HENAO MONTOYA, Sergio Luis (UAE TEAM EMIRATES)
GER 36 KÄMNA, Lennard (SUNWEB) + 32
DEN 37 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB) + 56
IRL 38 ROCHE, Nicolas (SUNWEB) + 1:46
ESP 39 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 2:38
EST 40 TAARAMÄE, Rein (TOTAL DIRECT ENERGIE) + 3:27

7.etapa – Belfort › Chalon-sur-Saône, 230 km
Výsledky 7.etapy Tour de France 2019
NED 1 GROENEWEGEN, Dylan (JUMBO – VISMA) 6:02:44
AUS 2 EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL)
SVK 3 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE)
ITA 4 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN – MERIDA)
BEL 5 PHILIPSEN, Jasper (UAE TEAM EMIRATES)
ITA 6 VIVIANI, Elia (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
ITA 7 NIZZOLO, Giacomo (DIMENSION DATA)
BEL 8 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
AUS 9 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)
NOR 10 KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)
BEL 11 DE BUYST, Jasper (LOTTO SOUDAL)
GER 12 GREIPEL, André (ARKEA – SAMSIC)
ITA 13 PASQUALON, Andrea (WANTY – GOBERT CYCLING)
DEN 14 SCHMIDT WÜRTZ, Mads (KATUSHA ALPECIN)
ARG 15 RICHEZE, Maximiliano Ariel (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
GER 16 ZABEL, Rick (KATUSHA ALPECIN)
ESP 17 GARCIA CORTINA, Ivan (BAHRAIN – MERIDA)
ITA 18 BONIFAZIO, Niccolo (TOTAL DIRECT ENERGIE)
SLO 19 TRATNIK, Jan (BAHRAIN – MERIDA)
BEL 20 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)
COL 21 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)
FRA 22 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
ITA 23 CICCONE, Giulio (TREK – SEGAFREDO)
COL 24 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
GBR 25 THOMAS, Geraint (INEOS)
DEN 26 MORKOV, Michael (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
CAN 27 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)
NED 28 TEUNISSEN, Mike (JUMBO – VISMA)
FRA 29 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ)
LAT 30 SKUJINS, Toms (TREK – SEGAFREDO)

6.etapa – Mulhouse › Planche des Belles Filles, 157 km
Výsledky 6.etapy Tour de France 2019
BEL 1 TEUNS, Dylan (BAHRAIN – MERIDA) 4:29:03
ITA 2 CICCONE, Giulio (TREK – SEGAFREDO) + 11
BEL 3 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING) + 1:05
GBR 4 THOMAS, Geraint (INEOS) + 1:44
FRA 5 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ) + 1:46
FRA 6 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
COL 7 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR) + 1:51
GER 8 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE)
DEN 9 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO) + 1:53
ESP 10 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)
AUS 11 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO)
COL 12 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
GBR 13 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT) + 1:58
IRL 14 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)
COL 15 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST) + 2:02
CAN 16 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)
NZL 17 BENNETT, George (JUMBO – VISMA)
ESP 18 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP) + 2:17
NED 19 MOLLEMA, Bauke (TREK – SEGAFREDO) + 2:19
NED 20 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
FRA 21 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC) + 2:27
ITA 22 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN – MERIDA) + 2:35
FRA 23 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ)
FRA 24 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING) + 2:44
ITA 25 ARU, Fabio (UAE TEAM EMIRATES) + 2:46
AUT 26 KONRAD, Patrick (BORA – HANSGROHE) + 2:52
FRA 27 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE) + 2:53
KAZ 28 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO) + 3:05
ESP 29 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)
BEL 30 WELLENS, Tim (LOTTO SOUDAL) + 3:18
CZE 31 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA) + 3:26
SUI 32 REICHENBACH, Sébastien (GROUPAMA – FDJ) + 5:10
ERI 33 BERHANE, Natnael (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS) + 5:20
BEL 34 PAUWELS, Serge (CCC) + 5:44
FRA 35 MOLARD, Rudy (GROUPAMA – FDJ) + 6:08
BEL 36 DE GENDT, Thomas (LOTTO SOUDAL) + 6:36
FRA 37 CHEREL, Mikael (AG2R LA MONDIALE) + 6:44
FRA 38 VUILLERMOZ, Alexis (AG2R LA MONDIALE) + 7:23
USA 39 VAN GARDEREN, Tejay (EF EDUCATION FIRST) + 8:00
FRA 40 BERNARD, Julien (TREK – SEGAFREDO) + 8:37

5.etapa – Saint-Dié-des-Vosges › Colmar, 169 km
Výsledky 5.etapy Tour de France 2019
SVK 1 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE) 4:02:33
BEL 2 VAN AERT, Wout (JUMBO – VISMA)
ITA 3 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT)
ITA 4 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN – MERIDA)
BEL 5 VAN AVERMAET, Greg (CCC)
FRA 6 SIMON, Julien (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
AUS 7 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)
GER 8 POLITT, Nils (KATUSHA ALPECIN)
BEL 9 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
FRA 10 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
BEL 11 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
NOR 12 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)
ITA 13 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION FIRST)
FRA 14 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING)
KAZ 15 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)
ESP 16 FRAILE MATARRANZ, Omar (ASTANA PRO)
ITA 17 FELLINE, Fabio (TREK – SEGAFREDO)
FRA 18 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ)
FRA 19 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC)
RSA 20 IMPEY, Daryl (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 21 DE PLUS, Laurens (JUMBO – VISMA)
POL 22 KWIATKOWSKI, Michal (INEOS)
BEL 23 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)
GBR 24 THOMAS, Geraint (INEOS)
FRA 25 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)
ITA 26 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN – MERIDA)
AUT 27 KONRAD, Patrick (BORA – HANSGROHE)
ESP 28 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA, Pello (ASTANA PRO)
ITA 29 CICCONE, Giulio (TREK – SEGAFREDO)
USA 30 ROSSKOPF, Joseph (CCC)

4.etapa – Reims › Nancy, 215 km
Výsledky 4.etapy Tour de France 2019
ITA 1 VIVIANI, Elia (DECEUNINCK – QUICK-STEP) 5:09:20
NOR 2 KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)
AUS 3 EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL)
SVK 4 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE)
NED 5 GROENEWEGEN, Dylan (JUMBO – VISMA)
NED 6 TEUNISSEN, Mike (JUMBO – VISMA)
ITA 7 NIZZOLO, Giacomo (DIMENSION DATA)
BEL 8 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
AUS 9 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)
FRA 10 LAPORTE, Christophe (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
ITA 11 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT)
GER 12 GREIPEL, André (ARKEA – SAMSIC)
ITA 13 BONIFAZIO, Niccolo (TOTAL DIRECT ENERGIE)
SLO 14 MOHORIC, Matej (BAHRAIN – MERIDA)
ESP 15 GARCIA CORTINA, Ivan (BAHRAIN – MERIDA)
ITA 16 PASQUALON, Andrea (WANTY – GOBERT CYCLING)
GER 17 ZABEL, Rick (KATUSHA ALPECIN)
ITA 18 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN – MERIDA)
ARG 19 RICHEZE, Maximiliano Ariel (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
FRA 20 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING)
NOR 21 JANSEN, Amund Grondahl (JUMBO – VISMA)
ITA 22 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION FIRST)
COL 23 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
ITA 24 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN – MERIDA)
BEL 25 PHILIPSEN, Jasper (UAE TEAM EMIRATES)
COL 26 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)
COL 27 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)
GBR 28 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 29 MONFORT, Maxime (LOTTO SOUDAL)
DEN 30 KRAGH ANDERSEN, Soren (SUNWEB)
IRL 31 ROCHE, Nicolas (SUNWEB)
ERI 32 BERHANE, Natnael (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
FRA 33 EDET, Nicolas (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
ESP 34 HERRADA, Jesus (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
FRA 35 PEREZ, Anthony (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
FRA 36 PERICHON, Pierre Luc (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
FRA 37 ROSSETTO, Stéphane (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
FRA 38 SIMON, Julien (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
BEL 39 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)
BEL 40 DE BUYST, Jasper (LOTTO SOUDAL)

3.etapa – Binche (BE) › Epernay, 214 km
Výsledky 3.etapy Tour de France 2019
FRA 1 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP) 4:40:29
AUS 2 MATTHEWS, Michael (SUNWEB) + 26
BEL 3 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
BEL 4 VAN AVERMAET, Greg (CCC)
SVK 5 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE)
ITA 6 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT)
ITA 7 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN – MERIDA)
BEL 8 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
BEL 9 VAN AERT, Wout (JUMBO – VISMA)
FRA 10 PINOT, Thibaut (GROUPAMA – FDJ)
BEL 11 BENOOT, Tiesj (LOTTO SOUDAL)
COL 12 BERNAL GOMEZ, Egan Arley (INEOS)
GBR 13 THOMAS, Geraint (INEOS) + 31
DEN 14 FUGLSANG, Jakob (ASTANA PRO)
FRA 15 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING)
FRA 16 BARDET, Romain (AG2R LA MONDIALE)
NED 17 KRUIJSWIJK, Steven (JUMBO – VISMA)
KAZ 18 LUTSENKO, Alexey (ASTANA PRO)
FRA 19 MOLARD, Rudy (GROUPAMA – FDJ)
CAN 20 WOODS, Michael (EF EDUCATION FIRST)
COL 21 URAN, Rigoberto (EF EDUCATION FIRST)
ITA 22 CICCONE, Giulio (TREK – SEGAFREDO)
ITA 23 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN – MERIDA)
AUT 24 KONRAD, Patrick (BORA – HANSGROHE)
GBR 25 YATES, Adam (MITCHELTON – SCOTT)
NOR 26 BOASSON HAGEN, Edvald (DIMENSION DATA)
NED 27 KELDERMAN, Wilco (SUNWEB)
GER 28 BUCHMANN, Emanuel (BORA – HANSGROHE)
ESP 29 LANDA MEANA, Mikel (MOVISTAR)
ESP 30 VALVERDE, Alejandro (MOVISTAR)
IRL 31 MARTIN, Daniel (UAE TEAM EMIRATES)
CZE 32 KREUZIGER, Roman (DIMENSION DATA)
FRA 33 BARGUIL, Warren (ARKEA – SAMSIC)
NED 34 MOLLEMA, Bauke (TREK – SEGAFREDO)
COL 35 QUINTANA, Nairo (MOVISTAR)
ITA 36 FELLINE, Fabio (TREK – SEGAFREDO)
AUS 37 PORTE, Richie (TREK – SEGAFREDO)
ESP 38 MAS NICOLAU, Enric (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
GER 39 SCHACHMANN, Maximilian (BORA – HANSGROHE)
FRA 40 GAUDU, David (GROUPAMA – FDJ)

2.etapa – Bruxelles (BE) › Bruxelles (BE) teamová časovka, 27 km
Výsledky 2.etapy Tour de France 2019
Výsledky 2.etapy Tour de France 2019
1 Jumbo-Visma 28:57
2 Team Ineos + 0:20
3 Deceuninck-QuickStep + 0:21
4 Katusha-Alpecin + 0:26
5 Team Sunweb
6 EF Education First + 0:28
7 CCC Team + 0:31
8 Groupama-FDJ + 0:32
9 Bahrain-Merida + 0:36
10 Astana Pro Team + 0:41
11 Mitchelton-Scott + 0:42
12 Bora-Hansgrohe + 0:47
13 Cofidis Solutions Credits + 0:53
14 Dimension Data + 0:55
15 Lotto Soudal + 0:59
16 UAE Team Emirates + 1:03
17 Movistar Team + 1:05
18 Trek-Segafredo + 1:18
19 AG2R La Mondiale + 1:19
20 Total Direct Energie + 1:42
21 Team Arkea-Samsic + 1:51
22 Wanty-Gobert Cycling + 1:58

1.etapa – Bruxelles (BE) › Bruxelles (BE), 192 km
Výsledky 1.etapy Tour de France 2019
NED 1 TEUNISSEN, Mike (JUMBO – VISMA) 4:22:47
SVK 2 SAGAN, Peter (BORA – HANSGROHE)
AUS 3 EWAN, Caleb (LOTTO SOUDAL)
ITA 4 NIZZOLO, Giacomo (DIMENSION DATA)
ITA 5 COLBRELLI, Sonny (BAHRAIN – MERIDA)
AUS 6 MATTHEWS, Michael (SUNWEB)
ITA 7 TRENTIN, Matteo (MITCHELTON – SCOTT)
BEL 8 NAESEN, Oliver (AG2R LA MONDIALE)
ITA 9 VIVIANI, Elia (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
BEL 10 STUYVEN, Jasper (TREK – SEGAFREDO)
BEL 11 VAN AVERMAET, Greg (CCC)
ITA 12 BETTIOL, Alberto (EF EDUCATION FIRST)
ITA 13 PASQUALON, Andrea (WANTY – GOBERT CYCLING)
NOR 14 KRISTOFF, Alexander (UAE TEAM EMIRATES)
NOR 15 JANSEN, Amund Grondahl (JUMBO – VISMA)
BEL 16 VAN AERT, Wout (JUMBO – VISMA)
FRA 17 LAPORTE, Christophe (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
GER 18 GREIPEL, André (ARKEA – SAMSIC)
RSA 19 IMPEY, Daryl (MITCHELTON – SCOTT)
FRA 20 MARTIN, Guillaume (WANTY – GOBERT CYCLING)
FRA 21 ALAPHILIPPE, Julian (DECEUNINCK – QUICK-STEP)
FRA 22 OFFREDO, Yoann (WANTY – GOBERT CYCLING)
AUS 23 CLARKE, Simon (EF EDUCATION FIRST)
ITA 24 NIBALI, Vincenzo (BAHRAIN – MERIDA)
NZL 25 BEVIN, Patrick (CCC)
BEL 26 MEURISSE, Xandro (WANTY – GOBERT CYCLING)
NED 27 LANGEVELD, Sebastian (EF EDUCATION FIRST)
BEL 28 DE BUYST, Jasper (LOTTO SOUDAL)
FRA 29 SIMON, Julien (COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS)
ARG 30 RICHEZE, Maximiliano Ariel (DECEUNINCK – QUICK-STEP)

Article Categories:
Cyklistika · Program · Sport online

Leave a Reply